روابط زناشویی-حدود روابط جنسی ۱۳۸۷/۱۱/۰۵ - ۸۲۳۵ بازدید

آیا خواستن از زن برای پوشیدن شورت و سوتین تحریک آمیز خوب است؟ و هیچ مشکلی روی زن یا روابط زناشویی ندارد؟ و آیا حتی خوب هست؟ یعنی من دوست دارم که زنم آنها را بپوشد خوب هست یا نه؟

یکی از کارهایی که خیلی در دستورات دینی ما سفارش شده است این است که زن خودش را برای شوهرش بیاراید و مرد هم برای همسرش تزیین کند. یکی از حکمت های این سفارشات این است که روابط زناشویی به درون خانواده محدود شود.
لذا این درخواست شما از همسرتان مشکلی ندارد و در روابط زناشویی هم مشکلی ایجاد نمی کند. البته باید توجه داشته باشید که اگر بعضی اوقات همسرتان تمایل به چنین کاری ندارد و اذیت می شود، خیلی اصرار نکنید و اجازه بدهید راحت باشد.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
ایا با ریختن اب منی روی شکم باعث حاملگی میشود،
پرسمان
سلام علیکم، خیر . اثری ندارد.
میهمان
تا چند سال میتوانیم باردار شویم
پرسمان
سلام علیکم، تا زمانیکی تخمک گذاری داشته باشید قدرت بارداری وجود دارد. معمولا تا سن حدود ۴۰ سالگی برای بارداری مناسب است . البته بهترین زمان برای بارداری تا سن ۳۵ سالگی است ولی افرادی که بچه دار نشده اند تا ۴۰ سالگی نیز به عنوان آخرین فرصت ، زمان باقی است.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.