راه ساده برای خواندن زیارت عاشورا ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۲۵۶۳ بازدید

من کارم زیاده وقت ندارم میتونید بهم کمک کنید با یه روش ساده زیارت عاشورا رو برا حاجتم بخونم ممنونم ازتون

یک راه ساده برای خواندن زیارت عاشورا این است که زیارت عاشورا را در اول روز بدون صد لعن و صد سلام بخوانید و در طول روز، در حال راه رفتن یا در حین انجام کارهای روزانه، به تدریج صد لعن و سلام را بخوانید. در روایتی راهی آسان تر برای خواندن زیارت عاشورا وارد شده و آن این است که: شروع به خواندن زیارت عاشورا می کنیم، وقتی به لعن رسیدیم، لعن را می خوانیم تا به جمله «اللهم العنهم جمیعا» می‌رسیم و به جای لعن مفصل، فقط همین جمله را صد بار می گوئیم و وقتی به سلام رسیدیم، سلام را می گوئیم تا به جمله «السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین» می رسیم و تنها این جمله را صد بار می گوئیم و بعد بقیه زیارت را می خوانیم.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام‌من‌زیارت‌عاشورامی‌خوانم‌خیلی‌ساده‌بدون‌تکرار‌صدبار‌مرا‌راهنمایی‌کنید
پرسمان
سلام علیکم، اولا: اشکالی ندارد که بدون ۱۰۰لعن و۱۰۰ سلام و همین ساده بخوانید !
وثانیا: اگر می خواهید با ۱۰۰ لعن و ۱۰۰ سلام بخوانید، که بهتر به حاجتتون برسید ،دوراه زیر را پیشنهاد می کنیم:
۱- زیارت عاشورا را در اول روز بدون صد لعن و صد سلام بخوانید و در طول روز، در حال راه رفتن یا در حین انجام کارهای روزانه، به تدریج صد لعن و سلام را بخوانید.
۲- در روایتی راهی آسان تر برای خواندن زیارت عاشورا وارد شده و آن این است که: شروع به خواندن زیارت عاشورا می کنیم، وقتی به لعن رسیدیم، لعن را می خوانیم تا به جمله «اللهم العنهم جمیعا» می‌رسیم و به جای لعن مفصل، فقط همین جمله را صد بار می گوئیم و وقتی به سلام رسیدیم، سلام را می گوئیم تا به جمله «السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین» می رسیم و تنها این جمله را صد بار می گوئیم و بعد بقیه زیارت را می خوانیم.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.