رابطه جنسی از پشت (مقعد،دُبُر) ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۴۸۳۰۹۰ بازدید

دوست گرامی؛ اینگونه عوارض بسته به سابقه جنسی و ویژگی‌های جسمی و جنسی افراد متفاوت خواهد بود لذا احتمال همه آن عوارضی که مطرح نمودید و آسیب‌هایی دیگر بسته به ویژگی های فرد، وجود دارد. در ادامه کمی درباره احکام شرعی و عوارض جسمی و روان‌شناختی این عمل با شما سخن خواهیم گفت اما خوب است بدانید از آنجا که دوران نامزدی، زمانی بانشاط و پراحساس ولذتبخش برای طرفین است، همه شکل‌های ارتباطی آن، به شکل خاطره‌ای شیرین برای طرفین باقی می‌ماند و تداعی آن، انگیزه تکرار خواهد بود.

دوست گرامی؛ اینگونه عوارض بسته به سابقه جنسی و ویژگی‌های جسمی و جنسی افراد متفاوت خواهد بود لذا احتمال همه آن عوارضی که مطرح نمودید و آسیب‌هایی دیگر بسته به ویژگی های فرد، وجود دارد. در ادامه کمی درباره احکام شرعی و عوارض جسمی و روان‌شناختی این عمل با شما سخن خواهیم گفت اما خوب است بدانید از آنجا که دوران نامزدی، زمانی بانشاط و پراحساس ولذتبخش برای طرفین است، همه شکل‌های ارتباطی آن، به شکل خاطره‌ای شیرین برای طرفین باقی می‌ماند و تداعی آن، انگیزه تکرار خواهد بود. مراجعینی داریم که با آغاز این نوع سکس و ارتباط جنسی در دوره نامزدی و تداعی لذت روانی این دوره با این لذت جنسی، اکنون که ماه‌ها از ازدواجشان گذشته است و وارد زندگی مشترک شده‌اند هنوز بر همان روش تمرکز دارند (البته غالبا با اصرار آقایان و اکراه بانوان) و گاه بعد از مدت‌ها، هنوز دختر باکره مانده است! این به معنای به هم ریختن سازمان روانی و عاطفی زن است که حاصلی جز کدورت عاطفی خانواده ندارد. پس با تمام توان، در این مورد خوددار باشید و به روش‌های دیگر ارتباط جنسی در این دوران فکر کنید.
حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از:
آیات عظام امام خمینى، خامنه اى، صافى، مکارم و نورى: «کراهت شدید دارد». (آیت اللّه نورى، توضیح المسائل، م ۴۵۲ ؛ امام خمینى و آیت اللّه صافى، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰ ؛ آیت اللّه مکارم، تعلیقات على العروة، احکام الحیض، السابع و آیت اللّه خامنه اى، استفتاء، س ۴۲۵)
آیت اللّه سیستانى و آیت اللّه فاضل: «اگر زن راضى باشد، کراهت شدید دارد و اگر راضى نباشد، بنابر احتیاط واجب جایز نیست». (آیت اللّه فاضل، تعلیقات على العروة، احکام الحیض، السابع ؛ آیت اللّه سیستانى، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰)
آیات عظام بهجت، تبریزى و وحید: «بنابر احتیاط واجب، جایز نیست». (آیت اللّه وحید، منهاج الصالحین، ج ۲، م ۲۲۸ ؛ آیت اللّه بهجت، وسیلة النجاه، ج ۱، م ۲۶۸ ؛ آیت اللّه تبریزى، منهاج الصالحین، ج ۱، م ۲۲۸)

*** خوب است بدانید :
۱. مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد (پشت- دُبُر) برای زن دارد این است که چون لذت حقیقی جنسی برای زن از طریق مقاربت از فرج و مجرای تناسلی حاصل می شود نه از طریق مقعد، بنابراین زن دچار سرد مزاجی و بی میلی جنسی شده و در آینده نزدیک خود را موجودی می یابد که وسیله دفع شهوت شده و خودش نباید از این عمل خدادادی لذتی ببرد.
۲. زن در این نوع ارتباط دچار درد بسیار شدیدی خواهد شد که گاه تا مدتی امکان راه رفتن درست را از او خواهد گرفت ضمن اینکه این درد فراوان، هیچ لذتی از این رابطه جنسی برای او باقی نخواهد گذاشت.
۳. از آنجا که ساختمان مقعد طوری است که ظرفیت پذیرش آلت مرد را ندارد (برخلاف واژن یا فرج که خاصیت ارتجاعی و لغزنده دارد) و هر لحظه امکان آسیب دیدگی ماهیچه حلقوی (اسفنگتر) دهانه مقعد و حتی پارگی آن وجود دارد. درنتیجه زن گرفتار درجاتی از بی اختیاری مدفوع شده و نیازمند جراحی و عوارض بعدی می شود. چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می تواند به زن آسیب فیزیکی وارد کند.
۴. مقعد محل ذخیره فضولات دستگاه گوارش (مدفوع) است که حاوی میکروبها فراوانی است. در اثر مالش و دخول آلت مرد این میکروبها می توانند وارد دستگاه تناسلی مرد شده خود و او را به عفونتهای خاصی مبتلا سازند. در حالی که مقاربت از راه واژن یا فرج چنین عوارضی به همراه ندارد.
۵. مخاط مقعد بسیار ظریف و نازک است و احتمال پارگی و انتقال ویروس ایدز از طریق آن به داخل خون زیاد است و حتی یکی از علل شیوع ایدز در غرب از طریق جنسی، لواط و مقاربت از طریق مقعد است.
۶. از آنجا که دهانه مقعد دارای ماهیچه ای حلقوی است، مانند یک کش محکم دور آلت مرد را گرفته و در لحظه خروج منی مانند یک سد عمل می کند. و در اثر این عمل احتمال پس زدن منی به عقب و فشار به کیسه های منی و غده پروستات و عوارض ناشی از آن خیلی زیاد است.
۷. و نکته آخر اینکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلای مرد به زود انزالی در آینده است. در نتیجه نمی تواند آنگونه که باید از همبستری با همسرش لذت ببرد و بنابراین دچار سرد مزاجی شده و مشکلات روحی پیدا خواهد کرد.
۸. با توجه به این که، سیستم فیزیولوژیکی زن این چنین است که لذّت حادّ و حقیقی جنسی را معمولاً از همان مجرای طبیعی و خدادادیاش (قُبُل) احساس میکند؛ از این رو با مجامعت از همان طریق طبیعی، رابطه ای دو طرفه برقرار شده و دو طرف به نحو رضایت مندی از یکدیگر لذّت میبرند؛ اما نزدیکی از «دُبُر» نمیتوان صد در صد، برآورده کننده ی حاجت روحی و جنسی زن باشد. در ادامه ی این فرآیند، زن با عدم اشباع و ارضاء میل جنسی برخورد کرده و نوعی روان پریشی در ابعادِ عصب و عاطفه پیدا میکند (حالت نورزی). خاصه این که او در این حالت، فقط ابزاری جهت لذت بری یکسویه ی مرد قرار گرفته و نمیتواند عکس العمل مناسب آن هم با جهت گیری لذت بری متقابلِ جنسی داشته باشد.
۹. در ادامه روند قبل، مرد همچنان به پر کردن ظرفیت جنسی خود مشغول شده و در عرض چند لحظه کوتاه به حدّ بالای کام گیری (اُرگاسمِ فعّال) میرسد و سریعاً حجم بالای شهوت را با بیرون ریختن منی، تخلیه میکند. امّا طرف مقابل، به دلیل ویژگی دیر فعّالی جنسی، هنوز در تکاپوست تا به نحوی خود را هماهنگ با مرد کرده و دستِ کم به همان اندازه که او لذّت برده، غریزه را پاسخ دهد. ولی هنوز در نیمه راه است که مرد با ریخته شدنِ سریع (و بلکه ناخواسته ی) منی به بیرون، به مرحله سرد حسیّ جنسی وارد شده و نمیتواند پاسخگوی خوبی به واکنشِ جنسی زن (که هم اینک گرمِ رابطه سازی است) باشد. در نتیجه این زن است که ناکام میماند و لذا همچنان برداشتِ زن و سهم جنسی اش کمتر از مرد خواهد بود (پس، در عین رضایت، کراهت هم باقی است. چون دیگر دل زن به این حالات خوش و آرامی نمی گیرد و به هر حال، درصدی - حتی اندک - از ضربه های روحی به سیستم عصب و اُرگانیسم زن وارد میشود).
۱۰. چون دخول از قسمتِ دُبُر، توأم با محدودیّت های فیزیولوژیک مرد و زن است؛ از این رو، نیاز به شدّت و سختی از سوی مرد و لزوم اثرپذیری منفعلانه ی زن بوده و این فشار به مقعد زن، عصب های تناسلی مرد را تحریک کرده و موجب فعالیت کیسه ی منی و در آخر، انزال زودرسِ منیِ مرد میشود. مشکلِ بعدی، از هیجان افتادنِ مرد، سستی عضلات، دوگانگی مزاجِ جنسی و حتّی سردمزاجی مرد است. به عبارتی، فقط زن آسیب پذیر نخواهد بود. مرد در دراز مدت و در اثر استمرار این حالات، به نوعی حساسیّت های عصب های آلت جنسی مبتلا شده و نسبت به زودانزالی منی، ناتوان شده و ادامه ی این زودانزالی، میتواند نوعی سردمزاجی در مرد پدید آورد.

*** سخنی لطیف از امام احساس و عقل، امام صادق (علیه السلام): از ایشان درباره آمیزش از مقعد پرسیدند. حضرت در نهایت زیبایی فرمودند: «همسرت، عروسک و عشق زندگی توست؛ پس او را با این کار اذیت مکن.» (وسائل الشیعه، ج۲۰،ص۱۴۳)

نویسنده : عباسعلی هراتیان

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلامعالیه سایتتون
میهمان
سلام خسته نباشید مدتی هست ک شوهرم خیلی اسرارداره ک ادار خود را داخل مقعد بریزه ومیگه این کار هزاربرابر ارضا لذت داره وما چندوقتی هست سراین قضیه دعوا داریم میخوام بدونم عوارضش چی هست ومن باید چ کارکنم!ایا میشه ادرار کنه درمقعد زن!برای یکبار!دیوونه ام کرده دیگه مجبورم تسلیم بسم!لطفا عوارض وخطری اگه داره ب من بگید ممنون میشم مرسی
پرسمان
سلام علیکم، ریختن ادرار داخل مقعد به خودی خود مشکلی ندارد ولی دخول آلت مرد در مقعد زن عوارضی به دنبال دارد که به آن اشاره می شود. 1. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد. 2. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی 3. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس و ایدز
میهمان
من یکی از دوستام با نامزدش سکس از عقب داشتن به من گفت کع سکس از عقب و ریختن اسپرم در مقعد و روی سینه باعث بزرگ تر شدنشون میشه
درست گفتع؟
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی دارای عوارضی است که به آن اشاره میگردد: 1. پارگی و یا شل شدن ماهیچه حلقوی مقعد 2. نارسایی ماهیچه مقعد و نشت دائمی مدفوع از آن 3. انتقال عفونت ها به دو طرف از جمله ایدز انچه شما گقته اید اساس علمی ندارد.
میهمان
من شوهرم از مقعدی رابطه جنسی کرده الان دوروز هست یک جوش درامده اذیتم میکنه چیکار کنم
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی عوارض متعددی دارد. 1. احتمال پارگی ماهیچه حلقوی مقعد و گشاد شدن دهانه مقعد وجود دارد . این امر باعث می شود برای همیشه سوراخ مقعد نارسا شود و مدفوع از آن بی اختیار خارج گردد. 2. احتمال پارگی عروق داخل مقعد و خونریزی 3. انتقال عوامل عفونی و بیماری سوزاک و سفیلیس 4. احتمال دارد مرد به هنگام فرو کردن آلت خود از عقب به داخل مقعد، به اشتباه آن را از عقب وارد واژن کند و باعث پارگی بکارت شود.
میهمان
سلام من بانامزدم رابطه ازپشت داشتم و او منی را خارج ازمقعدم ریخت آیااحتمال بارداری من با پیش آب وجود دارد؟بعداز رابطه بادستمال خودم را پاک کردم آیا احتمال بارداری است؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر منی وارد واژن نشده باشد بارداری منتفی است.
میهمان
سلام من لاپایی انجام دادم برای اولین بار و تا آب منیش آوند ریخت دور من بعد اون رابطه پریود شدم الان میترسم که باردار باشم یا اینکه شوهرم بفهمه ولی آلت تناسلی اصلا وارد بدن من نشد و من هیچ دردی رو احساس نکردم من هر ماه سروقت پریود میشم ولی میترسم که باردار باشم یا اینکه شوهرم بفهمه که من با کسی سکس داشتم ولی لاپایی بود آیا امکان این هس که بار دار باشم یا اینکه شب زفاف شوهرم چیزی بفهمه خواهاش جواب مو بدین ممنونم ازتون
پرسمان
سلام علیکم، خواهر عزیز شما که همسر دارید چرا به رابطه نامشروع با دیگران پرداخته اید و با شوهر خود رابطه سالم و مشروع ندارید؟ رابطه نامشروع به هر شکل ، حرام و از گناهان کبیره است که عذاب سختی در انتظارتان است و اگر به نحوی شوهرتان متوجه خیانت شما بشود می دانید چه عواقب وحشتناکی برای شما دارد؟ حتی در رابطه لاپایی هم امکان تشخیص رابطه در برخی موارد وجود دارد. اگر از خدا هم نمی ترسید از پزشکی قانونی و شوهرتان بترسید که به راحتی می توانند رابطه خلاف شما را کشف کنند و شما را مجازات کنند.
میهمان
سلام من با نامزدم از پشت رابطه داشتم ولی قبل از ارضا شدنش رابطمون تموم شد و اون خودشو جای دیگه تخلیه کرد من همون ماه پریود شدم ولی ماه بعدش الان ۱۰ روزه افتاده عقب زمان پریودیم ممکنه باردار شده باشم؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر به طور کامل پریود شده اید و خونریزی شما طبیعی بوده نگران نباشید حامله نیستید.
میهمان
ببخشید من با عشقم رابطه مقعدی داشتم فقط مقعد و احتمال داره چن قطره از منی اون هم ریخته باشه داخل ولی ی ماهه نیم میشه پریود نمیشم میشه بدونم چرا
پرسمان
سلام علیکم، گاهی زن و شوهر ها در رابطه از پشت دچار اشتباه میشوند. یعنی مرد به اشتباه آلت خود را از پشت وارد واژن میکند در این صورت اگر منی داخل واژن ریخته شود احتمال بارداری وجود دارد. بهتر است به پزشک مراجعه کنید و تست حاملگی انجام دهید تا خیالتان راحت شود.
میهمان
سلام من چندماه پیش بر خلاف میلم با دوست پسرم از پشت رابطه داشتم و خیلی خیلی پشیمون شدم وقتی رابطه داشتیم اون واژن منو خورد پردم که پاره نشده؟؟و اینکه همش نگرانم نکنه پردم پاره شده باشه ولی اصلااا خونریزی نداشتم ولی استریگس دارم میتونم برم دکتر زنان و زایمان بدون مادرتوروخداااا جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، خواهر عزیز و بزرگوار اولا این گونه روابط ، حرام و از گناهان بزرگ محسوب می شود. به هیچ وجه خود را به آن آلوده نسازید. ثانیا بعید است با عمل بسیار زشتی که آن فرد احمق انجام داده بکارت شما پاره شده باشد مگر این که این کار را عمقی انجام داده باشد نه سطحی. سعی کنید اگر امکان ازدواج برایتان فراهم است اقدام کنید و خود را در دام فساد جنسی پسران شیاد نیندازید که سود برنده اصلی این دوستی ها پسرها هستند و ضرر کننده حقیقی ، شما دخترها.
میهمان
سلام من سه سال پیش با دوست پسرم از پشت داشتم اما فقط دوبار بودنه من ارضا شدم ن دوست پسرم
خیلی درد داشتم ولی نه خونی اومد نه حیچی فقط درد داشتم
بعداز دوروز وقتی رفتم دست شویی همراه با مدفوعم یک قطره خون اومد ایا پرده بکارتم از بین رفته یا نه
لطفا زود بهم جواب بدین هر۵دقیقه یک بار نگامیکنم ببینم جواب دادین یانه
ترو خدا زود جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، بر اساس آنچه نوشته اید بکارت شما آسیبی ندیده نگران نباشید. در ضمن بسیار مراقب باشید و گول افراد شیاد را نخورید و خود را برای لذت دیگران در معرض تعرض قرار ندهید. این گونه کارها فقط لذت طرف مقابل را به دنبال دارد و عوارض و بدبختی آن برای دختر می ماند.
میهمان
من با نامزدم رابطه از پشت داشتم حالا خیلی درد دارم بعداز۱۰روز چکار کنم
پرسمان
سلام علیکم، مقاربت مقعدی به جز ضرر برای زن هیچ فایده ای ندارد. از عوارض مقاربت مقعدی شل شدن ماهیچه حلقوی مقعد، احتمال پارگی این ماهیچه ، پارگی عروق داخل مقعد و عفونت های لگنی است. بهتر است به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید تا پس از معاینه درمان لازم صورت گیرد.
میهمان
سلام خاستم بدونم وقتی منی داخل واژن بریزه و بعدش از قرص ضد بار داری استفاده بشه چقدر احتمال بارداری وجود داره ؟ و کسانی که قصد این کار یعنی ریختن منی در واژن دارن چطوری احتمال بارداری رو به صفر برسونن؟ ممنون میشم جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، اولین راه و یکی از مطمئن ترین راهها استفاده از کاندوم است ولی اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید از قرص استفاده کنید. داروی لوونورژسترول به شکل قرص و هر بسته ی آن دو تایی است. اولین دوز این دارو باید طی 72 ساعت از مقاربت کنترل نشده، مصرف ‌شود. سپس 12 ساعت بعد از مصرف اولین قرص، باید دومین قرص را میل کنید. در این صورت، تا حد زیادی احتمال بارداری را کاهش می‌دهید. البته باید گفت که این دارو باید تحت نظر پزشک و با توصیه ایشان مصرف شود و از مصرف خودسرانه آن باید خودداری نمود. نکات لازم هنگام مصرف لوونورژسترول ـ در طول یک ماه، بیش از یک بار از بسته‌های دو تایی لوونورژسترول استفاده نکنید، زیرا باعث ایجاد مشکلات هورمونی بسیاری می‌شود. ـ نامنظم شدن قاعدگی از جمله شایع‌ترین عوارض دارویی لوونورژسترول به شمار می‌رود. ـ سردرد، استفراغ، احساس ناراحتی در سینه‌ها، اضافه وزن و خونریزی‌های غیرطبیعی از عوارض دیگر لوونورژسترول به شمار می‌رود. ـ توصیه می‌شود یک تا دو ساعت پس از مصرف این دارو، یک داروی ضد تهوع هم برای پیشگیری از بروز عوارض ناخواسته آن مصرف شود. ـ این دارو تا 99 درصد از بروز بارداری‌های ناخواسته جلوگیری می‌کند، اما هرچه زودتر مصرف شود، اثربخشی آن بیشتر است.
میهمان
سلام من با نامزدم رابطه از مقعد داشتم منی ریخته شده داخل مقعدم می خواستم بدونم منی باید ازم خارج بشه ؟
پرسمان
سلام علیکم، منی همراه با مدفوع از بدن خارج میشود و جای نگرانی ندارد.
میهمان
سلام من با نامزدم رابطع از پشت داشتم نمیدونم منی ریخته شده یانه ولی پنج روزه پریودیم عقب افتاده البته همیشه پریودیم منظم بوده گاهی اوقات یکی دوروز عقب میوفتاد در طی اون یکی دو روز کمر درد و زیر دلمم درد میکرد ولی بد از رابطه ای که داشتم هیچکدوم از این علایم رو ندارم نمیدونمم چرا پریود نمیشم میشه بگید برای استرسی که داشتم یا بارداری و دو روزی هم هست صورتم باد کرده و اصلا علایم پریودی یا بارداری ندارم یکماهی از رابطم میگذره و الان وقت پریودیمه هنوز پریود نشدم توروخدا بگید امکان بارداری هست یا برای استرس خاب نامنظم
پرسمان
سلام علیکم، بعضی مواقع مرد هنگام رابطه از پشت به اشتباه آلت خود را از عقب وارد واژن میکند در این صورت اگر منی داخل واژن تخلیه شود احتمال بارداری هست ولی اگر آلت از عقب وارد سوراخ مقعد شود حتی اگر منی هم تخلیه شود حاملگی منتفی است. در مورد شما اگر یقین دارید که منی داخل واژن نشده ، هیچ نگران نباشید و خیالتان راحت باشد . عقب افتادن پریودتان ناشی از استرس است .
میهمان
با سلام و خسته نباشید ببخشید من عمل لاپایی در حد جلو و عقب داشتم ولی تا آب منیش اومد ریخت اونو ر بعدش من پریود شدم و دکترم رفتم گفت که تو تا الان سالمی ولی بخاطر عفونتی که داشتم واسم دارو داد اینبار ۳روز لکه بینی قهوه ای داشتم بعدش پریود شدم ولی کم بود آیا ممکن هس که من باردارباشم یا خیر تو رو خدا جواب مو بدین
پرسمان
سلام علیکم، اگر پریود شده اید نگران نباشید حامله نیستید.
میهمان
سلام ببخشید من دیشب با نامزدم رابطه مقعدی داشتم بعد هنگام دخول به مقعد مایع منی سرازیر شد و خیلی کم و جزئی وارد واژن شد ولی سریع با دستمال پاک کردیم گفتم امکان بارداری وجود دارن ایا؟؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر منی وارد واژن شود و به داخل نفوذ کند و زن در ایام تخمک گذاری باشد(روزهای 12 تا 15 بعد از اولین روز شروع قاعدگی) احتمال بارداری هست.
میهمان
سلام من ۱۹سالمه با نامزدم رابطه از مقعد داشتم و کمی خونریزی داشتم همان لحظه ولی تموم دردم از عقب بود این خونریزی عادیه ؟
پرسمان
سلام علیکم، رابطه از مقعد می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد: از جمله خونریزی مقعدی، گشاد شدن ماهیچه حلقوی مقعد و بی اختیاری مدفوع، عفونت لگنی و.... اگر مقاربت مقعدی دارید قبل از انکه گرفتار عوارض ان شوید آن را کنار بگذارید و به راه طبیعی مقاربت یعنی مقاربت واژینال رو بیاورید که طبیعت بدن نیز با آن سازگار است.
میهمان
من با نامزدم رابطه از پشت داشتم و دختری باکره هستم نامزدم مایه منی رو داخل مقعد ریخت و هیچ مایه ای یه واژنم نرسید ایا ممکنه که باردار بشم
پرسمان
سلام علیکم، خیر. بارداری فقط در صورتی رخ می دهد که منی وارد واژن شود.
میهمان
من وشوهرم رابطه جنسی ازپشت داشتیم والان دووسه روزه زیاددارم درد میکشم
پرسمان
سلام علیکم، رابطه جنسی از پشت می تواند در اینده عوارضی را به دنبال داشته باشد. از جمله خونریزی مقعدی، گشاد شدن ماهیچه حلقوی مقعد و بی اختیاری مدفوع، عفونت لگنی و.... اگر مقاربت مقعدی دارید قبل از انکه گرفتار عوارض ان شوید آن را کنار بگذارید و به راه طبیعی مقاربت، یعنی مقاربت واژینال رو بیاورید که طبیعت بدن نیز با آن سازگار است. واگر در دوران نامزدی نمی توانید مقاربت واژینال داشته باشید از شوهر خود خواهش کنید تا زمان عروسی از طرق دیگر به غیر از مقاربت مقعدی و واژینال شهوت خود را دفع نماید. مثلا آلت خود را بین دو کفل بگذارد (نه داخل مقعد کند) یا از بین رانها لذت ببرد و ...
میهمان
من الان ۲ ماه امدم سر خانه و زندگی خودم شوهرم به داشتن رابطه کم علاقه داره از جلو ما دوران نامزدی از پشت رابطه اصلا نداشتیم میشه بگین چیکار کنم که شوهرم به داشتن رابطه علاقه مند بشه
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه نیاز افراد به روابط جنسی متفاوت می باشد، اما اگر شما در صدد بهبود کمیت و کیفیت آن هستید، می توانید برای حل مشکل از قبل برای داشتن یک رابطه لذت بخش برنامه ریزی کنید و به خواب و استراحت و تغذیه شوهرتان برسید تا با آمادگی کامل برای روز و ساعت مشخص از قبل خودتان را آماده کنید تا وقتی در بستر قرار می گیرید و تمایل به آمیزش جنسی می نمایید هیچ عامل مزاحمی وجود نداشته باشد. همچنین توجه به شرایط مکانی و زمانی و انتخاب بهترین زمان ها و مکان ها برای این امر شور و حرارت جنسی را بر می گرداند که اگر شما در این خصوص با شوهرتان به تفاهم برسید و از قبل برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش برنامه ریزی کنید، به احتمال زیاد مشکل تان برطرف خواهد شد. همچنین می توانید به تغییر رژیم غذایی خود و شوهرتان بر شدت تمایلات جنسی او بیفزایید.
میهمان
سلام خسته نباشی من یه دختر ۱۹ساله هستم با دوست پسرم بدون این که خودم رضایت داشته باشم لاپایی با باسن انجام دادم ن از من خونی اومد ون مایع منی اون به مقعد من ریخت الان ازش جدا شدم آیا من وقتی ازدواج کنم شوهرش میفهمه که من کاری انجام دادم یا ن ایا من پرده ی بکارمت رو از دست دادم تو رو خدا من منتطر جواب تونم زود جواب منو بدین
پرسمان
سلام علیکم، طبق آنچه نوشته اید بکارت شما سالم است و در صورت ازدواج نیز شوهرتان متوجه این قضیه نمی شود. ولی خواهر عزیز و بزرگوار! کاری که انجام داده اید عملی است حرام و از گناهان بزرگ که به وسیله فرشتگان الهی ثبت شده و در نامه عمل شما ضبط گردیده است. باید ترس شما از این بابت خیلی بیشتر از ترستان از آگاه شدن همسر آینده تان باشد. مراقب باشید به هیچ وجه دوباره پسران شیاد چنین مصیبتی برایتان به بار نیاورند که هم خطر جسمی شما را تهدید میکند و هم عواقب اخروی.
میهمان
واقعاکه عجیبه چراکه حتی هیچ حیوان وحشی واهلی درهیچ موقعیتی چنین کارزشتی راانجام نمیده وماانسانها جایی که برای دفع فضولات است رابرای ارضاانتخاب میکنیم ،.!.؟
میهمان
من با نامزدم سکس از پالا داشتم ابم ریخت وسط پاهاش ولی با دستمال پاک کردم و یکبارم پشت ارضا شدم احتمال بارداری وجود داره یانه
پرسمان
سلام علیکم، اگر مایع منی مرد به دهانۀ واژن و مهبل زن سرازیر شود امکان بارداری در صورت فراهم بودن شرایط آن وجود دارد مگر اینکه زود شسته شود. به هر حال برای جلوگیری از بارداری ناخواسته بهتر است از وسایل جلوگیری از بارداری مطمئن زیر نظر پزشک متخصص استفاده کنید تا دچار مشکلی از این جهت نگردید.
میهمان
عالی
میهمان
آیا می تونم با زن ۵۰ ساله رابطه مقعدی داشته باشم؟
پرسمان
سلام علیکم، شکی در این نیست که در دین مبین اسلام، انسان می تواند هر گونه لذت جنسی و غیر آن را از همسرش ببرد و در این خصوص محدودیتی وجود ندارد، تنها در برخی ایام خاص و زمان عادت ماهانه، آمیزش جنسی و سکس مهبلی ممنوع شده است، ولی بقیة التذاذات به قوت خود باقی است، اما باید توجه داشت که این تجویز به معنای مناسب بودن و یا مُجاز بودن هر گونه رفتار و عمل جنسی بین همسران نیست. برخی از رفتارهای جنسی مثل سکس مقعدی در شرع مقدس اسلام و به فتوای غالب فقها، کراهت شدیده دارد و برخی از علما بر اساس روایات وارده، آن را حرام می دانند و اگر باعث آزار و اذیت همسر گردد حرمت آن بیشتر است. البته آنهایی هم که قائل به حرمت نیستند، این امر را منوط به رضایت همسر می دانند و در جایی که زن راضی به این گونه روابط نیست برقراری رابطه مقعدی و اجباز زن به این عمل، حرام می گردد. ضمن اینکه پزشکان و متخصصان نیز این عمل را از لحاظ بهداشتی و فیزیولوژیکی صحیح نمی دانند و آسیب هایی را برای آن می شمارند. از نظر پزشکی ثابت شده که رابطه جنسی مقعدی همواره یک رابطه پرخطر است، حتی با وسایل پیشگیری؛ هیچ پزشک حاذقی چنین رابطه ای را توصیه نمی کند و مسلماً هیچ نظریه ای علمی تحقیقاتی معتبری مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه ارائه نگردیده، بر عکس، این رابطه همیشه از نظر علم پزشکی نقض گردیده است. به هر حال، با توجه به عوارض جسمي و آسيب هاي روحي و رواني مداومت بر اين نوع عمل جنسي نامتعارف و غيرطبيعي وجود دارد، لازم است همسران از این رفتار آسیب زا اجتناب کنند.
میهمان
من میخواهم دوست دخترم رابطه از جلو داشته باشم ولی اون پرده داره ولی اون میگه غیب نداره ولی من دوست ندارم باید تا چه هد فرو کنم تا پرده او پاره نشود
پرسمان
سلام علیکم، اگرچه معلوم نیست که هدف و انگیزۀ شما برای ارتباط با دختر مورد نظر و برقراری رابطه نامشروع جنسی چیست، اما اگر همۀ مردم راه را اشتباه بروند، دلیل بر این نمی شود که ما هم اشتباه برویم!؟ برقراری رابطه نامشروع جنسی علاوه بر اینکه گناهی بزرگ است، باعث آسیب های فراوانی برای شما و طرف مقابل تان خواهد شد که رسوایی و بی آبرویی یکی از آسیب های آن است. تمایل دختر مورد نظر برای برقراری رابطه نامشروع جنسی و برداشتن پرده بکارت می تواند برای واداشتن شما برای ازدواج و یا نوعی اخاذی باشد. به هر حال، اسلام كه یك مكتب جامع است و مى خواهد دختران و پسران، مردان و زنان مسلمان، از یك طرف روحى آرام و اعصابى سالم و چشم و گوشى پاك داشته باشند تا بتوانند قله های رفیع انسانی و رستگارى را فتح نمایند و از طرف دیگر به نیازهای غریزی و فطری خود نیز دست یابند؛ بنابراین با حساسیت ویژه، اما واقع بینانه و لحاظ كردن طبیعت و امیال درونى و خواسته هاى نفسانى انسان ، قوانین و احكامى را جهت حفظ و نگه دارى فرد و جامعه در خط اعتدال و میانه روى وضع كرده است؛ از جمله آن احكام، چگونگی ارتباط با جنس مخالف است. اینها همه به سبب این است كه اسلام از جانب كسى براى هدایت انسان ها فرستاده شده است كه خالق فطرت و غریزه با تمامى استعدادهاى بهینه و ذخیره شده در انسان است؛ بنابراین هر عاملى كه موجب تحریك انگیزه هاى شهوانى در جامعه گردد و به آرامش روحى و روانى و عفت عمومى، صدمه وارد كند، مورد تأیید اسلام نیست. به هر حال، هیچ مجوز و راهی برای برقراری رابطه دوستانه بین دختر و پسر وجود ندارد و شما برای پیشگیری از آسیب های احتمالی می بایست رابطه خود را با دختر مورد نظر قطع کنید و هرگز در صدد برقراری رابطه دوستانه با وی و هیچ دختر دیگری برنیایید.
میهمان
من ب اسرار نامردم برای بار اول میخوایم از پشت سکس کنیم میخام بدونم دردش خیلیه؟ و اینکه روی راه رفتنم تاثیر میزاره؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر شوهرتان اصرار به سکس مقعدی دارد، توصیه می‌شود در یک محیط آرام و صمیمانه با شوهرتان صحبت کنید و آسیب های رابطه مقعدی و مشکلات این گونه روابط و حرام شرعی بودن برخی از انواع آن را گوشزد کنید و او را به گونه ای مجاب نمایید. البته در کنار آن می‌توانید در روابط جنسی طبیعی و مهبلی خود با همسرتان تنوع ایجاد کنید و روش های مختلف آمیزش مهبلی را امتحان کنید تا همسرتان مجبور نشوید به خاطر تکراری بودن رابطه جنسی و یا هر علت دیگری به روابط نامتعارف مقعدی روی بیاورید و به آن علاقمند گردد. همچنین شما می توانید با تنوع بخشیدن به سکس از راه طبیعی(فرج یا واژن) موفق به این کار بشوید به طور مثال یکی از روشهای مقاربت طبیعی آن است که زن در حالتی قرار گیرد که مرد روی پشت او قرار گیرد اما دخول را به فرج زن انجام دهد، که این کار می تواند تا حدودی از نیاز مرد به مقاربت از راه مقعد بکاهد. در پایان، بهتر است به درمانگران اختلالات جنسی و سکس‌تراپیست ها مراجعه کنید تا شیوه های مختلف مقاربتی لذت بخش و طبیعی را به شما و شوهرتان ارائه نمایند و راهنمایی های لازم را در این خصوص به شما بدهند. اگرچه رابطه جنسی مقعدی می تواند رابطه ای دردآور باشد، اما اگر زن به این باور برسد که با اینکار آسیبی متوجه او نخواهد شد و خودش نیز به چنین رابطه ای علاقه داشته باشد به صورت ارادی عضلات خود را شل خواهد کرد و در این حالت امکان دخول آلت تناسلی مرد درون مقعد به راحتی و بدون درد صورت خواهد گرفت، اما اگر وی از این مسئله ترس و هراس داشته باشد به صورت ارادی یا غیرارادی عضلاتش سفت خواهد شد و فرایند دخول به سختی رخ خواهد افتاد و دچار درد فزاینده و آسیب های همراه خواهد شد.
میهمان
من مجردم وبادوست پسرم رابطه معقدداشتم الان ۱ماه پریودم عقب افتاده میشه دلیلش رابگیدومیشه بخاطراسترس باشه که مریض نشدم
پرسمان
سلام علیکم، متاسفانه پسرهای مجرد که افراد نادانی چون شما را به چنگ می اندازند چون وارد نیستند اشتباها آلت تناسلی خود را از عقب به جای سوراخ مقعد وارد واژن میکنند. شما لازم است آزمایش بارداری بدهید تا در درجه اول ثابت شود حامله نیستید . اگر جواب آزمایش منفی بود آن وقت به پزشک مراجعه کنید تا مشکلتان را بررسی کند.
میهمان
سلام خسته نباشید من ۱۸ سالمه .با نامزدم تمایل به رابطه از عقب داریم .اگه یک بار از عقب باهاشون رابطه داشته باشم مشکلی برام پیش میاد؟؟؟
پرسمان
سلام علیکم، اساساً دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. شدت آسیب دیدگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی مردانه وارد شده است، بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف و زخم متغیر است. گاهی سرایت برخی بیماری ها خصوصاً بیماریهای آمیزشی بر شدت آسیب دیدگی می افزاید؛ بنابراین باید سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید. توصیه می‌شود در یک محیط آرام و صمیمانه با نامزدتان صحبت کنید و آسیب های رابطه مقعدی و مشکلات این گونه روابط و حرام شرعی بودن برخی از انواع آن را گوشزد کنید و او را به گونه ای مجاب نمایید. البته در کنار آن می‌توانید با لمس و نوازش بدن تان یکدیگر را ارضا کنید تا شما و نامزدتان مجبور نشوید به خاطر محدودیت و محرومیت های جنسی و یا هر علت دیگری به روابط نامتعارف مقعدی روی بیاورید.
میهمان
من با نامزدم رابطه مقعد داشتم شک دارم که منیش ریخته باشه ،اگه ام ریخته سریع خودمو شستم ،آیا احتمال بارداری هس
پرسمان
سلام علیکم، اگر زنی رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود و یا نشود؛ طبیعتاً احتمال بارداری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد. باید توجه داشت که اسپرم مرد در داخل مایع منی در حال جنب و جوشش و حرکت است و وقتی در داخل مهبل و یا دهانه آن ریخته می‌شود، خود رحم نیز حالت مکش و جذب‌کنندگی دارد و اسپرم را به طرف رحم می‌کشد تا آن را به تخمک رسانده و انعقاد نطفه صورت گیرد؛ بنابراین اگر مایع منی در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند، احتمال بارداری وجود دارد، مگر اینکه زود شسته شود.
میهمان
با سلام من با نامزدم از معقد رابطه داشتم
بعد از یک روز درد و سوزش از پشت دارم
آیا امکان عفونت یا مشکل عفونت دارم
(دفعه اولم بود)
پرسمان
سلام علیکم، اگر در رابطه جنسی که از ناحیه مقعد برقرار کرده اید شما دچار درد و سوزش از این ناحیه شده اید، جای تعجبی ندارد؛ چون در این گونه روابط نامتعارف به اعصاب و عضلات این ناحیه فشار مضاعفی وارد می شود که در نتیجه آن درد و سوزش به وجود می آید. اساساً دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. شدت آسیب دیدگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی مردانه وارد شده است، بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف و زخم متغیر است. گاهی سرایت برخی بیماری ها خصوصاً بیماریهای آمیزشی بر شدت آسیب دیدگی می افزاید؛ بنابراین در قدم اول باید سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید و اگر الآن دچار آسیب شده اید، بهتر است موضوع را با متخصص کلیه و مجاری ادرار و دیگر متخصصان مطرح کنید تا مشکل برطرف گردد و از پیدایش مشکلات دیگر پیشگیری به عمل آید.
میهمان
سلام سه روز پیش با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتیم کمی از اب منی روی واژنم ریخت سریع با دستمال پاک کردم و بعد یه رب با مایه شستم دختری باکره هستم احتمال بارداری چقدر است ؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر زنی رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود و یا نشود؛ طبیعتاً احتمال بارداری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد. باید توجه داشت که اسپرم مرد در داخل مایع منی در حال جنب و جوشش و حرکت است و وقتی در داخل مهبل و یا دهانه آن ریخته می‌شود، خود رحم نیز حالت مکش و جذب‌کنندگی دارد و اسپرم را به طرف رحم می‌کشد تا آن را به تخمک رسانده و انعقاد نطفه صورت گیرد؛ بنابراین اگر مایع منی در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند، احتمال بارداری وجود دارد، مگر اینکه زود شسته شود، در مورد شما احتمال بارداری بسیار بعید به نظر می رسد.
میهمان
سلام در مورد سوالم ک پرسیدم من از مقعد رابزه داشتم و خون از واژنش اومد من مطمعا هستمممم از مقعد رابطه داشتممم مطمعا هستممم خود دوست دخترمم گفت از عقب بوده وقتی رابطه تموم شددد رفت خونه بعد ۱۰ دقیقه اون موقعه از واژنش خون اومد به ۰ند نفر ک توی دارو خونه کار میکنن و اطلاعاتی دارن گفتند ک پرده اولیه و فشار اومده بهش هیچیش نشده
من مطمعانم از عقب بود
موقع سکس از مقعد گفت ک جلوم درد میکنه و بههش دست زد به وازنش ببینه جلوعه یا عقب ک عقب بود ولی بعد ۱۰ دقیقه یه ربع دید ک خون میاد و سوزش داشت از جلو و درد تا یه ساعتی بعدش دیگه اصلا ن دردی داشت ن سوزشی و عکس واژنش ک فرستاد دقیقا مثل قبل رابطه بوددددد
تورو خدا جواب بدین
و این ک نمیتونه بیاد بیرون از خونه میخوام‌بدونم روی عکس معلومه ک بکارتش سالمه یا ن من مطمعانم التم جلو نرفتهههه خودشم مطمعانههه
اگه یه شماره تلفن بدیدن من تماس بگیرم بخدا لطف بزرگی کردید
پرسمان
سلام علیکم، اگر می ترسید که به پرده بکارت دختری که با او رابطه داشته اید آسیبی رسیده است یا نه؟ هیچ راه مطمئنی برای پی بردن به آن بدون معاينه دقيق توسط يك متخصص وجود ندارد. توصیه می شود به وی بگویید بدون فوت وقت به یکی از متخصصان زنان و زایمان مراجعه کنید تا پرده بکارتش را معاینه نماید و وضعیت آن را مشخص کند. اصولاً تشخيص پارگی پرده بکارت و مقدار آسیب دیدگی آن و تعیین نوع پرده بکارت، به هيچ وجه بدون معاينه دقيق يك متخصص امکان ندارد. راهکارهاي ديگر(مثل عکس، کتاب، معاينه شخصي يا توضيح نوشتاري و...) نيز زياد قابل اطمينان نمي‌باشد.
میهمان
سلام ایا در زمان قاعدگی امکان بارداری وجود دارد یاخیر؟
پرسمان
سلام علیکم، بارداری در دوران حیض تقریبا غیر ممکن است مگر اینکه زن دارای دو رحم باشد و همزمان یکی از آنها دوران حیض را بگذراند و دیگری دوران تخمک گذاری. و این و ضعیت نیز فوق العاده نادر است.
میهمان
سلام خسته نباشید من ۱۸سالمه با دوست دخترم رابطه از مقعدی داشتم ایا امکان مبتلا به بیماری ایدز شدم؟
پرسمان
سلام علیکم، اگر دوست دخترتان حامل یاناقل بیماری ایدز باشد و ویروس آن در بدن ایشان موجود باشد ، احتمال گرفتاری شما نیز وجود دارد.
میهمان
سلام ببخشید من با نامزدم از معقعد رابطه داشتیم و خونریزی داشتم ایا این خونریزی بخاطر فشاری است ک ب مقعدم وارد شده یا مال پرده بکارت است . چون من واقعا از جلو چیزی رو حس نکردم اما بازم نگرانم لطفا جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، بارها نوشته ایم بعضی مواقع مرد بعلت عدم مهارت آلت خود را از عقب وارد واژن میکند که در این صورت پرده پاره میشود ولی اگر واقعا آلت را وارد سوراخ مقعد کرده پرده سالم است. یاد آور میشویم مقاربت مقعدی برای مرد لذت آور است و برای زن بجز اذیت و آزار وخونریزی مقعد و بی اختیاری مدفوع و عفونت لگنی وادراری هیچ نکته مثبتی به همراه ندارد. همسرتان را ترغیب کنید به مقاربت واژینال که راه طبیعی و خدادادی لذت هر دو جنس است وسلامتی هر دو را به همراه دارد.
میهمان
سلام من از عقب سکس داشتم الان۶روزه که میگذره از اون روز درد در ناحیه شکم و کمردارم تا الان چرا ؟میشه جواب بدین
پرسمان
سلام علیکم، کنترل حرکات آلت توسط مرد در اوج لذت جنسی هنگام مقاربت مقعدی تقریبا ناممکن است. امکان دارد به جدار راست روده یا عروق آن آسیب رسیده باشد و یا عفونت ناحیه لگن ایجاد شده باشد و علت دردها این باشد. اگر دردها ادامه دار است به پزشک مراجعه کنید.
میهمان
چرا همتون همش به دنبا رابطه هستید حالا اونایی که ازدواج گردن یه چیزی نه اونایی که ۱۵ سالشونه😮😮😮😮😮
میهمان
یک بار رابطه از پشت داشتم ب علت درد زیاد ادامه ندادم نامزدم منی با دستمال پاک کرده و الان دوهفته است عادت نشدم و خیلی میترسم ک حامله شده باشم احتمالش هست
پرسمان
سلام علیکم، اگر زنی رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود و یا نشود؛ طبیعتاً احتمال بارداری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد. باید توجه داشت که اسپرم مرد در داخل مایع منی در حال جنب و جوشش و حرکت است و وقتی در داخل مهبل و یا دهانه آن ریخته می‌شود، خود رحم نیز حالت مکش و جذب‌کنندگی دارد و اسپرم را به طرف رحم می‌کشد تا آن را به تخمک رسانده و انعقاد نطفه صورت گیرد؛ بنابراین اگر مایع منی در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند، احتمال بارداری وجود دارد، مگر اینکه زود شسته شود. اگرچه تأخیر و یا بی‌نظمی در جریان قاعدگی و عادت ماهانه به تنهایی نمی‌تواند دلیل بر حاملگی و بارداری باشد؛ چرا که این گونه امور از چیزهایی است که بسیاری از زنان تحت تأثیر عوامل مختلف حتی با رفتن به مسافرت، فشار و استرس زیاد، آن را در خود مشاهده می‌کنند. یکی از راه های ساده تشخیص حاملگی و بارداری، استفاده از نوار تست حاملگی(Baby Check) که در داروخانه‌ها یافت می‌شود، است، البته باید بگوییم که بارداری در این نوع تست نیز قطعی و حتمی نیست. این تست از علایم احتمالی حاملگی است. البته با انجام یک آزمایش ساده که با گرفتن نمونة خون و مشاهدة وضعیت هورمونی به دست می‌آید ظرف یکی دو ساعت می‌توان از حاملگی و عدم حاملگی مطمئن گردید.
میهمان
سلام . من برای اولین بار میخواستم ببینم چوریه از مقعد ازضا میشن و یه خودکار رو داخل پلاستیک کردم و داخل مقعد کردم و وقتی زربه زدم سمت راست شکمم درد گرفت و کمی بعد که در آوردم دیدم روی پلاستیک یه کم خونیه و بعدش کم کم قسمت مقعد درد گرفت و هم طور زیر دلم درد گرفت . میخواستم بیبنم آیا مشکلی پیش آمده یا طبیعیه برای بار اول ؟ و من دختر هستم

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.