سحر و جادو ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۵۹۳۰ بازدید

از کجا میتوانیم تشخیص دهیم که سحر شده ایم یا نه؟ لطفا دقیقا راهنمایی بفرمائید و از اینکه فکر میکنیم سحر شده ایم و سحر نشده ایم صحبت نفرمائید فقط اگر راهی هست که این را تشخیص داد راهنمائی کنید هرچند هم مشکل باشد اشکال ندارد.

شایان ذکر است: گرچه سحر و جادو واقعیت دارد ولی غالب آنچه امروزه در میان مردم در این باره شایع است بى اساس مى باشد و بسیاری از مردم در این زمینه دچار توهم هستند و خیال می کنند کسی آنها را سحر کرده است و اکثر کسانى هم که به این امور مى پردازند کلاه بردارانى هستند که از این طریق قصد اخاذى و پر کردن جیب خود را دارند. ولى اگر بر فرض موردى پیدا شد که سحرى در کار بود راه هایى براى بطلان آن وجود دارد:
1- استعاذه به خداوند و خواندن سوره هاى فلق و ناس.
2- خواندن و نوشتن آیات 75 تا 82 سوره یونس.
3- دعا وتضرع به درگاه خداوند.
4- درخواست دعا از اولیاى واقعى خداوند.
5- صدقه دادن.
ان شاء الله با تداوم صدقه، تغییر محل زندگی، و تکرار سوره «یس» مشکلات و نفوس بد از اطراف شما دور خواهد شد. و در هر صورت به خداوند و حاکمیتی اراده الهی همچنان معتقد باشید چه بسا همین فراز و نشیب ها دامی از سوی شیطان باشد که ایمان شما را متزلزل کند. لذا با پایداری و استقامت ایمان خود را حفظ کنید تا در نتیجه آن شیطان ناامید شود و درهای رحمت الهی به سوی شما باز گردد.
نکته دیگر این که تأثیر دعا امرى مسلم و حتمى است؛ چه خود انسان دعا کند و یا دیگرى را شفیع در دعا قرار دهد. ولى باید به افراد قابل اعتماد مراجعه کرد و از کسانى که به دنبال شهرت و سودجویى نیستند بهره گرفت. کسانی که در جامعه و خیابان ها تحت عنوان دعا نویس کار می کنند، معمولا افراد شیادی هستند که از این طریق مردم ساده را اغفال می کنند و قابل اعتماد نیستند.

نظرات

میهمان
سلامخسته نباشید
من با همسرم سکس بسیار خوب و قوی داریم
بعضی وقتا سکسمون به یک مقدار خشونت کشیده میشه که همسرم هم خیلی دوس دارند همینطور خودم
همسرم بسیار ادم خوبی هستش چه با من چه خوانواده من و خودش فوق العاده هستش
در سکسمون که گاهی به خسرنا کشیده میشه مثلا ماهی ۳بار اینا ایشون حرفهای رکیکی به من میگن مثل دیوس بی شرف پدرسگ خواهر مادر... تقریبا اینارو بهم میگه البته فقط گاهی وقتا اونم تو اوج وحشی گری تو سکس که من هم بدم نمیاد
أیا إشکالی داره؟؟
پرسمان
سلام علیکم، یکی از شرایط روابط جنسی میان زن و مرد این است که باید از هر گونه بد آموزی و انحراف برکنار باشد تا در کنار رابطه جنسی کرامت انسانی نیز محفوظ بماند. اسلام آنقدر به مسأله لذت بردن طرفین از عمل جنسی عنایت داشته که در ضمن احادیثی از سوی اولیای دین به ظریف ترین مسایل در کسب لذّت طرفین همراه با حفظ کرامت انسانی آنها اشاره شده است. حتی از آموزه های دینی به دست می آید، همبستر شدن زن و شوهر و ارضای غریزه جنسی عبادت محسوب می شود. گرچه خواسته افراد در جهت دستیابی به لذّت جنسی بیشتر، امری طبیعی و به حق می باشد.
* از لحاظ شرعی: البته که گفتن فحش و کلمات رکیک نسبت به یکدیگر حرام و در هیچ حالی جایز نیست، لکن آنچه بین زن و شوهر برای تحریک احساسات و لذّت بردن بیشتر از یکدیگر بین آنها رد و بدل می شود در حد معمول و تا آنجا که خلاف شأن انسان مؤمن نباشد اشکال ندارد. اما نباید هرگز از تبعات چنین رفتاری غفلت ورزید؛ زیرا گاه ممکن است چنین رفتاری به یک عادت تبدیل شده و خواسته یا ناخواسته حیطه اجرای آن به غیر از فضای خلوت روابط زناشویی کشیده گردد.
میهمان
ســـــــلام باتوجه به سوال دوست گرامی درارتباط باسحروجادوطبق روایات ازاولیاء تلاوت هرروزه سوره جن درمنزل وتقریبا"باصدای کمی بلندباعث دورشدن شیاطین که همان جنهای کافرهستند ازان خانه وباطل شدن سحروجادومیشود.
پرسمان
سلام علیکم، اموری مانند قرآن خواندن با صدای کمی بلند و نیز بلند اذان گفتن و نیز خواندن آیه الکرسی و دو سوره ناس و فلق موجب دور شدن اجنه و شیاطین می شوند.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.