دعا برای مال گمشده ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳۶۲۶ بازدید

با عرض سلام و خسته نباشید.آیا برای پیدا شدن طلا و پول به سرقت رفته، دعایی وارد شده است؟ وآیا پول حلال نیز به سرقت می رود؟ با تشکر .

لطفا به مطالب زیر توجه کنید:
1. هر مالی و لو مال حلال ممکن است به سرقت برود .
2. برای پیدا شدن وسیله ای که از شما دزیده شده خواندن دعایی که از حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره) برای پیدا شدن چیزهای گمشده نقل شده و چند دعایی که در زیر می اید خوب و مناسب است .
1. « اللهم انّی اسئلک یا مُذَکِّرَ الخیرِ و فاعلَهُ و الآمِرَ بِهِ اَن تُصلّیَ علی محمدٍ و آل محمد و تُذَکِّرَنی ما اَنسانیه الشیطان ».
خدایا، ای به یاد آورنده خیر و انجام دهنده آن و امر کننده به آن، از تو می خواهم که بر محمد و آل محمد درود فرستی و آنچه را شیطان از یاد من برده است، به یادم آوری.
2. در بعضی از کتب آمده است که بعد از نماز بگوید: اللَّهُمَ یَا رَادَّ الضَّالَّةِ رُدَّ عَلَیَّ ضَالَّتِی؛ بعضی از علما این ذکر و نماز را مجرب دانسته اند.
منبع: تحفة الرضویة 295 و 296
3. یا اینکه کسی که اموالش گم شده است ۱۱۹ مرتبه « یا حفیظ » بگوید و بعد از آن نیز ۱۱۹ مرتبه آیه شریفه شماره ۱۶ از سوره لقمان را قرائت کند :
یَا بُنَیَّ إِنَّهَا إِن تَکُ مِثْقَالَ حَبَّةٍ مِّنْ خَرْدَلٍ فَتَکُن فِی صَخْرَةٍ أَوْ فِی السَّمَاوَاتِ أَوْ فِی الْأَرْضِ یَأْتِ بِهَا اللَّهُ إِنَّ اللَّهَ لَطِیفٌ خَبِیرٌ
خداوند متعال به فضلش مال او به او بر می گرداند این ذکر مجرب است .

نظرات

میهمان
برای کسی چند ماه پیش پول ریختم به حسابش الان میگه نریختی و برگه هام رو ریختم دور
پرسمان
سلام علیکم، با آرزوی برطرف شدن مشکلتان. این سامانه متعلق به اداره مشاوره و پاسخ نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها است، و صرفا پاسخگوی سوالهای دینی، مشاوره ای و سیاسی دانشگاهیان است و هیچ مسوولیت اجرایی و ارتباطی با مسئولین کشوری ندارد. می توانید برای حل مشکل به یکی از شعب بانک مربوطه مراجعه نمایید و با دریافت صورتحساب واریزی را ثابت نمایید.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید