سحر و جادو ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۳۸۰۹ بازدید

سلام وقت بخیر.ازکجا میتوانیم تشخیص دهیم که سحر شده ایم یا نه؟لطفا دقیقا راهنمایی بفرمائید و از اینکه فکر میکنیم سحر شده ایم و سحر نشده ایم صحبت نفرمائید فقط اگر راهی هست که این را تشخیص داد راهنمائی کنید هرچند هم مشکل باشد اشکال ندارد.

دوست گرامی. شایان ذکر است: گرچه سحر و جادو واقعیت دارد ولی غالب آنچه امروزه در میان مردم در این باره شایع است بى اساس مى باشد و بسیاری از مردم در این زمینه دچار توهم هستند و خیال می کنند کسی آنها را سحر کرده است و اکثر کسانى هم که به این امور مى پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند. ولى اگر بر فرض موردى پیدا شد که سحرى در کار بود راه هایى براى بطلان آن وجود دارد:
۱- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس.
۲- خواندن و نوشتن آیات ۷۵ تا ۸۲ سوره یونس.
۳- دعا وتضرع به درگاه خداوند.
۴- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
۵- صدقه دادن.
ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تکرار سوره «یس» مشکلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاکمیتی اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همین فراز و نشیب ها دامی از سوی شیطان باشد که ایمان شما را متزلزل کند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ کنید تا در نتیجه آن شیطان ناامید شود و درهای رحمت الهی به سوی شما باز گردد.
نکته دیگر این که تأثیر دعا امرى مسلم و حتمى است؛ چه خود انسان دعا کند و یا دیگرى را شفیع در دعا قرار دهد. ولى باید به افراد قابل اعتماد مراجعه کرد و از کسانى که به دنبال شهرت و سودجویى نیستند بهره گرفت. کسانی که در جامعه و خیابان ها تحت عنوان دعا نویس کار می کنند، معمولا افراد شیادی هستند که از این طریق مردم ساده را اغفال می کنند و قابل اعتماد نیستند.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلامخسته نباشید
من با همسرم سکس بسیار خوب و قوی داریم
بعضی وقتا سکسمون به یک مقدار خشونت کشیده میشه که همسرم هم خیلی دوس دارند همینطور خودم
همسرم بسیار ادم خوبی هستش چه با من چه خوانواده من و خودش فوق العاده هستش
در سکسمون که گاهی به خسرنا کشیده میشه مثلا ماهی ۳بار اینا ایشون حرفهای رکیکی به من میگن مثل دیوس بی شرف پدرسگ خواهر مادر... تقریبا اینارو بهم میگه البته فقط گاهی وقتا اونم تو اوج وحشی گری تو سکس که من هم بدم نمیاد
أیا إشکالی داره؟؟
پرسمان
يكي از شرايط روابط جنسي ميان زن و مرد اين است كه بايد از هر گونه بد آموزي و انحراف بركنار باشد تا در كنار رابطه جنسي كرامت انساني نيز محفوظ بماند. اسلام آنقدر به مسأله لذت بردن طرفين از عمل جنسي عنايت داشته كه در ضمن احاديثي از سوي اولياي دين به ظريف ترين مسايل در كسب لذّت طرفين همراه با حفظ كرامت انساني آنها اشاره شده است. حتي از آموزه هاي ديني به دست مي آيد، همبستر شدن زن و شوهر و ارضاي غريزه جنسي عبادت محسوب مي شود. گرچه خواسته افراد در جهت دستيابي به لذّت جنسي بيشتر، امري طبيعي و به حق مي باشد. * از لحاظ شرعي: البته كه گفتن فحش و كلمات ركيك نسبت به يكديگر حرام و در هيچ حالي جايز نيست، لكن آنچه بين زن و شوهر براي تحريك احساسات و لذّت بردن بيشتر از يكديگر بين آنها رد و بدل مي شود در حد معمول و تا آنجا كه خلاف شأن انسان مؤمن نباشد اشكال ندارد. اما نبايد هرگز از تبعات چنين رفتاري غفلت ورزيد؛ زيرا گاه ممكن است چنين رفتاري به يك عادت تبديل شده و خواسته يا ناخواسته حيطه اجراي آن به غير از فضاي خلوت روابط زناشويي كشيده گردد.
میهمان
ســـــــلام باتوجه به سوال دوست گرامی درارتباط باسحروجادوطبق روایات ازاولیاء تلاوت هرروزه سوره جن درمنزل وتقریبا"باصدای کمی بلندباعث دورشدن شیاطین که همان جنهای کافرهستند ازان خانه وباطل شدن سحروجادومیشود.
پرسمان
اموری مانند قرآن خواندن با صدای کمی بلند و نیز بلند اذان گفتن و نیز خواندن آیه الکرسی و دو سوره ناس و فلق موجب دور شدن اجنه و شیاطین می شوند.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.