انتشار «نیاز انسان به عرفان» ۱۳۹۲/۹/۹

مجموعه نشست‌های «نیاز انسان به عرفان و بررسی عرفان‌ها» طی سه هفته متوالی با تدریس غلامرضا اعوانی، چهره ماندگار فلسفه ایران برگزار می‌شود.
niaz.jpgمجموعه نشست‌های «نیاز انسان به عرفان و بررسی عرفان‌ها» طی سه هفته متوالی با تدریس غلامرضا اعوانی، چهره ماندگار فلسفه ایران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی شریف مجموعه نشست‌های «نیاز انسان به عرفان و بررسی عرفان‌ها» در سه هفته متوالی روزهای سه‌شنبه ۵، ۱۲ و ۱۹ آذر ماه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۳۰ در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

نخستین نشست از مجموعه نشست‌های عرفانی با موضوع «معرفی عرفان اصیل شیعی؛ مؤلفه‌ها و جذابیت‌ها» با حضور و سخنرانی غلامرضا اعوانی، رئیس انجمن حکمت و فلسفه و چهره ماندگار برگزار می‌شود.

محمد اسدی‌گرمارودی، مدیر مرکز معارف اسلامی دانشگاه صنعتی شریف نیز دیگر سخنران این نشست خواهد بود.

دومین و سومین نشست از مجموعه نشست‌های نیاز انسان به عرفان و بررسی عرفان‌ها در تاریخ‌های ۱۲ و ۱۹ آذرماه با موضوع «مدعیان عرفان اسلامی» و «عرفان‌های نوظهور» در همین مکان برگزار می‌شود.

این نشست‌ها به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی صنعتی شریف و با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی شریف و همچنین معاونت فرهنگی – اجتماعی و مرکز معارف اسلامی این دانشگاه برگزار می‌شود.

حضور عموم علاقه‌مندان در این نشست‌ها آزاد است.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.