فعالیت در جامعه باسم اقلیت دینی یا الحادی ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۲۷ بازدید

ببینید ! در جامعه مسلمان هیچ اقلیتی جرات ترویج دین ک ندارد بلکه میلی ب این کار هم ندارند چون قصاوت مسلمانان آشکار است ! این مسلمانان هستند ک از آینده منافع خود نگران میشن ! از زادوولد عادی آن اقلیت هم نگرانند ! در کل مسلمانی ک برای خود ارزشی قاعل نیست چطور برای حقوق اقلیتی ارزشی میتواند قاعل باشد

جامعه ما یک جامعه نظام مند است که براساس قانون مدیریت می شود و برای اقلیت های دینی و مذهبی حق و حقوق قائل شده به نحوی که حتی در مناصب حکومتی مثل مجلس یا مشاغل دولتی سهیمند، و برای تبلیغ دین خود مشکلی هم ندارند .
اما اگر منظور شما از دین افکار الحادی مثل بهائیت، بابیگری و بت پرستی است مسلم است که در جامعه دینی ما جایگاهی برای تبلیغ و فعالیت ندارند اما تا کسی دین و عقیده خود را ابراز نکرده و اعتقاد او مزاحمتی برای کسی بوجود نیاورده و در اجتماع مسلمانان زندگی می کند از تمام حقوق شهروندی برخوردار است مثل یک مسلمان و قانون هم ازو بعنوان یک انسان و شهروند ایرانی حمایت می کند.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.