استخاره برای دیگری ۱۳۹۰/۰۸/۰۲ - ۱۰۴۶ بازدید

روحانی بزرگ شهر ما آقا رودباری برای من استخاره مثبتی گرفت اما بعدا من تو مفاتیح خوندم که استخاره رو اگه خود شخص بگیره شخصا بهتره، حالا من چیکار کنم، آیا خودم استخاره کنم؟ از طرفی میگن شخصی اگه بخواد بجای اون یکی استخاره کنه باید بگه من بجای تو گرفتم اما من نمی دونم اون گفته که بجای من نایب گرفتن استخاره است، یا نگفته؛ حالا چه کنم؟

در پاسخ به نکاتی توجه کنید :1- لازم نیست انسان خودش برای خودش استخاره بگیرد و اگر دیگری نیز برای او استخاره گرفت درست و بی اشکال و قابل عمل است . 2- اگر انسان بخواهد با قران استخاره بگیرد باید با معنا و مضمون آیات آشنا باشد و در غیر این صورت باید عالمی که آشنا با قران است برای او استخاره بگیرد . 3- همین قدر که انسان از کسی بخواهد برایش استخاره بگیرد کافی است و لازم نیست ان فرد بگوید به جای تو استخاره می گیرم . 4- بنا بر این همین استخاره ای که آن روحانی محترم برای شما گرفته معتبر است و بر طبق همان عمل کنید .

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.