احضار و تسخیر جن ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۱۹۰ بازدید

با عرض سلام برای احضار جن چکار باید کردممنون

احضار و تسخیر جن بر ما حرام است. دنبال آن رفتن امری عبث و بیهوده و گناه است . به طور کلی اجنه مسخر دو گروه بوده اند :
1- پیامبران الهی و بندگان شایسته خداوند به اذن و عطای الهی
2-انسان های فرصت طلب و منحرف و یا سود جویی که با انجام اعمال خلاف عقل و شرع مثل آتش زدن قرآن و یا آلوده کردن و ملوث ساختن آن و سایر اعمال زشت و نادرست دیگر اجنه را تسخیر خود کرده و اخبار غیبی را از آنها گرفته و برای دیگران بیان می کنند و یا از جنیان سوء استفاده های دیگر می کنند که از این عمل در منابع اسلامی به کهانت و سحر تعبیر شده و از گناهان کبیره و کفر و شرک شمرده شده و به شدت از آن نهی شده است .
( گناهان گبیره ، شهید دستغیب ، ج1، بحث سحر و کهانت )

نظرات

میهمان
سلام چقدراست میتونه پست باشه تا قرآن آتش بزنه تادرعوض جن شیطانی بهش توجه کنه بتونه ازاون درازارمردم استفاده کنه ضعیف بودن هرروز زیبارویان بهتراز این قدرت شیطانی پروردگارا این شیاطین ازما دربهار وآزمایش محافظت کن مهدی
پرسمان
سلام علیکم، در پناه دعاهای امام عصر ارواحنافداه موفق و محفوظ باشید
میهمان
ببخشید اگه جن احضار کنم بعد جنه میمونه یا میره بعد چیکار کنم بره
پرسمان
سلام علیکم، احضار و تسخیر جن بر ما حرام است. دنبال آن رفتن امری عبث و بیهوده و گناه است .
میهمان
به جای اینکه به دنبال جن و پری و غول باشی، وقت و انگیزه برای علم بزار که به یه درد بشر بخوری نه اینکه بی مصرف به این دنیا اومدی بی مصرف هم ازش خارج بشی، این وسط هم دنبال اراجیف و خزعبلات!
پرسمان
سلام علیکم، احضار و تسخیر جن بر ما حرام است. دنبال آن رفتن امری عبث و بیهوده و گناه است . به طور کلی اجنه مسخر دو گروه بوده اند :
۱- پیامبران الهی و بندگان شایسته خداوند به اذن و عطای الهی
۲-انسان های فرصت طلب و منحرف و یا سود جویی که با انجام اعمال خلاف عقل و شرع مثل آتش زدن قرآن و یا آلوده کردن و ملوث ساختن آن و سایر اعمال زشت و نادرست دیگر اجنه را تسخیر خود کرده و اخبار غیبی را از آنها گرفته و برای دیگران بیان می کنند و یا از جنیان سوء استفاده های دیگر می کنند که از این عمل در منابع اسلامی به کهانت و سحر تعبیر شده و از گناهان کبیره و کفر و شرک شمرده شده و به شدت از آن نهی شده است .
( گناهان گبیره ، شهید دستغیب ، ج۱، بحث سحر و کهانت )
میهمان
خیلی راحت میتونی بگی اصلن چیزی ب عنوان جن و روح و شبح و غیره و ذالک وجود خارجی مطلقا ندارند ! تاهم جوابی قاطع داده باشی هم خیال پرسشگر راحت شود و هم حقیقت را گفته باشی .
پرسمان
سلام علیکم، مطلب واقعی باید باشد نه برای خوشایند دیگران

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید