معنای واقعی زندگی چیست؟ ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ - ۳۲۰۱ بازدید

دوست گرامی. زندگی یعنی حرکت در مسیر رشد و تکامل انسانی و الهی. انسان ابتدا یک موجود طبیعی است و توان آن را دارد که با طی مدارج کمال عقلانی و عرفانی به تکامل انسانی و الهی برسد.

دوست گرامی. زندگی یعنی حرکت در مسیر رشد و تکامل انسانی و الهی. انسان ابتدا یک موجود طبیعی است و توان آن را دارد که با طی مدارج کمال عقلانی و عرفانی به تکامل انسانی و الهی برسد. معنای زندگی واقعی برای انسان این است که در این مسیر حرکت کند. کسانی که چنین حرکتی دارند در حقیقت زندگی می کنند و بقیه تنها زنده اند و زندگی نمی کنند. برای آشنایی به سایت رجوع کنید. موفق باشید.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
زندگی واقعی آخراه اینجامهمان هستیم
میهمان
عالی
عالی
عالی
عالی
عالی
عالی
میهمان
اینا همش شعار برای گول زدن انسانهاست که بهشون القا کنی موجود خاصی هستن و برای دلیل خاصی به وجود اومدن. زندگی برای ما معنای خاصی نداره چه باشیم چه نباشیم دنیا همینیه که هست هرکسی عمرشو یجوری میگذرونه یکی با علایقش یکی با علم یکی با اعتقاداتش! یکی با خشگذرونی! یکی با عاشق بودن ولی چیزی که هست عمریه که میگذره و بعدش هیچ.... و بودنو نبودن همه این ادمهایی که گفتم هیچ فرقی واسه دنیا نداره. زندگی ی بازی و سرگرمی برای ماست یکی با کارش سرشو گرم میکنه یکی با پولش یکی با هنرش... همه تهش زیر ی خاک میرن و تبدیل به کودهای درختای بهشت زهرا میشن... پس انقدر دلیل و منطق نیارید که انسان موجود خاصیه و خدای اون اونو برای هدف خاصی افریده.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.