انقراض نسل؟ ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۹۰۵ بازدید

از میان سیاستهای فمینیسمی دشمن، انقراض نسل شیعه از عمده¬ترین استراتژیهای او در جنگ نرم در راستای انقراض همه نسلهای غیریهودی است که در پی یهودی سازی کل جمعیت زمین در دستور کار قرار گرفته که این استراتژی، برگرفته از خوی نژادپرستی صهیونیست است. دشمن در شاخه های این استراتژی محوری، مسأله براندازی خانواده را در نظر گرفته که این امر علاوه بر پروژه انقراض نسل، دستور کار فلج کردن توانمندی و کارآمدی جامعه را نیز پشتیبانی می¬کند.

از میان سیاستهای فمینیسمی دشمن، انقراض نسل شیعه از عمده¬ترین استراتژیهای او در جنگ نرم در راستای انقراض همه نسلهای غیریهودی است که در پی یهودی سازی کل جمعیت زمین در دستور کار قرار گرفته که این استراتژی، برگرفته از خوی نژادپرستی صهیونیست است. دشمن در شاخه های این استراتژی محوری، مسأله براندازی خانواده را در نظر گرفته که این امر علاوه بر پروژه انقراض نسل، دستور کار فلج کردن توانمندی و کارآمدی جامعه را نیز پشتیبانی می¬کند. تصویر فوق که از جمله تصاویر منتشر شده در فضای مجازی است، یکی از هزاران سوژه فعالیتهای دشمن است که به دنبال استراتژی یاد شده، اغراض زیر را به طور مستقیم تبلیغ و تأثیرگذاری می¬کند.
1. استحاله عاطفه مادری
2. ازاله لطافت زن به واسطه معکوس کردن طبیعت از خودگذشتگی زنانه و یا برهم زدن نظم فطری منفعت طلبی نهفته در تکیه گاه خواهی او
3. تضعیف عوامل نشاط و رونق خانواده (در راستای سیاست «کفایت دو فرزند»)
4. تشویق و تحریک به عوامل قطع نسل
5. تجویز روانی نامشروع مبنی بر اضطرار در سقط جنین و هلاکت فرزند
6. خیانت زن به سلب مرد و به انفعال کشاندن مرد در برابر این موضوع (و ترغیب مرد به بی غیرتی)
7. بازگشت به تفکر دوران جاهلیت زنده به گور کردن فرزند (که البته این بار هم دختر و هم پسر را در بر می¬گیرد!)
8. تلقین بیچارگی با فقر
9. ایجاد گرایش به ضعف اعتقادی نسبت به روزی رسانی خدا و مبارزه با مفاهیم قرآنی پیرامون وعده¬ها و دستورات الهی از جمله:
1) لاتقتلوا اولادکم خشیة إملاق .... (اسراء، 31)
2) و یرزقه من حیث لایحتسب .... (طلاق، 3)

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.