دعای ابطال سحر ۱۳۸۷/۰۹/۲۱ - ۹۱۱۵ بازدید

برای باطل کردن سحر به کجا مراجعه کنیم؟

سحر و جادو از امورى است که واقعیت دارد البته یادگیرى و یاددادن آن حرام است. 
شایان ذکر است: گرچه سحر و جادو واقعیت دارد چنین نیست که هر کس ادعا کند ادعاى او پذیرفته باشد. اکثر کسانى که به این امور مى پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند. لذا همان گونه که هر کسى نمى تواند ادعاى طبابت کند سحر کردن نیز کار هر کس نیست ولى اگر بر فرض موردى پیدا شد که سحرى در کار بود راه هایى براى بطلان آن وجود دارد: 
1- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس 
. 2- خواندن و نوشتن آیات 75 تا 82 سوره یونس. 
3- دعا وتضرع به درگاه خداوند. 
4- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند. در مورد دعا نویسى اکثر دعا نویس ها شیادانى حرفه اى هستند. 
اگر کسى خواهان دعاست باید با زبان خویش و با کمال توجه به مفاهیم و مضامین آن به درگاه خداوند دعا کند و از او حوائج خویش را طلب نماید نه اینکه شیادى براى او چیزهایى بر روى کاغذ بنویسد.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام یکسالی است همسرم میگوید ارضا نمیشوم یا اگر میشوم افسردگی بعد رابطه دارم خودش میگوید چون دوستت ندارم اینگونه است لطفا راهنمایی کنید
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، احتمال دارد که مشکل به خاطر کاهش رابطه ی عاطفی بین شما و همسرتان بروز کرده باشد زیرا در زنان ۹۰% برانگیختگی جنسی مربوط به مسائل عاطفی و ۱۰% درصد فیزیولوژیک است اما در مردان ۹۰% فیزیولوژیک و فقط ۱۰% روانشناختی و عاطفی است بطور مثال زن اگر از نظر عاطفی از شوهر خود رضایت نداشته باشد و دائما با او درگیری داشته باشد نمی تواند از نظر جنسی برانگیخته شود.
شما می توانید به همراه همسر خود به یک زوج درمانگر که در مراکز مشاوره ارائه خدمت می کنند مراجعه کنید و با مطرح کردن مشکل، راههای غنی سازی زندگی زناشویی را آموزش ببینید تا به تبع آن مشکل فوق نیز بهبود یابد.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.