به ارتباط جنسی دهانی علاقه دارم ۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۲۶۷۰ بازدید

با سلام و سپاس از اینکه مرکز ما را برای پاسخ و راهنمایی برگزیده اید؛ پرسشگر گرامی من در راستای پاسخ به شما ابتدا علائم و نشانه هایی که در کتب منبع برای اختلال PTSD (استرس پس از رویداد یا ضربه) که سوء استفاده جنسی نیز در زمره این طبقه بندی قرار گرفته است ذکر می نمایم.
الف) فرد در برابر واقعه ای تروماتیک قرار گرفته باشد با دو شرط زیر :
۱. فرد شاهد ماجرا بوده و یا به آن دچار شده که متضمن تهدید یا خطر مرگ بوده است.
۲. واکنش فرد بصورت ترس، درماندگی یا وحشت شدید بوده است.
ب) فرد واقعه تروماتیک مذکور را دائما تجربه مجدد نماید به صورتهای زیر :
۱. یادآوریهای مکرر با تصور، فکر، ادراک.

با سلام و سپاس از اینکه مرکز ما را برای پاسخ و راهنمایی برگزیده اید؛ پرسشگر گرامی من در راستای پاسخ به شما ابتدا علائم و نشانه هایی که در کتب منبع برای اختلال PTSD (استرس پس از رویداد یا ضربه) که سوء استفاده جنسی نیز در زمره این طبقه بندی قرار گرفته است ذکر می نمایم.
الف) فرد در برابر واقعه ای تروماتیک قرار گرفته باشد با دو شرط زیر :
۱. فرد شاهد ماجرا بوده و یا به آن دچار شده که متضمن تهدید یا خطر مرگ بوده است.
۲. واکنش فرد بصورت ترس، درماندگی یا وحشت شدید بوده است.
ب) فرد واقعه تروماتیک مذکور را دائما تجربه مجدد نماید به صورتهای زیر :
۱. یادآوریهای مکرر با تصور، فکر، ادراک.
۲. دیدن مکرر واقعه در رویا که باعث رنج و عذاب می‌شود.
۳. احساس یا عمل که انگار واقعه دارد تکرار می شود.(خطای ادراکی ، توهم)
۴. عذاب روانی شدید در مواجهه با اشارات درونی یا بیرونی که رابطه یا شباهتی به حادثه مذکور دارند.
۵. پیدایش واکنش های فیزیولوژیک در مواجهه با اشارات مشابه حادثه مذکور.
ج) اجتناب مستمر از محرکهای مرتبط با واقعه تروماتیک.
د) علائم مستمر افزایش برانگیختگی حداقل دو مورد از موارد زیر:
۱. اشکال در بخواب رفتن و یا تداوم آن
۲. برافروختگی یا فوران خشم
۳. دشواری تمرکز
۴. فزون مراقبتی و یا حساسیت بیش از حد
۵. واکنش از جا پری
ه) مدت اختلال حداقل یکماه باشد.
و) اختلال فوق رنج و عذابی چشمگیر ایجاد کرده باشد و یا کارکردهای اجتماعی و شغلی فرد را به طور قابل توجهی مختل ساخته باشد.
حال با توجه به علائم و نشانه های فوق، و نیز محتویات نامه شما می توان گفت که شما ملاکهای گفته شده را ندارید تا بتوان سوء استفاده جنسی اعمال شده در مورد شما را ابیوز جنسی (آزار جنسی) به معنی اصطلاحی آن نامید و راهکارهای آن را در مورد شما تجویز کرد. زیرا شما در یک جا فرموده اید : «واقعا این حرکت رو (ارتباط جنسی دهانی) دوست دارم تا جایی که همش به این فکر می کنم که وقتی ازدواج کردم حتما همسرم این کارو انجام بده؛ خیلی به این موضوع و ارتباط جنسی دهانی فکر می کنم و حتی چندین بار در اینترنت مطالبی درباره اینگونه ارتباط خوندم و واقعا علاقه مندم. حس می کنم علاقه من به این موضوع خیلی بیش ازحده و منو اذیت میکنه» و در جای دیگر فرموده اید : « تحمل هیچ چیز حتی دست گرفتن و بغل کردن و نزدیک شدن به کسی رو ندارم»؛ این اظهارات متناقض نشان می‌دهد که شما در برابر برخورد با سوء استفاده جنسی ای که از شما شده دچار یکنوع دوگانگی شده اید، به این معنی از جهت شناختی و ذهنی این عمل اثر سوء بر شما داشته و باعث شده که شما به عواقبی مانند تنفر و یا اجتناب از نزدیک شدن به دیگران دچار شوید، زیرا ناخودآگاه در این موارد ذهنتان به سوی این می رود که : نکند طرف قصد سوء استفاده جنسی از من داشته باشد؟! و از سوی دیگر چون این عمل از جهت فیزیکی تاثیرخوشایندی بر جسم شما داشته است سیستم ارگانیکی شما مایل است که دوباره این تجربه تکرار شود و لذا ناخودآگاه، شما را تشویق به پیگیری آن حتی بصورت مطالعه مطالبی در باره آن می نماید.

حال وظیفه چیست؟
خواهرگرامی ادامه این گرایشات و دامن زدن به آن در حال حاضر که شما مجرد هستید می تواند اثرات بسیار زیانبار و آسیب زای روحی و روانی برای شما ببار آورد، که یکی از آنها می تواند تمایل شما به دست ورزی با خود و تدریجا خودارضاییباشد که آثار سوء جسمی، روحی و روانی، اجتماعی، و معنوی دارد و می‌تواند اثرات بسیار سوئی در زندگی زناشویی و جنسی آینده شما بر جای بگذارد. پس نباید تن به خواهش نفستان دهید و به این وسیله آسیب های بلند مدت را به جان بخرید، آسیبهایی که امکان دارد آینده شما را در جهت منفی تغیر دهد خواهر گرامی، به شناخت و عقل و خرد بها دهید و تا رسیدن زمان مناسب که ازدواجتان است موضوع گرایش به آنچه که گفته اید را به تعویق بیندازید و به جسم خود وعده بعد از ازدواج را بدهید تا احساس ننماید که گرایش فوق می خواهد برای همیشه سرکوب شود زیرا در این صورت به آزار خود ادامه خواهد داد. پس کشش های کور جسم خود را با نور عقل و خرد مدیریت نمایید تا هم جسمتان احساس سرکوبی نکند و هم آسیبهای جدی بخاطر پیروی بی چون چرا از غرایز جسمانی تان دامن گیر شما نگردد.
مشکل دیگری که دامنگیر شما شده هراسی است که از نزدیک شدن دیگران به شما در وجودتان ایجاد می شود، در این مورد نیز باید عرض نمایم که اگر این مشکل بعد از ازدواجتان نیز ادامه پیدا کرد باید با مراجعه به یک رواندرمانگر و استفاده از روش حساسیت زدایی منظم بر آن فائق آیید.
و اما راهکارها ؛ من در اینجا سه دسته از راهکارها به شما ارائه می‌دهم و امیدوارم که شما با عمل به آنها بر مشکلات خود تا زمان ازدواج فائق آیید.
۱- دسته اول راهکارهایی برای مقابله با افکار مزاحم ۲- دسته دوم راهکارهایی برای مقابله با وسوسه های آسیب زای غریزه جنسی و حفظ پاکدامنی ۳- دسته سوم راهکارهایی جهت جرات مندی و تقویت اعتماد به نفس آسیب دیده شما.

راهکارهایی برای مقابله با افکار مزاحم :
۱. اولین راهکار پیشنهادی ما در خصوص مشکلتان استفاده از تکنیک انحراف فکر است، این تکنیک به این صورت انجام می پذیرد که یک کش دور مچ خود بیندازید و وقتی چنین فکری به ذهنتان آمد این کش را گرفته و رها کنید و سپس یک عدد پیچیده مثل ۹۵۸۳۵۴ را در ذهن خود مجسم کنید و هفت تا هفت تا از آن کم کنید تا به کوچکترین عدد غیر قابل تقسیم برسید.
۲. پیشنهاد دیگر ما استفاده از تکنیک تاخیر فکر است؛ یعنی شما برای آمدن اینگونه فکرها به ذهنتان وقتی تعیین کنید و وقتی این افکار خواستند به ذهنتان وارد شودند به آنها بگویید که بروند و در فلان ساعتی که به آنها اختصاص داده اید بیایند و تدریجا با گذشت ایام این ساعات را محدود تر کنید. فلسفه این تکنیک بر اینست که شما سازنده افکارتان هستید و بنابراین ارباب و صاحب اختیار آنها محسوب می شوید و در واقع آنها نوکر شما هستند و شما صاحب اختیار آنها می باشید، ولی در وسواس فکری آنها تبدیل به ارباب می شوند و جای شما را می گیرند و شما به نوکری آنها در می آیید و آنها به راحتی به شما امر و نهی می کنند که این امری بسیار منفی و مشمئز کننده و به دور از عزت و غیرت انسانی است! و لذا ما با این تکنیک می خواهیم شما را به جایگاه اصلی خویش برگردانیم و دوباره شما را اختیار دار و رییس افکارتان کنیم تا آنها طبق اراده و میل شما و با اجازه شما بیایند و بروند، نه اینکه هر وقت دلشان خواست بیایند و هر وقت دلشان خواست بروند . هدف اصلی ما آموزش مدیریت افکار تان به شما است، تا با قاطعیت تمام به مدیریت آنها بپردازید و به آنها بگویید که ذهن من طویله نیست که سرتان را بیاندازید پایین و بدون اجازه بیایید و بروید، بلکه ذهن من ستاد فرماندهی است که همه چیز آن روی نظم و نظام است و حتی پشه هم برای پریدن در آن باید از من اجازه بگیرد!
۳. سومین پیشهناد ما در این خصوص استفاده از تکنیک توقف فکر است؛ یعنی وقتی شما قدرت کافی در کنترل و مدیریت افکار خود پیدا کردید می توانید به راحتی دستور توقف به آنها بدهید و با ضرب مهر ورود ممنوع بر روی آنها، برای همیشه آنها را از ورود به ذهنتان محروم سازید.
۴. تکنیک دیگر تبدیل فکر است؛ یعنی وقتی این افکار به ذهنتان می آید به یک قدم قبل از آمدن این فکر به ذهنتان فکر کنید. به این معنی که به این فکر کنید که به چه چیزی فکر می کردید که این فکر به ذهنتان آمد و وقتی آن را پیدا کردید دوباره به این فکر کنید که چه چیزی این فکر را به ذهنتان آورد و همین طور سلسله وار عمل نمایید و در مورد فکری قبل از فکر دیگر فکر کنید، تا به سرچشمه نهایی برسید؛ به زودی خواهید دید که استفاده از این روش قدرت مدیریتی زیادی به شما برای کنترل افکارتان می دهد.
۵. از جمله کارهایی که شما می توانید برای رهایی از افکار مزاحم به آن متوسل شوید مشغول کردن خودتان به کارهای اجتماعی و ورزش و تفریحات جمعی است، تا آنجا که می‌توانید از تنهایی بپرهیزید و خود را به کارهای مختلف مشغول کنید تا این افکار فرصت پیدا نکنند که به ذهن شما وارد شوند.
۶. برای مطالعه درس هایتان هرگز در خانه و یا در اتاق، خلوت نکنید سعی نمایید که تمام مطالعاتتان در کتابخانه باشد.
۷. با کارهای مختلف به تقویت ارادة خود بپردازید تا بتوانید به برخی از کارهایی که بصورت اجباری انجام می دهید یک نه بزرگ بگویید.
۸. به آثار و پیامدهای زشت و سوء این افکار بنگرید و توجه نمایید که پیگیری آنها می تواند چه عواقب سوئی برای شما داشته باشد.
۹. و همیشه این ذکر را با توجه به معنی آن بر زبان و قلب خود جاری کنید که:«بِسم الله و بِالله، تَوکَلتُ علی الله، اعوذُ بِالله السمیعُ العلیم مِن الشیطانِ الرجیم».

راهکارهایی برای مقابله با وسوسه های آسیب زای غریزه جنسی و حفظ پاکدامنی :
۱. ابتدا نگاه خود را کنترل کنید و تصمیم بگیرید در برخورد با جنس مخالف نگاه خود را فرو بیندازید.
۲. از دیدن فیلمهای مشکل ساز و یا خدای ناکرده فیلم های مستهجن جدا اجتناب کنید.
۳. از گفتگو با جنس مخالف مگر در مواقع ضروری و در حد ضرورت اجتناب کنید.
۴. از پوشیدن لباس‎های تنگ که موجب تحریک شهوت جنسی می‎شود خودداری کنید.
۵. از دست‎ورزی با خود پرهیز کنید.
۶. از پرخوری به ویژه غذاهای مهیج شهوت مثل سیر، پیاز، فلفل، تخم‎مرغ و ... اجتناب کنید.
۷. هنگام تحریک به دستشویی بروید و آلت خود را بدون دست ورزی با آب سرد شستشو دهید.
۸. هیچگاه قبل از اینکه کاملا خوابتان بگیرد به رختخواب نروید.
۹. حمام و دستشویی خود را زیاد طول ندهید.
۱۰. براى نظافت موهاى بدن خود، از داروهاى نظافت بهداشتى مثل «موبر» استفاده کنید و از تیغ استفاده نکنید. حتى الامکان موهاى زاید بدن خود را با فاصله بیشترى ازاله کنید، یعنى سعى نمایید موى بدن خود را بیشتر نگه دارید؛ ولی به این نکته هم توجه کنید که بیش از اندازه بزرگ شدن هم موجب کثیفی و خارش می شود و زمینه را برای خودارضایی فراهم می آورد.
۱۱. در حمام، هیچ گاه کاملا عریان نشوید، بلکه از شورت یا لنگ استفاده نمایید.
۱۲. با اموری مثل فعالیت های ورزشی و روزه انرژی خود را تخلیه نمایید.
۱۳. افکار خود را بتدریج کنترل کنید؛ زیرا افکار منشاء رفتارند و هر موقع که افکار جنسی به سراغتان می آید فکر خود را به امور دیگری مانند فکر کردن در باره برنامه های فردا منعطف کنید ، یا خاطرات خوشی که داشته اید مثلا روزی که به کوه پیمایی رفته بودید را مرور کنید.
۱۴. هر شب، اعمال خود را محاسبه کنید. رفتارهای ارادی که باید انجام می‎دادید را در صورت انجام یادداشت کنید و رفتارهایی که باید ترک می‎کردید را نیز در صورت موفقیت یادداشت کنید.
۱۵. هرگز در جاهای خلوت نمانید. مثلا سعی نمایید مطالعات خود را در کتابخانه عمومی انجام دهید.
۱۶. فعایتهای فرهنگی اجتماعی و کاری خود را وسعت ببخشید و از تنهایی شدیدا بپرهیزید.
۱۷. در انجام همه مراحل تقویت اراده جهت کنترل شهوات از خداوند استعانت جویید، زیرا همه نیروهای ما از خداست. پس باید در برابر موانع از خداوند کمک بگیرید. نیروی اراده ما نیز از خداست. سعی کنید اراده خود را در جهت اراده الهی قرار دهید، یعنی چیزی را اراده کنید که مورد رضایت حق تعالی است.
۱۸. با کسانی همنشینی و معاشرت کنید که دارای اراده قوی و نظم در انجام مسئولیت‎ها و تکالیف خود هستند و از معاشرت با افراد سست اراده و ضعیف‎ الایمان که اهل معصیت‎اند جدا خودداری کنید.
۱۹. روزه نقش عجیبی در کنترل شهوات و تقویت اراده دارد. سعی کنید هر هفته حداقل یک روز روزه بگیرید.
۲۰. معرفت و ایمان به خدا و مبدأ و معاد، نقش مهمی در شکل‎گیری شخصیت، هویت‎یابی و تقویت اراده دارد. با تفکر در آثار و آیات الهی، ایمان خود را تقویت کنید.
۲۱. مواظب نگاه خود باشید و از تماشای مناظر شهوت ‎برانگیز مثل فیلم‎های مبتذل و قرار گرفتن در محیط هایی که آلوده به گناه است اجتناب کنید. بسیاری از گناهان از یک نگاه ساده آغاز می‎شود.
۲۲. همواره برای خود کرامت قائل شوید و پیروی از غرایز شهوانی را در غیر موارد حلال، اهانت به خود و سقوط از مقام و منزلت انسانی تلقی کنید.
۲۳. زشتی گناه را همواره مانند آبی آلوده و کثیف فرض کنید؛ همان‎طور که حاضر نیستید آب آلوده را بنوشید، به خود تلقین کنید که من نفس و جان خود را با گناه آلوده نمی‎کنم.
۲۴. هرگاه در کنترل شهوات با شکست مواجه شدیدT اولا خود را جریمه کنید، سپس بدون یأس و ناامیدی از درگاه خداوند توبه نمائید و آنگاه تصمیم بر جبران آن بگیرید.
۲۵. در صورت امکان همواره با یک مشاوره اخلاقی زن در ارتباط باشید و در انجام مراحل فوق با او مشورت کنید.

راهکارهایی جهت جرات مندی و تقویت اعتماد به نفس آسیب دیده :
۱. این گونه افراد برای تغییر، ابتدا باید بطور مفصل و هر روز مثلا چند دقیقه، که رفته رفته باید زیادتر هم ‌شود، در ذهن خود موفقیت هایی را که جرات ورزی در زندگی شان ببار خواهد آورد را مجسم کنند؛ تصور کنید که مثلا پدرتان و یا مادرتان و یا مثلا کسی که طرز نگاه و تشویق او به شما در زندگی خیلی مهم است با دیدن این تحول عظیم در شما چقدر خوشحال خواهد شد وچقدر به شما افتخار خواهد کرد و جایگاه اجتماعی تان چقدر از رتبه فعلی خود به درجات بسیار بالاتری صعود خواهد کرد. این کار انگیزه شما را در به چنگ آوردن مهارت جرات ورزی بالا خواهد برد.
۲. باید به عقب ماندگی ها و ضربات بیشماری که ناجرات مندی برایشان ببار آورده و خواهد آورد فکر کنند تا انگیزه لازم جهت رهایی از دام آن برایشان ایجاد شود.
۳. مسالة دیگری که باید به آن توجه داشته باشید اینست که یکی از دلایل گرفتار شدن افراد در دام بی جراتی، رودربایستگی و انفعال، عدم آگاهی آنها ازحدود حقوق خود و دیگران است؛ لذا موقعیت هایی را که در آنها ناجرات مندانه عمل می‌کنند، شناسایی کنند و سپس با تحلیل منطقی این موقعیت ها، خود را برای مواجهه صحیح و جرات مندانه در موقعیت مشابه بعدی آماده کنند.
۴. اینگونه افراد باید توجه داشته باشند که محبت و احترام به دیگران و تذکر به آنها در مورد انجام وظایف‌شان بخوبی قابل جمع است و پر رویی و پرخاشگری هیچ ربطی به جرات مندی و قاطعیت ندارد. این باوری غلط است که اگر بخواهید وظایف خود را به نحو احسن انجام دهید با دیگران تضاد پیدا خواهید کرد، زیرا انجام وظیفه، افراد وظیفه شناس را خوشحال خواهد کرد و موجب ارتقای شخصیتی شخص خواهد شد و افرادی را که به فکر تنبلی و تجاوز به حقوق دیگران هستند را بر سر جای خو خواهد نشاند.
۵. قبل از اینکه مثلا در جمع همکلاسی ها حاضر شوند و یا در میان جمع دوستان و یا فامیل شروع به صحبت کنند ، خود را آرام سازند، مثلا با چند نفس عمیق برخودشان مسلط شوند و آنگاه سعی نمایند بیانات خود را بصورت آرام، مودبانه ولی قاطعانه مطرح کنند.
۶. برخی از جملاتی را که افراد جرات مند و قاطع بصورت آرام و مودبانه در برخورد با دیگران بکار می برند را یاد بگیرند و در خلوت، جلوی آینه بایستند و با خود تمرین کنند تا بتوانند آنها را در موقعیت های خاص به راحتی بکار ببرند.
۷. «نه» گفتن را تمرین کنند که در صورت لزوم و موقعیت های اجتماعی مختلف در جاهایی که لازم است براحتی نه بگویند. .
۸. راهکار دیگر تقویت اراده است، افراد ناجرات مند بخاطر پایین بودن اراده توان انجام برخی از کارها را ندارند در حالیکه اگر اراده تقویت شود براحتی قادر به انجام آن کار خواهند بود. البته ضعف اراده می تواند علل مختلفی داشته باشد که باید ملاحظه و بررسی گردد تا راهکار مناسب تجویز گردد.
۹. اضطراب جزء جدایی ناپذیر ناجرات مندی است و یکی از روشهای مهم در درمان ناجرات مندی، شناخت کانون اصلی اضطراب است، بدین معنی که شخص باید شناسایی کند که در چه موقعیت هایی اضطراب به او روی می آورد تا با مطرح کردن آن به یک مشاور مبادرت به درمان آن نماید.
۱۰. همانطور که ذکر شد استفاده از روش ریلکسیشن می تواند تاثیر بسزایی در کاهش تنش حاصل از اضطراب داشته باشد. لذا توصیه می شود این روش را تحت نظر یک مشاور فرا گیرید و قبل از ورود به کانون های اضطراب بکار گیرید.
۱۱. فرد ناجرات مند باید تدریجا و با برنامه ریزی، رویة زندگی خود را در عرصه اجتماعی عوض کند تا وضع روحی او کم کم بهبود یابد. مثلا با خود قرار بگذارد که به دید و بازدید خویشاوندان برود اما در اوایل بیش از ده دقیقه توقف نداشته باشد و کم کم مدت آنرا بیشتر کند.
۱۲. اینگونه افراد باید سعی نمایند به هر بهانه ای که شده با دیگران صحبت نمایند و یا مثلا به بهانه های مختلف در جمع دیگران مطلبی هر چند کوتاه را بازگو کنند.
۱۳. این افراد می توانند از طریق الگوگیری از افراد جرات مند و اسرتیو (با ثبات) کم کم به این مشکل خود فایق آیند. مثلا ملاقات با اشخاص جرات مند، رفت و آمد داشتن با آنها، دیدن فیلمها و یا خواندن داستانهایی در این زمینه.
۱۴. ارتباط با خدا در بالا بردن آرامش و زدودن اضطراب بسیار موثر است.
۱۵. ورزش کردن عامل مهمی در تقویت اراده است و ضعف اراده را کاهش می دهد.
۱۶. شرکت در گروههای آموزش مهارت جرات مندی که در مراکز مشاوره تشکیل می شود؛ در صورت امکان سعی کنید حتما در این کارگاه های عملی شرکت کنید. زیرا شرکت در این کلاس ها می تواند بصورت محسوسی جرات مندی شما را افزایش دهد.
موفق باشید. منتظر مکاتبات بعدی شما هستیم.

نویسنده : غلامرضا مهرانفر

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
من از بچگی بدون اونکه علمی از مسائل جنسی داشته باشم ،با کنجکاوی بچه گانه،انگشت خود را به سوراخی که همون احتمالا واژنم بود فرو برده بودم..آن زمان تعجب و جذابت خاصی برام داشت .طوری که به بازی روزانه ام تبدیل شد.باز کنجکاو بودم که چه عمقی دارد ،از ابزارهای بلندتر از انگشت استفاده بمیکردم...این حرف قبل از ورود به مدرسه بود اینطور پیش رفته بودم تاسوم راهنمایی که توسط خانواده و داستان پریودی ،تازه به من گفتن که چیز خطرناک وحساس است و اونجا نبایدآسیب ببینه..بعد از اون سه چهار سال کلا ترککردم اما سومدبیرستان بودم که با خود گفته بودم که اول و آخرش که احتمالا سوراخ شده ،حداقل با انگشت دهانه واژن و قسمت های داخلی لوب کوچک رو میمالیدم،مثل آدمای معتاد بودم دقیقا...تا الان هم اینکارو ادامه دارم میدم چون نمتونم ترک کنم ...به نظر شما پرده بکارتم پاره شده؟؟؟همون بچگی؟؟؟یادم نمیاد اصلا خون در اومده باشه!!!!؟
میهمان
از همه نظر به من در مورد سواژن دهانی توضیح دهید.
میهمان
باسلام از شما درخواست دارم که مشکل بنده رو تشخیص بدهید بنده پسری هستم از لحاظ روحی و عاطفی به برخی از افراد جنس موافق خودم وابسته میشوم گاهی اوقات و گاهی اوقات تمایل جنسی به جنس موافقم دارم اما از لحاظ روحی و عاطفی به جنس مخالفم احساسی ندارم و از نظر جنسی تمایل دارم ارتباط برقرار کنم اما به صورت شدید نیست و بیشتر به جنس موافق تمایل دارم در ضمن تا الان بنده با جنس مخالف هیچ گونه رابطه ای نداشتم و تجربه نکردم
ممنون میشوم که بنده رو کامل راهنمایی و مشکل کار بنده رو بگید
میهمان
د وساله ازدواج کردم گاهی این حالت که میلی به رابطه با همسرم به سراغم میاد خودم این حالتم را دوست ندارم؛ راهنماییم کنید چون دختر گرمی هستم شده بی نهایت نیاز دارم اما تا همسرم میاد سمتم هیچ حسی ندارم
میهمان
سلام.من از کودکی علاقه به جنس موافق داشتم و این موضوع در دوران نوجوانی بیشتر نمایان شد.مثلا در کودکی در بازی ها نقش زن را بازی میکردم ولی هیچ علاقه ای به پسر بودنم نداشتم.همیشه آرزو داشتم جنسیتم عوض بشه و دختر بشم الان هم ۲۰سالمه و هر پسری که اخلاق و صورت زیبا وخوبی داشته باشد دوست دارم و با شهوت به او فکر میکنم اما زیاد به سکس فکر نمیکنم و بیشتر معاشقه را دوست دارم.لطفا کمکم کنید چون بعضی وقتها از دلتنگی و دلشوره های عاشقی عذاب میکشم
میهمان
واقعا ممنون من بااین توجه به این مطالب توانستم به خیلی چیز ها نه بگم خیلی خیلی ممنون!

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.