اسمای الهی و جلاله ۱۳۹۱/۱۲/۷ - ۱۲ بازدید

به نظر میرسد اسم «سلام » و «متکبر»که در ایه A}(هو الله الذی لا اله الا هو الملک القدوس السلام المومن المهیمن العزیز الجبار المتکبر …){V;A}حشر (۳۲){V آمده است در این دعا نیامده هر چند یا من العظمه والکبریا ردائه که دال بر کبریای خداوند است در این دعا آمده است , برخی از دیگر اسما نیز به صورت مطلق که اضافه به چیزی نشده باشد نیامده همچون «مدرک » و «بصیر » که به صورت یا مدرک الهاربین ویا ابصر من کل بصیر آمده است . (لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، کد: ۱/۱۰۰۱۰۶۴۵۳)
به نظر میرسد اسم «سلام » و «متکبر»که در ایه (هو الله الذی لا اله الا هو الملک القدوس السلام المومن المهیمن العزیز الجبار المتکبر …)حشر (۳۲) آمده است در این دعا نیامده هر چند یا من العظمه والکبریا ردائه که دال بر کبریای خداوند است در این دعا آمده است , برخی از دیگر اسما نیز به صورت مطلق که اضافه به چیزی نشده باشد نیامده همچون «مدرک » و «بصیر » که به صورت یا مدرک الهاربین ویا ابصر من کل بصیر آمده است . (لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، کد: ۱/۱۰۰۱۰۶۴۵۳)

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.