دعای برای یاری امام زمان(ع) ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۶ بازدید

متن عربی دعایی که به این شرح باشد را بیان کنید خدایا مرا از یاران صاحب الزمان قرار بده یا مرا در لشگر آن حضرت قرار بده .

در ادعیه و زیارات متعددی این عبارات آمده که به چند نمونه تبرک می جوئیم .فرازی از دعای عهد :اللهم اجعلنی من انصاره و اعوانه و الذابین عنه و المسارعین الیه فی قضاء حوائجه و الممتثلین لاوامره و المحامین عنه و السابقین الی ارادته و المستشهدین بین یدیه.بار خدایا! مرا از یاوران و از کمک کنندگان به او و از مدافعان وی و سرعت گیرندگان در انجام خواسته‌های او و از حامیان وی و سبقت گیرندگان به خواسته هایش و شهید شوندگان در رکابش قرار بده.فرازی از زیارت حضرت بعد از نماز صبح :
و اجعلنی من انصاره و اشیاعه و الذابین عنه و اجعلنی من المستشهدین بین یدیه طائعا غیر مکره فی الصف الذی نعت اهله فی کتابک فقلت صفا کانهم بنیان مرصوص.
و مرا هم از یاوران آن بزرگوار و پیروان و مدافعین و نصرت کنندگانش قرار بده و از آنان که در رکاب حضرتش به درجه رفیع شهادت می رسند ، با کمال شوق و بی هیچ گونه کراهت بگردان در آن صف لشگر آن بزرگوار که در کتاب مجید خود اهل آن صف را مدح و توصیف کردی.
فرازی از دعای حضرت در زمان غیبت :
و اجعلنی اللّهم من انصاره و اعوانه و اتباعه و شیعته.
خدایا مرا جزو یاران و کمک رسانان به آن عزیز، و تابعان و پیروان آن بزرگوار قرار بده.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.