خواص ذکر «لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم» ۱۳۹۳/۰۷/۱۶ - ۳۱۱۲ بازدید

این موضوع صحت دارد؟
ختم بسم الله الرحمن الرحیم
برای برآورده شدن حاجت بسیار مجرب است که این آیه را ۷ مرتبه بخواند و حاجت خود را بخواهد شکی نیست که خداوندمتعال فرشتگان را گواه میدهد که حاجت او را برآورد بسم الله الرحمن الرحیم لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم

پرسشگر گرامی با سلام و تشکر از ارتباط شما با این مرکز
1. ذکر بسم الله الرحمن الرحیم لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم در روایات زیادی مورد توصیه و سفارش است و خواص زیادی برای ان نقل شده است .
2. مثلا در روایتی از امیر مومنان ع امده :
مَنْ قَالَ بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ وَ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ سَبْعَ مَرَّاتٍ وَ هُوَ ثَانِی رِجْلِهِ بَعْدَ الْمَغْرِبِ قَبْلَ أَنْ یَتَکَلَّمَ وَ بَعْدَ الصُّبْحِ قَبْلَ أَنْ یَتَکَلَّمَ صَرَفَ اللَّهُ تَعَالَى عَنْهُ سَبْعِینَ نَوْعاً مِنْ أَنْوَاعِ الْبَلَاءِ أَدْنَاهَا الْجُذَامُ وَ الْبَرَصُ وَ السُّلْطَانُ وَ الشَّیْطَانُ .
مستدرک الوسائل ج 5 ص 101 باب 26
هر کس بسم الله الرحمن الرحیم لاحولَ و لا قوُة اِلاّ بالله العلیُ اَلعظیم را هفت مرتبه در حالی که پایش را جمع نموده بعد از نماز مغرب و صبح قبل از سخن گفتن بگوید خداوند 70 نوع بیماری را که کمترین انها خوره و پیسی و شر پادشاه و شیطان است از او دور می کند .
3. مطلب مورد پرسش از اموری است که تاثیر ان با تجربه ثابت شده است .
4. عمل به این ختم برای بر اورده شدن حاجت بی اشکال است .

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.