باطل کردن جادو و طلسم با زیارت معصوم ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۲۵۲۳ بازدید

سلام روی من و خانوادم طلسم یهودی هس من بارها ب دعانویس پول دادم ولی باطل نشد تصمیم گرفتم خودم تا ۴۵ روز هر روز سر ساعت مشخص بقزه پخش کنم صوتشودفعه ی قبل تا ۴ روز بقره پخش کردم ولی نمیدونم چیشد یهو ادامه ندادم و الان دوباره شروع کردم
هر روز تا ۴۵ روز راس ساعت ۷ شب یک بار صوت بقره رو پلی میکنم
دو روزه ک پخش کردم شب اول دعوامون شده بود ب حد کتکاری ولی شب دوم هیچ اتفاقی نیوفتاد
مگ نمیگن اگ دعایی باشع حال ادم تا چن روز اول بد میشه؟ پس چرا ما هنوز حالمون بد نشد من دیگ دارم کم کم ب بقره شک میکنم

. اهل معرفت تاکید کرده اند که تاثیرگذارترین عاملی که طلسم و جادو را باطل می کند زیارت امام معصوم است. امام رضا ع را در مشهد زیارت کنید چشمتان که به ضریح مبارک امام رضا (ع) بیافتد، اگر طلسمی باشد به برکت وجود سلطان خراسان باطل می شود. موفق باشید.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
دعا وجادو وجود داره نمیدونم خدا کجایه چرا کمکمون نمکنه بعصی وقتها به بودن خدا شک میکنم خدایا توبه سوالم اینه چرا خدا ما را تو این مسیر قرار داده یا سر نادانی وسادهگی خودمون مسبب این راهی که توش قرار گرفتیم هستیم
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. خدای متعال به همه بندگان استعداد کمال و سعادت داده و همگان را هدایت نموده است و این خود ما هستیم که با انتخاب غلط و جهل و نادانی خود در مسیر باطل قرار می گیریم و دچار چالش می شویم و قرآن کریم هم همین مطلب را تایید می کند. ما أَصابَکَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ وَ ما أَصابَکَ مِنْ سَیِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِکَ وَ أَرْسَلْناکَ لِلنَّاسِ رَسُولاً وَ کَفی بِاللَّهِ شَهیداً. ( ای انسان ) آنچه از نیکی ها به تو رسد از جانب خداست ( سبب آن رحمت اوست ) و آنچه از بدی ها به تو رسد از سوی خود توست ( سبب آن گناهان توست ) و ( ای پیامبر ) ما تو را به رسالت برای مردم فرستادیم ، و خدا از نظر گواهی ( بر رسالت تو ) کافی است. نساء آیه ۷۹.
میهمان
خیلی عالی

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.