خواندن نماز دیگر بجای نافله ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۷۶ بازدید

باسلام ایا به جای نافله نمازها میشه نمازخاص خوند مثلابه جای نافله مغرب نمازغفیله نمازوصیت یانمازای دیگه موجوددرمفاتیحوخوندیابجای نافله های ظهروعصر نمازهای مخصوص روزهای هفته روخوند

هرکدام از نماز های مستحبی خاصیت خودشان را دارند و جایگزین دیگری نمی شوند و همه ثواب دارند اما ثواب نافله هرنماز در جای خود ثواب فوق العاده ای دارد .

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
من خانم ملکی هستم به جواب شما احترام می گذارم سوال من این هست چرا خا نوادها آدمو درک نمی کنند می گن هر کسی اومد باها ش ازدواج کن
پرسمان
اگرچه معمولاً پدران و مادران دلسوز و خیرخواه فرزندانشان هستند و اگر چیزی می گویند یا مخالفتی می کنند به خاطر شدت دلسوزی است. آنها نگران شما و آینده شما هستند و هرگز قصد و غرض سوئی ندارند؛ بنابراین اگر آنها اصرار به ازدواج شما دارند حتماً دلیلی برای اینکار دارند، بهتر است آن را بیابید و اگر دلیل مخالفی دارید با ادب و احترام آن را به سمع و نظر والدین تان برسانید و از منطق خود دفاع کنید. در صورت اصرار والدین بر ازدواج، شما می توانید ازدواج خویش را منوط به تأیید صحت و سلامت ازدواج تان توسط مشاوران و روانشناسان نمایید؛ این راهکار باعث می شود که پدر و مادرتان نتوانند در مقابل منطق و استدلال کارشناسان تاب بیاورند و در آخر چاره ای جز عقب نشینی نخواهند داشت.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.