درس اخلاق آیت الله تحریری ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۷۲۷ بازدید

از شاگردان مرحوم ایت الله سعادت پرور تهرانی که در قید حیات هستند چه کسانی می باشند لطفا نام برده و درباره جلسات ایشان و محل برگزاری ان راهنمایی کنید.

پاسخ: در پاسخ به نکاتی توجه کنید : ۱- حاج آقای تحریری از شاگردان برجسته استاد سعادت پرور هستند و فردی شناخته شده و قابل اعتماد در میان اهل دل و اخلاق می باشند . ۲- پدر ایشان از شاگردان مرحوم علامه طباطبایی و از اخلاقیون معروف تهران بودند و فردی صالح و با صفا و اهل دل و حال بودند . ۳- افراد زیادی از محضر اخلاقی حاج آقای تحریری استفاده می کنند و روش اخلاقی ایشان همان روش استادشان مرحوم سعادت پرور است . ۴- ایشان تجربه زیادی در زمینه تربیت شاگردان اخلاقی دارند و فردی مورد اطمینان و موثق در این زمینه می باشند . ۵- ایشان انسانی متدین و پیرو امام و رهبری و مدافع انقلاب و رهبر می باشند و موضع گیری سیاسی سنجیده و معقولی دارند . ۶- در مورد نظر رهبری اطلاع خاصی نداریم و لازم است به سایت ایشان مراجعه نمایید. برنامه جلسات اخلاق استاد آیت الله تحریری در شهر قم و تهران _چهارشنبه: همراه با اقامه نماز ظهر بعد از نماز مدرسه امام خمینی(فلکه جهاد)
_موضوع: سفارشات پیامبر اکرم به حضرت علی علیهما السلام
_مشاوره بعد از جلسه _چهارشنبه: بعد از نماز مغرب.
_فلکه جهاد مدرسه امام خمینی(ره)
_موضوع: شرح حدیث اربعماه.
_خواهران و برادران _ پنجشنبه:ساعت ۱۱صبح.
_بنیاد حضرت مهدی موعود عج ( صفاییه کوچه بیگدلی(ک ۲۸) پلاک ۱۱۸)
_موضوع: شرح زیارت آل یاسین. _ پنجشنبه: همراه با اقامه نماز ظهر مدرسه علمیه معصومیه(اول بلوارامین)همراه با نماز ظهر و عصر.
_موضوع: شرح صحیفه سجادیه علیه السلام _ تهران:
_جمعه: تهران ۲ساعت به ظهر(ساعت۱۰). میدان محمدیه، خیابان خیام شمالی،کوچه مهدویان احدی، مدرسه علمیه معیر.
_موضوع: مواعظ اخلاقی تربیتی امام صادق(علیه السلام) به عبدالله بن جندب.
_خواهران و برادران
_مشاوره بعد از جلسه

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.