اصیلترین راه برای رسیدن به خداوند امامت است ۱۳۹۲/۵/۳۰ - ۱۹ بازدید

موضوع: اصیلترین راه برای رسیدن به خدا امامت است
استاد: حضرت آیت الله ضیاء آبادی
موضوع: اصیلترین راه برای رسیدن به خدا امامت است
استاد: حضرت آیت الله ضیاء آبادی

قرآن مردم را به بهترین راه هدایت می کند و یکی از مهمترین مطلب هدایت قرآن مربوط به امامت می باشد که اصیلترین راه نیز برای رسیدن به خداوند امامت می باشد؛ امروزه ما در شرایط خاصی قرار گرفته ایم که از طریق دشمنان خصوصا وهابیت مورد هجمه هستیم و وهابیت از طرف دشمنان اسلام اجیرشده اند تا وحدت شیعه و سنی را نیز بهم بزنند و تفرقه ایجاد کنند.

تخریب شیعه به وسیله وهابیت

متاسفانه امروزه جوانان ما در مورد مذهب زیاد کار نکرده اند، اما وهابیت در این مورد زیاد کار کرده و به شیعه تهمت زده است و به مطالب خود حتی آب و رنگ قرآنی نیز داده است، ولی در کل تمام حرفهایشان دروغ است در دعوا که نقل و نبات تقسیم نمی کنند ؛آنها دنبال تخریب شیعه هستند دشمن تخریب میکند و امروز شما نیز پایه های مذهبتان را محکم نکرده اید، این دو مطلب مهم باید همواره مورد نظرتان باشد و خیلی مهم است.

باید در مورد مذهبتان بشنوید مطالعه کنید اطلاعاتتان را بالا ببرید، علما و گذشتگان همه چیز را گفته اند پس تا می تواند مذهبتان شیعه را محکم کنید، محکمتر از مذهب ما مذهبی نیست .

این قرآن ما را هدایت میکند و راه را نشان می دهد، اما فقط خواندن و حفظ کردن نیست باید تدبر کنید، قرائت تنها هدف نیست حفظ کردن تنها هدف نیست تفسیر کردن هدف نیست باید تدبر کنید و آن را با زندگی تطبیق نمایید.

اهل بیت(ع) اهلیت واقعی قرآنند

قرآن اجمال و ابهام دارد و همه چیز ظاهرا گفته نشده است خیلی از ظواهر آیات را ما نمیفهمیم ابهام داریم و بیان آیات قرآن اهلی دارد و همه کس نمیتواند به آن محرم شود آن کس که اهل قرآن است که مطهر مطلق می باشد و آن اهل بیت (ع) عترت هستند پس باید کنار قرآن اهل بیت (ع) باشد آنا تفسیر کنند بنابراین قرآن ما را به خانه اهل بیت (ع) می برد و باید هر دو کنار هم باشند تا هدایت شویم.

شرایط مومن واقعی

برای مومن بودن سه شرط است توبه، ایمان و عمل صالح. و تنها توبه و ایمان آوردن و عمل صالح کافی نیست و بالاتر از این راهها عترت است. اگر بنده ایی شبانه روز در کنار مکه عبادت کند و بی ولایت بمیرد در جهنم است خدا دربی معین کرده است درب علی و آل علی(ع) و درهای مختلفی نیز هست درب شافعی درب حنبلی و ۷۳ فرقه مختلف در اسلام ایجاد شده است اما خدا گفته فقط از یک درب وارد شوید و آن در علی و آل علی است.

بیشتر مذهبتان را مطالعه کنید مذهب شیعه حق است ظاهر را نبینید به ظواهر نچسبید امام را بشناسید و عمل کنید .

حب مال قلب انسان را نجس میکند و انفاق قلب را پاک میکند انفاق درد دارد اما شفا در همین انفاق است باعث رشد میشود انفاق کنید و مردم را به انفاق ترغیب کنید تا پاک شوید و رشد نمایید.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.