جادو و طلسم ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۳۷۹۰ بازدید

باسلام خدمت رهبر عزیزتر از جانم. خلاصه ای از زندگی خودم : ۱۵سال است که ازدواج کردم وصاحب اولاد نمیشوم.به پزشکان زیادی مراجعه کرده ام هزینه های زیادی هم را تحمل کرده ام اما متاسفانه نتیجه نگرفته ام .به چند دعا نویس مراجعه کرده ام ایشان گفتند که پدرم را طلسم کرده اند که نسل ایشان ادامه نداشته باشد در محل زندگی بنده کسی هست که سر وکارش با طلسم وجادو است..ضمنا برادرانم هم چندین سال است که ازدواج کرده اند وصاحب فرزند نمیشوند. سوال؟ ۱_آیا طلسم و جادو وجود دارد یانه؟۲_آیا میتوان برای باطل کردن طلسم یا جادو به افرادی مراجعه کرد که آشنائی به طلسم وباطل آن آشنائی دارند؟

cپرسشگر گرامی با سلام و سپاس از ارتباط شما با این مرکز
در پاسخ به مطالب زیر توجه کنید ..
۱.بروز مشکلات در زندگی مانند بچه دار نشدن همیشه به معنای بسته شدن بخت و طلسم و جادو نیست و ممکن است علل دیگری داشته باشد.
۲.گرچه اصل جادو مورد تائید می باشد و نمی توان گفت طلسم و سحر و جادو، هیچ گونه واقعیتى ندارد، ولى از طرف دیگر نمى توان مطمئن بود که هر نوع مشکلی ریشه در همین مسئله دارد و باید توجه داشت که غالب آن چه امروزه در میان مردم در این باره شایع است، بى اساس است و بیشتر به افکار روانى، تخیلات، سوءظن ها، توهمات و مشکلات واقعى موجود در رفتار و اعمال آنها مربوط است.
۳.در زمینه وجود سحر و جادو گفتنی است که از نظر قرآن کریم و احادیث تا حدی واقعیت دارد. به این امر در آیه ۱۰۲ سوره بقره و ۴ سوره فلق اشاره شده است. از این آیات و برخی روایات استفاده می شود که برخی از سحرها واقعاً اثر گذارند. همچنان که آیه ۱۰۲ سوره بقره می فرماید: مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند.
همانطور که خودتان می دانید و به آن اعتقاد دارید یکی از اصول اساسی توحید، این است که همه قدرت ها در این جهان از قدرت پروردگار سرچشمه می گیرد، حتی سوزندگی آتش و برندگی شمشیر بی اذن و فرمان او نمی باشد. منتها مفهوم این بیان مجبور بودن افراد در کار خود نیست.
توضیح این که: جهان آفرینش، جهان اسباب و مسببات است. البته برخی سبب ها مادی است و برخی غیر مادی است. اراده حکیمانه خداوند بر این تعلق گرفته است که هر پدیده و حادثه ای از علت ویژه خود صادر گردد و درعین حال، نظام علت و معلول ها همگی به خدا منتهی شده و از او قدرت و نیرو می گیرند. او است که سبب را می آفریند و به آن قدرت و نیرو می بخشد و آن را برای ایجاد معلول ویژه خود آماده می سازد.
در حقیقت مؤثر واقعی، در تمام نظام جهان یکی است و نظام جهان که به صورت اسباب و مسببات جلوه گری دارند، همگی از او استمداد گرفته و به او منتهی می شوند )(اصالت روح، آیت الله سبحانی، ص ۲۴۱، مؤسسه امام صادق.)
مثلا در تأثیر سحر و جادو وضع چنین است. خداوند متعال با قدرت خویش، اراده و نیرویی را در افراد به ودیعت نهاده است که انسان ها با بهره گیری از این اراده و تقویت آن می توانند به کارهای شگفت انگیزی دست بزنند. برخی مانند اولیای خداوند از آن نیرو در مسیر مناسب، استفاده می کنند و عده ای دیگر، با سوء استفاده از آن به کارهای ناشایست اقدام می کنند.
پس، در واقع اصل وجود این نیرو در نهاد آدمی از آنِ خداوند و به فرمان او است، منتها چگونگی بهره گیری از آن به عهده خود انسان نهاده شده است که گاهی در مسیر درست و خدمت به خلق خدا و گاهی هم در مسیر منحرف نمودن و آزار و اذیت دیگران بکار گرفته می شود.
لذا در اصل سحر و جادو واقعیت دارد ولی باید به این نکته توجه نمود که غالب آنچه امروزه در میان مردم در این باره شایع است بى اساس مى باشد و اکثر کسانى که به این امور مى پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند.
۴. اگر بر فرض موردى پیدا شد که اطمینان پیدا کردید که سحرى در کار است، مى توان از راه هاى زیر براى بطلان آن استفاده نمود:
۱. استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس. در روایت آمده که این دو سوره را در نماز وتر بخواند. پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله به علی علیه السلام سفارش نمود که این گونه بخواند.
۲. خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا۸۲ سوره یونس و همراه داشتن آن.
۳. دعا و تضرع به درگاه خداوند.
۴. درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
۵. صدقه دادن.
۶. این دعا را بنویسد و همراه داشته باشد : بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قال موسی ما جِئتُم بِه السِّحر انّ الله سَیُبطِلُه انّ الله لا یُصلحُ عَمل المُفسدین، فَوقَع الحَق و بَطل ما کانوا یَعمَلون فغلبوا هُنالکَ وانقَلِبوا صاغرین»
۵. دستورات مختلفی برای فرزند دار شدن وارد شده که برخی را ذکر می کنیم :
۱- هر روز یا هر شب ۱۰۰ بار استغفار کند .
۲- در سجده دو آیه ذیل را بخواند : رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء | رب لا تذرنی فرد ا و انت خیر الوارثین
۳- عبداللّه بن عباس روایت کند از رسول خدا صلی اللّه علیه و آله که فرمودند جبرئیل گفت: یا رسول اللّه صلی اللّه علیه و آله بدان خدایی که تو را براستی به خلق فرستاد اگر کسی را فرزند نباشد این دعا را بنویسد و بشوید و بخورد از آب آن حق تعالی اولاد صالح به او کرامت فرماید و هر که درد اندام باشد و بلغم و ناسور یا درد و بوی بد دهان و زکام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب، این دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه) :
بسم اللّه الرحمن الرحیم
اعوذ بکلمات اللّه التامات کلها من شر کل شیطان و من شر السامه و من کل عین لامه و ان یکاد الذین کفروا لیزلقونک بابصارهم لما سمعو الذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الا ذکر للعالمین کیعص حمعسق اها شراهت اذونی اصاوث آل شدای بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافی بسم اللّه الکافی بسم اللّه المعافی بسم اللّه الذی لایضر مع اسمه شی ء فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم ان یشاء یسکن فیظللن رواکد علی ظهره ان فی ذلک لایات لکل صبار شکور انهم یکیدون کیدا و اکید کیدا فمهل الکافرین امهلهم رویدا الریح و اللّه ورائهم محیط بل هو قرآن مجید فی لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فی العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس یرید اللّه ان یخفف عنکم و خلق الانسان ضیعفا و صل علی محمد و آله اجمعین الان خفف اللّه عنکم و علم ان فیکم ضعفا و صل علی نبینا محمد و آله اجمعین ذلک تخفیف من ربکم و رحمه و صلی اللّه علی خیر خلقه محمد و آله اجمعین.
ر. ک : حلیه المتقین ، علامه مجلسی ، فصل ۷

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام ۶ سال هست که جداشدم هرکی میاد بعد برمیگرده بعدا بهم گفتن دفینه ۱۱ ساله بستن حالا من چیکار کنم
پرسمان
دوست گرامی. موضوع دفینه خرافات است به این حرف ها توجه نکنید اما اگر سحری در کار باشد مطالب و راهکارهای سایت کافی است.
میهمان
سلام من سه سال پیش ازهمسرم جداشدم الان بعدسه سال هرجابرای خواستگاری رفتم به شکلی بهم میخوره دلیلش چیه
پرسمان
دوست گرامی. دلیل خاصی نداره نباید دنبال دلیل ماورایی باشید خوب باید ببینید هر کدوم چه شرایطی داشته که جور نشده ولی بدونید که حتما جور می شه و دعا و توسل هم داشته باشید و تلاش کنید انشاالله به موقع خودش همه چیز درست می شه. موفق باشید.
میهمان
سلام اینجانب رضا هستم من را کسی سحر خورانده وهیچ باطل نمیشه لطفا راهنمای فرایید
پرسمان
راه های ابطال سحر راه هايى براى بطلان آن به شرح زير وجود دارد و لازم نيست به دنبال افرادي باشيد كه ادعاي قدرت باطل كردن سحر دارند. 1- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس. 2- خواندن و نوشتن آيات 75 تا 82 سوره يونس. 3- دعا وتضرع به درگاه خداوند. 4- درخواست دعا از اولياى واقعى خداوند. 5- صدقه دادن. 6- ان شاءالله استفاده از ذكر يونسيه( لا اله الّا انت سبحانك اني كنت من الظالمين ) كه قرآن، آن را مايه نجات حضرت يونس معرفي نموده نيز مؤثر خواهد افتاد.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.