باز شدن بخت دختران ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳۶۱۹ بازدید

ایا چله بری واقعیت دارد؟ یک نفر هست میگه چله بری کنم تا بختم باز بشه میخواستم ببینم واقعیت داره؟

راه های فراوانی برای رسیدن به خواسته ها وجود دارد مانند دعا کردن و نذر کردن و زیارت و توسل به امامان. چله گیری هم یکی از راه های کمک گرفتن از خدا است. برای باز شدن بخت به روش های زیر توجه کنید:
1- توسل به اهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام به ویژه حضرت امام جواد علیه السلام را در برنامه روزانه خود قرار دهید.
2- از امیرالمومنین علیه السلام نقل گردیده هر که قصد ازدواج داشته باشد دو رکعت نماز گذارد و در هر رکعت پس از حمد سوره یاسین بخواند و پس از اتمام نماز حمد و ثناى پروردگار گذارد.
3- برخی به حسب تجربه خواندن و مداومت بر تلاوت آیه 21 سوره روم را برای این منظور کارساز و مفید می دانند و آن آیه چنین است:« وَ مِنْ آیاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْواجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْها وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً إِنَّ فِی ذلِکَ لَآیاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ »؛« و از نشانه هاى خداوند این است که همسرانى از جنس خود شما براى شما آفرید، تا در کنار آنها آرامش یابید، و در میانتان مودت و رحمت قرار داد، در این نشانه هایى است براى گروهى که تفکر مى کنند».
4- از حضرت آیت الله بهجت (ره) نقل شده است برای برطرف شدن این مشکل ؛ نماز جعفر طیار بخوانید و پس از آن دعایی که در کتاب زاد المعاد مجلسی آمده بخوانید ( این دعا در کتاب شریف مفاتیح الجنان در ضمن نماز جعفر طیار ذکر شده است ) و در پی آن به سجده روید و تلاش کنید که حتما گریه کنید، گرچه به مقدار کم، همین که چشمتان را اشک گرفت حاجتتان را از خدا بخواهید. این عمل را تا زمانی که حاجتتان روا شود انجام دهید و اگر نشد بدانید یا کم خوانده و یا با اعتقاد کامل نخوانده اید.هم چنین در جای دیگر فرموده اند : آیه « رَبَّنا هَب لنا مِن ازواجِنا و ذُریّاتنا قُرَّةَ اَعیُنٍ وَ اجعلنا لِلمُتَّقینَ اماماً » را بسیار بخوانید تا ان شاء الله در زمان مقرر همسری لایق، نصیب تان گردد.[2]
5ـ هر روز یا شب سوره یس را بخوانید .
6- بعد از نماز صبح ده مرتبه این دعا را بخوانید و هر روز تکرار کنید تا خداوند گشایش عنایت فرماید:« لا حَول وَ لا قُوّةَ اِلا بِالله. تَوکَّلتُ عَلی الحَیِ الّذی لا یَموت وَ الحَمدُ لِله الَّذی لَم یَتَّخِذ وَلداً وَ لَم یَکُن لَهُ شَریکٌ فِی المُلک وَ لَم یَکُن لَهُ وَلیٌ مِن الذُّلِّ وَ کَبِّرهُ تَکبیراً ».
7- شب جمعه بعد از نماز عشا بگویید:« لا اِلهَ اِلا اَنت. سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظالِمین». اگر این ذکر را در سجده چهار صد مرتبه بگویید، به اجابت نزدیک تر است.
8- نزدیک ظهر روز جمعه ، دو رکعت نماز بخوانید ، در رکعت اوّل بعد از حمد و توحید ، سه آیه اوّل سوره فتح(یعنی تا نصراً عزیزاً) را بخوان .در رکعت دوم بعد از حمد و توحید سوره الم نشرح را بخوان ،بعد از سلام نماز تسبیح حضرت فاطمه سلام الله علیها را بگویید و حاجت خود را از خدا بخواهید.
9- هر روز به ویژه بعد از طلوع آفتاب زیارت عاشورا و سوره یس و الرحمن را تلاوت کنید.امیدواریم با توکل به خداوند متعال و استعانت از اهل بیت علیهم السلام و عمل به راهکارهای ارائه شده همسری شایسته بیابید و زندگی بانشاط و موفقی در پیش رو داشته باشید.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
ما ۱۲ سال هست این نکات اعمال را همه را انجام داده ایم ولی نمیشود که نمیشود.چرا؟
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. منتظر باشید بخت شما هم انشاءالله باز می شود زمان اجابت دعای شما در خارج هنوز نرسیده و شرایط آماده نشده یا مانعی وجود داشته ولی حتما مشکل شما هم رفع می شود و در آینده ازدواج می کنید. موفق باشید.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.