اهانت به ستاره داوود!! ۱۳۹۲/۶/۱۲ - ۹۸ بازدید

ما به همه پیام آودان الهی احترام می‌گذاریم و در هیچ یک از ادیان به اندازه دین اسلام، پیامبران به بزرگی یاد نشده‌اند؛ اما آنجا که جریان انحراف و نفاق بخواهد از باورهای دینی- مذهبی انسان‌ها سوء استفاده کند، وظیفه ماست که مقابل آن بایستیم حتی اگر در قلب جامعه اسلامی «مسجد ضرار» ساخته شود به دست رسول گرامی اسلام تخریب می‌شود.
setareh.jpgما به همه پیام آودان الهی احترام می‌گذاریم و در هیچ یک از ادیان به اندازه دین اسلام، پیامبران به بزرگی یاد نشده‌اند؛ اما آنجا که جریان انحراف و نفاق بخواهد از باورهای دینی- مذهبی انسان‌ها سوء استفاده کند، وظیفه ماست که مقابل آن بایستیم حتی اگر در قلب جامعه اسلامی «مسجد ضرار» ساخته شود به دست رسول گرامی اسلام تخریب می‌شود.

یهودیان صهیونیسم، نخستین ناجی خود را «داود نبی» می دانند که به زعم ایشان پهلوان اسطوره ای قوم یهود است و هم اوست که عشیره بنی اسرائیل را از ستم جالوت سنگدل می رهاند. به همین دلیل نیز ستاره شش پر منتسب به داود را به عنوان علامت مقدس و سمبل خویش برگزیده اند. دومین ناجی قوم یهود «موسای نبی» است که احکام دهگانه شریعت یهود را از جانب خدا برای قوم بنی اسرائیل آورده و آنها را از رنج بردگی فرعون نجات داده است. ارادت صهیونیست ها به حضرت موسی (علیه السلام) نه به خاطر مقام نبوت، بلکه به دلیل احراز مقام منجی و در پی آن پادشاهی بر قوم بنی اسرائیل است. لذا از او نیز با رویکردی نژادپرستانه یاد می کنند.
از نظر صهیونیست ها، یهودیان پیش از آنکه پیروان یک آیین الهی تلقی شوند، یک اَبَر نژادند و به همین دلیل نیز در مواقع عسرت و سختی، ناجی دیگری از میان آنان ظهور می کند و ایشان را به «سرزمین موعود» می برد. از آنجا که فرزند اولین ناجی قوم یهود (سلیمان فرزند داود نبی) تمام دنیا را به تسخیر خود در آورد، صهیونیسم بین الملل نیز فرمانروایی بر ملک سلیمان را حق طبیعی خود می داند و به همین دلیل هم داعیه سلطنت بر تمامی دنیا را دارد. بنابرین افسانه «نیل تا فرات» تنها مقدمه ای بر نقشه های جهانی صهیونیسم و قوم یهود است.[۱]
در تاریخ اسلام دیده نشده که پیامبر گرامی اسلام و ائمه معصومین (علیهم السلام) به ستاره داود احترام گذاشته باشند حتی اگر پیامبر اسلام به نماد یا مکانی احترام گذاسته باشد دلیل بر حقانیت همیشگی آن نیست؛ زیرا مسجد که مقدس‌ترین مکان است، هنگامی که پایگاه منافقین می‌شود پیامبر اسلام آن را ویران می‌کنند.
یهودیان و فراماسونرها با مقدسات به صراحت مبارزه کرده و می کنند! قتل پیام آوران الهی، جنایت و غارت در جهان زیر نقاب دفاع از حقوق بشر و... از مسائل بسیار مهمی است که نیازی به استدلال عمیق ندارد.
از سوی دیگر آنان در اسطوره سازی بسیار مهارت دارند، به آسودگی لباس قداست بر تن امور غیر مقدس می‌پوشانند، شیطان‌گرایی و سحر و جادوگری را در زَرورق عرفان و معنویت پیچیده و به بازار عرضه می‌کنند! با نگاهی به ثروت اندوزان و دنیاپرستان، روشن می‌شود که آنان نیز از ایمان و اعتقاد مردم سوء استفاده می‌کردند تا آنجا که فراعنه ادعای خدایی می‌کردند و هیچ کس جرأت انتقاد و اعتراض نداشت! جالب است که خداوند حضرت ابراهیم و موسی (علیهماالسلام) را فرستاد تا با معجزه‌های خود، بینی نمرود و فرعون را به زمین بمالد و اسطوره‌ها و مقدسات دروغین را در هم بشکند.


________________________________________

[۱]. سینما صهیونیسم، مجید شاه حسینی، اداره فرهنگی سپاه ، تهران، ص ۱۴

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.