آرایش جنگی در برابر دشمن؟ ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۸۲۴ بازدید

سلام.چگونه ارایش جنگی بگیریم؟ما محصلین در این آرایش جنگی چگونه بهترین نقش را ایفا کنیم؟(پیرامون فرمایش امروز امام سخنرانی امام خامنه ای)
التماس دعای فرج
یامهدی

مقام معظم رهبری در بخشی از سخنان خودشان در دیدار معلمان و فرهنگیان فرمودند: « امریکا و صهیونیزم در همه ابعاد در حال برنامه ریزی و اقدام هستند البته این مختص دولت فعلی امریکا نیست، قبلی ها هم همین کارها را با دستکش مخملین انجام می دادند اما کمکی که رئیس جمهور فعلی امریکا به ما کرده این است که این دستکش را درآورده و همه آن چدن پنهان در زیر دستکش امریکایی ها را می بینند.
چدر مقابل آرایش جنگی دشمن علیه ملت ایران، ملت باید آرایش مناسب بگیرد و همه مسئولان، آحاد ملت و افراد توانا و نخبه در هر زمینه ای مشغول کارند با احساس مسئولیت و آمادگی وارد میدان شوند. دشمن علی الظاهر در زمینه نظامی آرایش جنگی ندارد که البته نظامیان ما حواسشان جمع است.
همه مراقب باشند بخاطر اختلاف سلیقه های کوچک مقابل هم قرار نگیرند چرا که اقتدار ملت در گرو اتحاد آحاد مردم، گروههای اجتماعی، اقوام مختلف و وحدت متقابل مسئولان و مردم است.به فضل الهی توطئه ها و تدابیر دشمن با وجود همه تبلیغات وسیع برای مشغول کردن ذهن ها و مخلوط کردن صحنه، به ضرر خود او تمام می شود.»
طبق فرمایش ایشان ، آرایش جنگی دشمن در شرایط کنونی ، در قالب جنگ اقتصادی و جنگ نرم و رسانه ای است که در برابر آن باید آرایش مناسب گرفت. تلاش برای تحقق اقتصاد مقاومتی و تکیه بر ظرفیت های داخلی کشور و حمایت و رونق تولید داخلی و حمایت از کالاهای داخلی ، آرایش و راهکار مقابله با این اقدام دشمن در این عرصه است و آرایش مناسب در قبال جنگ نرم و رسانه ای دشمنان، توجه بیشتر به مقوله فرهنگ توسط دولت و نهادهای فرهنگی و حضور مؤثر و فعالیت جوانان به ویژه دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم در عرصه مجازی است . همانگونه که مقام معظم رهبری خاطر نشان کردند :« دشمن در تلاش است با شایعه سازی و تهمت پراکنی مردم را مضطرب کند و به جان یکدیگر بیندازد که البته نمی تواند، اما مردم باید با این شگردهای دشمن مقابله کنند... و جوانان با هوشمندی، فضای مجازی را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند.»(بیانات در دیدار با مردم قم، ۱۳۹۷/۱۰/۱۹)

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
ممنون بابت مطالبتون

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.