جادو و طلسم ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۲۶۳۳ بازدید

باسلام خدمت رهبر عزیزتر از جانم. خلاصه ای از زندگی خودم : ۱۵سال است که ازدواج کردم وصاحب اولاد نمیشوم.به پزشکان زیادی مراجعه کرده ام هزینه های زیادی هم را تحمل کرده ام اما متاسفانه نتیجه نگرفته ام .به چند دعا نویس مراجعه کرده ام ایشان گفتند که پدرم را طلسم کرده اند که نسل ایشان ادامه نداشته باشد در محل زندگی بنده کسی هست که سر وکارش با طلسم وجادو است..ضمنا برادرانم هم چندین سال است که ازدواج کرده اند وصاحب فرزند نمیشوند. سوال؟ ۱_آیا طلسم و جادو وجود دارد یانه؟۲_آیا میتوان برای باطل کردن طلسم یا جادو به افرادی مراجعه کرد که آشنائی به طلسم وباطل آن آشنائی دارند؟

پرسشگر گرامی با سلام و سپاس از ارتباط شما با این مرکزدر پاسخ به مطالب زیر توجه کنید .. 1.بروز مشکلات در زندگی مانند بچه دار نشدن همیشه به معنای بسته شدن بخت و طلسم و جادو نیست و ممکن است علل دیگری داشته باشد.
2.گرچه اصل جادو مورد تائید می باشد و نمی توان گفت طلسم و سحر و جادو، هیچ گونه واقعیتى ندارد، ولى از طرف دیگر نمى توان مطمئن بود که هر نوع مشکلی ریشه در همین مسئله دارد و باید توجه داشت که غالب آن چه امروزه در میان مردم در این باره شایع است، بى اساس است و بیشتر به افکار روانى، تخیلات، سوءظن ها، توهمات و مشکلات واقعى موجود در رفتار و اعمال آنها مربوط است.
3.در زمینه وجود سحر و جادو گفتنی است که از نظر قرآن کریم و احادیث تا حدی واقعیت دارد. به این امر در آیه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از این آیات و برخی روایات استفاده می شود که برخی از سحرها واقعاً اثر گذارند. همچنان که آیه 102 سوره بقره می فرماید: مردم سحرهایی را فرا می گرفتند که میان مرد و همسرش جدایی می افکند.
همانطور که خودتان می دانید و به آن اعتقاد دارید یکی از اصول اساسی توحید، این است که همه قدرت ها در این جهان از قدرت پروردگار سرچشمه می گیرد، حتی سوزندگی آتش و برندگی شمشیر بی اذن و فرمان او نمی باشد. منتها مفهوم این بیان مجبور بودن افراد در کار خود نیست.
توضیح این که: جهان آفرینش، جهان اسباب و مسببات است. البته برخی سبب ها مادی است و برخی غیر مادی است. اراده حکیمانه خداوند بر این تعلق گرفته است که هر پدیده و حادثه ای از علت ویژه خود صادر گردد و درعین حال، نظام علت و معلول ها همگی به خدا منتهی شده و از او قدرت و نیرو می گیرند. او است که سبب را می آفریند و به آن قدرت و نیرو می بخشد و آن را برای ایجاد معلول ویژه خود آماده می سازد.
در حقیقت مؤثر واقعی، در تمام نظام جهان یکی است و نظام جهان که به صورت اسباب و مسببات جلوه گری دارند، همگی از او استمداد گرفته و به او منتهی می شوند )(اصالت روح، آیت الله سبحانی، ص 241، مؤسسه امام صادق.)
مثلا در تأثیر سحر و جادو وضع چنین است. خداوند متعال با قدرت خویش، اراده و نیرویی را در افراد به ودیعت نهاده است که انسان ها با بهره گیری از این اراده و تقویت آن می توانند به کارهای شگفت انگیزی دست بزنند. برخی مانند اولیای خداوند از آن نیرو در مسیر مناسب، استفاده می کنند و عده ای دیگر، با سوء استفاده از آن به کارهای ناشایست اقدام می کنند.
پس، در واقع اصل وجود این نیرو در نهاد آدمی از آنِ خداوند و به فرمان او است، منتها چگونگی بهره گیری از آن به عهده خود انسان نهاده شده است که گاهی در مسیر درست و خدمت به خلق خدا و گاهی هم در مسیر منحرف نمودن و آزار و اذیت دیگران بکار گرفته می شود.
لذا در اصل سحر و جادو واقعیت دارد ولی باید به این نکته توجه نمود که غالب آنچه امروزه در میان مردم در این باره شایع است بى اساس مى باشد و اکثر کسانى که به این امور مى پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند.
4. اگر بر فرض موردى پیدا شد که اطمینان پیدا کردید که سحرى در کار است، مى توان از راه هاى زیر براى بطلان آن استفاده نمود:
1. استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس. در روایت آمده که این دو سوره را در نماز وتر بخواند. پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله به علی علیه السلام سفارش نمود که این گونه بخواند.
2. خواندن و نوشتن آیات 75 تا82 سوره یونس و همراه داشتن آن.
3. دعا و تضرع به درگاه خداوند.
4. درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
5. صدقه دادن.
6. این دعا را بنویسد و همراه داشته باشد : بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قال موسی ما جِئتُم بِه السِّحر انّ الله سَیُبطِلُه انّ الله لا یُصلحُ عَمل المُفسدین، فَوقَع الحَق و بَطل ما کانوا یَعمَلون فغلبوا هُنالکَ وانقَلِبوا صاغرین»
5. دستورات مختلفی برای فرزند دار شدن وارد شده که برخی را ذکر می کنیم :
1- هر روز یا هر شب 100 بار استغفار کند .
2- در سجده دو آیه ذیل را بخواند : رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء | رب لا تذرنی فرد ا و انت خیر الوارثین
3- عبداللّه بن عباس روایت کند از رسول خدا صلی اللّه علیه و آله که فرمودند جبرئیل گفت: یا رسول اللّه صلی اللّه علیه و آله بدان خدایی که تو را براستی به خلق فرستاد اگر کسی را فرزند نباشد این دعا را بنویسد و بشوید و بخورد از آب آن حق تعالی اولاد صالح به او کرامت فرماید و هر که درد اندام باشد و بلغم و ناسور یا درد و بوی بد دهان و زکام و درد قولنج و درد سر و زهر مار و عقرب، این دعا او را نگاه دارد و به مراد خود برسد (ان شاء اللّه) :
بسم اللّه الرحمن الرحیم
اعوذ بکلمات اللّه التامات کلها من شر کل شیطان و من شر السامه و من کل عین لامه و ان یکاد الذین کفروا لیزلقونک بابصارهم لما سمعو الذکر و یقولون انه لمجنون و ما هو الا ذکر للعالمین کیعص حمعسق اها شراهت اذونی اصاوث آل شدای بحق لا اله الا اللّه محمد رسول اللّه بسم اللّه الشافی بسم اللّه الکافی بسم اللّه المعافی بسم اللّه الذی لایضر مع اسمه شی ء فی الارض و لا فی السماء و هو السمیع العلیم ان یشاء یسکن فیظللن رواکد علی ظهره ان فی ذلک لایات لکل صبار شکور انهم یکیدون کیدا و اکید کیدا فمهل الکافرین امهلهم رویدا الریح و اللّه ورائهم محیط بل هو قرآن مجید فی لوح محفوظ بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الفلق من شر ما خلق و من شر غاسق اذا وقب و من شر النفاثات فی العقد و من شر حاسد اذا حسد بسم اللّه الرحمن الرحیم قل اعوذ برب الناس ملک الناس اله الناس من شر الوسواس الخناس الذی یوسوس فی صدور الناس من الجنه و الناس یرید اللّه ان یخفف عنکم و خلق الانسان ضیعفا و صل علی محمد و آله اجمعین الان خفف اللّه عنکم و علم ان فیکم ضعفا و صل علی نبینا محمد و آله اجمعین ذلک تخفیف من ربکم و رحمه و صلی اللّه علی خیر خلقه محمد و آله اجمعین.
ر. ک : حلیه المتقین ، علامه مجلسی ، فصل 7

نظرات

میهمان
باسلام به رهبرعزیز ایامیتوانم برای باطل کردن سحری که گفتندهمزاد بد به بچهام نفوذ کرده باعث مریضی شده ومشکلات زندگی برایمان شده ازدفتر محترم عالمی برای ابطال دعاهای مورد نظر بخواند
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. موضوع همزاد خرافات است و لازم نیست کاری انجام دهید.
میهمان
مجدد سلام ...ببخشید من چند تا سوال مهم دیگه هم داشتم ...برای باطل کردن طلسمات صبی و قوی هم این دستورات قرانی بدرد میخوره یا قلیاب و سرکه هم خوبه البته شنیدم انتقام میگیرن جن ها ؟ چون علنا ما تو اقوام اینجور افراد و داریم با همینا میشه از خودمون در برابرشون محافظت کنیم؟ و اینکه به نیت اشخاص دیگه هم که براشون سردی و جدایی خورده هم میشه انجام داد؟
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی ، استفاده از چنین وسایلی (قلیاب و سرکه ) از خرافات می باشد ، استفاده از دستورات قرآنی موثر می باشد .
میهمان
سلام ...من چندساله هرکاری و شروع میکنم نصفه رها میشه یعنی یا مشکل پیش میاد یا خودم نمیتونم ادامه بدم تو همه روابطم چه پسر و چه دختر با اینکه اولش همه میگن اخلاقات خیلی خوبه بی دلیل مشکل میاد الان دیگه کسی و مدتهاست دورم ندارم تنها شدم بخاطر تجربه های تلخم و روابط ناکام ...به شدت وضعیت روحی و درسم افت کرد و نتونستم ادامه بدم افکار بد ولم نمیکنه و کم انرژی شدم دکترم رفتم درست نشد باز برگشت چندجا رفتم گفتن طلسم شدی حتی کسی و میشناختم که مخالف صدرصد دعا و طلسم بود و کارش کاملا قرانی بود ایشونم گفتن طلسمه یسری ایات و بهم دادن برای انجام اما من مشکلم اینه هم تنبلیم میشه هم به این چیزا مسلط نیستم یعنی بلد نیستم کسی هم ندارم برای همین حتی موقع انجامشم اصلا جواب نمیگیرم خسته شدم از هزینه کردن الان باید چیکارکنم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی. اولا ما معتقد نیستیم که شما سحر و جادو یا طلسم شده اید باید با مشورت با افراد خبره روش هایی را بیابید تا بتوانید به زندگی خود سروسامان بدهید. امروز مردم گرفتارند و کسی حال و حوصله اینکه پول خرج کند و کسی را طلسم کند ندارد و این حرف ها درست نیست و تازه با چه انگیزه ای. اما در هر صورت اگر واقعا معتقد به این حرف ها هستید راه هایى براى بطلان سحر به شرح زیر وجود دارد و لازم نیست به افرادی که ادعای قدرت باطل کردن سحر دارند مراجعه کرده و به آنها ‌پول پرداخت کنید .
۱. استعاذه به خداوند و زیاد خواندن سوره هاى فلق و ناس و آیت الکرسی.۲. خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا۸۲ سوره یونس و همراه داشتن آن.
۳. خواندن آیات ۵۴ - ۵۶ سوره اعراف.
۴. دعا و تضرع به درگاه خداوند.
۵. درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
۶. صدقه دادن.
۷. سعی کنید از ذکر یونسیه (لا اِلهَ اِلّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظالِمین ) که قرآن، آن را مایه نجات حضرت یونس معرفی نموده ، غفلت نورزید.
۸. این دعا را بنویسید و همراه داشته باشید: « بِسمِ الله وَ بِالله، بِسمِ الله وَ ما شاءَالله، بِسم الله لاحَولَ ولاقُوّه الا بالله، قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَملَ المُفسِدینَ، فَوَقَعَ الحَقُّ و بَطَلَ ما کانُوا یَعمَلونَ فَغُلِبوا هُنالِکَ وَانقَلَبُوا صاغِرینَ» ( این دعا از امیرالمومنین علیه السلام نقل شده است).
۹. مرحوم شیخ عباس قمى(رحمه الله) در کتاب «باقیات صالحات » (حاشیه کتاب مفاتیح الجنان ) مى گوید :
جهت باز کردن بسته شده ، آیات زیر بر کاغذ نوشته شود، و بر او آویزان گردد. سپس این جمله افزوده گردد:« کَذلِکَ حَلَلتُ فُلانَ بنَ فُلانٍ عَن بِنتِ فُلانَةَ »؛« به جای فلان بن فلان اسم کسی که تصور می کنید برایتان سحر کرده و نام پدرش ، و به جای فلانه اسم خودتان را بنویسید».۱- سوره فتح، آیه ۱و۲۲- سوره نصر۳- سوره روم، آیه ۲۱ «وَ مِنْ ءَایَـاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُم مِّنْ أَنفُسِکُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْکُنُواْ إِلَیْهَا وَجَعَلَ بَیْنَکُم مَّوَدَّةً وَ رَحْمَةً إِنَّ فِى ذَلِکَ لاََیَـت لِّقَوْم َیتَفَکَّرُونَ»۴- سوره مائده، آیه ۲۳ «ادْخُلُواْ عَلَیْهِمُ الْبَابَ فَإِذَا دَخَلْتُمُوهُ فَإِنَّکُمْ غَـالِبُونَ»۵- سوره قمر، آیه ۱۱-۱۲ «فَفَتَحْنَآ أَبْوَابَ السَّمَآءِ بِمَآء مُّنْهَمِر * وَ فَجَّرْنَا الاَْرْضَ عُیُونًا فَالْتَقَى الْمَآءُ عَلَى أَمْر قَدْ قُدِرَ»۶- سوره طه، آیه ۲۵-۲۸ «قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِى صَدْرِى * وَ یَسِّرْ لِى أَمْرِى * وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِى * یَفْقَهُواْ قَوْلِى » ۷- سوره کهف، آیه ۹۹ «وَ تَرَکْنَا بَعْضَهُمْ یَوْمَـئِذ یَمُوجُ فِى بَعْض وَ نُفِخَ فِى الصُّورِ فَجَمَعْنَاهُمْ جَمْعًا»۸- سوره توبه، آیه ۱۲۸-۱۲۹ «لَقَدْ جَآءَکُمْ رَسُولٌ مِّنْ أَنفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ مَا عَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُم بِالْمُؤْمِنِینَ رَءُوفٌ رَّحِیمٌ * فَإِن تَوَلَّوْاْ فَقُلْ حَسْبِىَ اللَّهُ لاَ إِلَـهَ إِلاَّ هُوَ عَلَیْهِ تَوَکَّلْتُ وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظِیمِ».
* در پایان گفتنی روش عمومی و تأیید شده از سوی امامان علیهم السلام تداوم صدقه و خواندن سوره یس و آیه «و ان یکاد» و «چهار قل» است.
میهمان
سلام نفرماییدکه سحرمون نکردن حتی میدونم کی اینکاروکرده من باهاش چقدرصادق بودم ولی اون ستمگرواگذارش میکنم به خودخداسوالم اینه برادرشوهرمه باخانمش میترسم دیگه برم خونش همون اول بهم گفتن ازش دوری کن باورنکردم گفتم بهش بی احترامی نمیکنم ولی متاسفانه پانزده سال اشتباه کردم سادگی کردم نمیدونم ایانرفتن به خونش ازترس اینکه مباداچیزی به خوردمون کنه ایاقطع رحم محسوب میشه صددرصدمطمئنم کارخودشونه واسه اون یکی برادرشم میکنه دیدنش؟
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. اگر واقعا از سحر کردن و مانند آن ترس دارید صله رحم را از طرق دیگر مانند ارتباط تلفنی یا در فضای مجازی انجام دهید و کمتر ملاقات حضوری داشته باشید. مهم این است که رابطه های فامیلی قطع نشود و افراد از هم خبر داشته باشند و به هم کمک کنند. موفق باشید.
میهمان
سلام بنده شعبان هستم کسی من راطلسم کرد چون دنبال هرکاری میرم دقیقه ۹۰ خراب میشه ممنونم راهنمایی بکنید
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. به دستورالعملی که در سایت امده عمل نمایید. موفق باشید.
میهمان
سلام ۶ سال هست که جداشدم هرکی میاد بعد برمیگرده بعدا بهم گفتن دفینه ۱۱ ساله بستن حالا من چیکار کنم
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. موضوع دفینه خرافات است به این حرف ها توجه نکنید اما اگر سحری در کار باشد مطالب و راهکارهای سایت کافی است.
میهمان
سلام من سه سال پیش ازهمسرم جداشدم الان بعدسه سال هرجابرای خواستگاری رفتم به شکلی بهم میخوره دلیلش چیه
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. دلیل خاصی نداره نباید دنبال دلیل ماورایی باشید خوب باید ببینید هر کدوم چه شرایطی داشته که جور نشده ولی بدونید که حتما جور می شه و دعا و توسل هم داشته باشید و تلاش کنید انشاالله به موقع خودش همه چیز درست می شه. موفق باشید.
میهمان
سلام اینجانب رضا هستم من را کسی سحر خورانده وهیچ باطل نمیشه لطفا راهنمای فرایید
پرسمان
سلام علیکم، راه های ابطال سحر
راه هایى براى بطلان آن به شرح زیر وجود دارد و لازم نیست به دنبال افرادی باشید که ادعای قدرت باطل کردن سحر دارند.
۱- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس.
۲- خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا ۸۲ سوره یونس.
۳- دعا وتضرع به درگاه خداوند.
۴- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
۵- صدقه دادن.
۶- ان شاءالله استفاده از ذکر یونسیه( لا اله الّا انت سبحانک انی کنت من الظالمین ) که قرآن، آن را مایه نجات حضرت یونس معرفی نموده نیز مؤثر خواهد افتاد.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.