روش شیعه شدن ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۴۵۲ بازدید

من یک معلم سنی ازبلوچستان شهرستان قصرقندهستم بعدازکمی مطالعه وتحقیق ومصاحبت بادوستان شیعه به مظلومیت امامان پی بردم مخصوصابدعهدی معاویه نسبت به امام حسن وشهادت امام حسین ع .الان میخواهم شیعه شوم بایدچکارکنم وبه کجامراجعه کنم لطفاراهنماییم کنید.

خوشحالیم که با افراد با ایمانی چون شما مکاتبه می کنیم. یقینا خداوند شما را دوست داشته است که چشم شما را به حقیقت باز کرده است و شما به نور هدایت نائل آمده اید. بدانید که سعادت بزرگی نصیب شما شده است و البته یقینا شما کارهای نیک در زندگی تان انجام داده اید و لیاقت داشته اید که خداوند دست شما را گرفته و چشم شما را باز کرده است. بنابراین خوشحال باشید و خدا را شکر کنید. کسی که می خواهد شیعه شود باید خدمت یکی از مراجع شیعه برود تا آداب شیعه شدن را به او بیاموزد البته قدم اول برای شیعه شدن ایمان و اعتقاد و شهادت دادن به وحدانیت خدا و این که هیچ شریکی ندارد و این که حضرت محمد (ص) بنده خاص و برگزیده خدا و پیامبر و رسول او بسوی همه خلق عالم تا یوم القیمه می باشد و بعد از او پیامبر ی نیامده و نخواهد امد و دین او ناسخ همه ادیان گذشته است که تا این جا را تقریبا اهل سنت نیز قبول دارند لکن از نظر مذهب تشیع شهادت سوم مکمل آن دو می باشد که اگر اعتقاد به آن نباشد و شهادت به ولایت و امامت حضرت علی و ۱۱ فرزندش یکی پس از دیگری داده نشود آن دوشهادت هیچ سودی ندارد و نجات بخش نخواهد بود و آن شهادت به امامت و رهبری دوازده امام واعتقاد بر این که خلافت بعد از پیامبر حق مسلم حضرت علی علیه السلام بوده و دیگران غاصب حق آن بزرگوار می باشند و ادله فروانی برای اثبات این مدعا در کتاب های معتبر اهل سنت وجود دارد که یکی از مهمترین آن ها جریان روز غدیر خم است که بیش از ۱۰۰ نفر از بزرگان صحابه و تابعین آن را نقل کرده اند و در کتاب های علمای بزرگ اهل سنت علاوه بر کتاب های شیعه نقل شده است و بعد از حضرت علی امام حسن مجتبی و بعد امام حسین و بعد امامان دیگر تا برسد به امروز که امام حضرت مهدی حجه بن الحسن العسکری عجل الله فرجه الشریف است و طبق آنچه خداوند مصلحت دیده غائب لکن مانند خورشیدی که پشت ابراست ولی مردم از نورش استفاده می کنند به وسیله نواب خاص و عامش مردم را رهبری کرده و می کند.
اگر ایمیلی یا پیامی برای دفتر رهبر معظم دارید با شماره ۶۶۴۶۰۰۷۴ (۰۲۱) تماس بگیرید و یا با دفتر یکی از مراجع هماهنگ کنید تا از حمایت های مادی و معنوی برخوردار گردید. با آرزوی موفقیت و سربلندی روزافزون هرچه بیشتر شما.
تلفن دفاترمراجع عظام تقلید:
دفتر آیت الله سید علی حسینی خامنه ای (مد ظله العالی‌)
تلفن دفتر تهران : ۶۴۴۱۲۵۱۵-۰۲۱
تلفن دفتر قــــم : ۷۴۷۴۱-۰۲۵۱
دفتر آیت الله فاضل لنکرانی (رحمة الله علیه)
تلفن دفتر تهران: ۰۲۱-۳۳۱۲۶۵۵۵ و۰۲۱-۳۳۱۳۷۶۷۷
تلفن دفتر قـــم۰۲۵۱ – ۷۷۵۲۷۵۲ -۵
دفتر آیت الله سید علی حسینی سیستانی (مد ظله العالی)
تلفن دفتر تهران : ۵۵۶۲۲۹۲۳-۰۲۱
تلفن دفتر قـــم : ۱۹- ۷۷۴۱۴۱۵-۰۲۵۱
دفتر آیت الله وحید خراسانی (مد ظله العالی)
تلفن دفتر تهران : -
تلفن دفتر قــــم : ۷۷۴۰۶۱۱-۰۲۵۱
دفتر آیت الله بهجت (رحمة الله علیه)
تلفن دفتر تهران : -
تلفن دفتر قــــم : ۷۳-۷۷۴۳۲۷۱-۰۲۵۱
دفتر آیت الله جواد تبریزی (رحمة الله علیه)
تلفن دفتر تهران : -
تلفن دفتر قــــم : ۷۷۴۴۲۸۶-۰۲۵۱
دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی (مد ظله العالی‌)
تلفن دفتر تهران : ۳۳۰۲۶۰۶۶-۰۲۱
تلفن دفتر قـــم : ۱۵-۷۷۴۳۱۱۰-۰۲۵۱
دفتر آیت الله لطف الله صافی (مد ظله العالی‌)
تلفن دفتر تهران : -
تلفن دفتر قــــم : ۱۴- ۷۷۱۵۵۱۱-۰۲۵۱
دفتر آیت الله نوری همدانی (مد ظله العالی‌)
تلفن دفتر تهران : ۳۱۳۷۱۹۴ - ۰۲۱
تلفن دفتر قــــم : ۷۷۴۱۸۵۰-۰۲۵۱ و ۷۷۴۸۲۱۸-۰۲

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.