میسترس اسلیو (ارباب و برده) ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ - ۳۳۰۲۰۳ بازدید

با سلام و سپاس از این که مر کز ما را برای پاسخ و راهنمایی برگزیده اید.
پرسشگر گرامی، حس برده زن بودن، زن ذلیلی شدید و یا احساس غلام زرخرید بودن برای زن (Mistress & slave ) که در بعضی افراد وجود دارد، ممکن است یک حس ذاتی و یا اکتسابی باشد و شدت آن نیز در افراد متفاوت است؛ از بله قربان گویی خیلی از زیردستان گرفته تا همین رابطه زن بردگی؛ و ممکن است کسی این تمایل را داشته باشد اما بصورت پنهانی و محیط آشکار کننده این تمایل در وی باشد.

با سلام و سپاس از این که مر کز ما را برای پاسخ و راهنمایی برگزیده اید.
پرسشگر گرامی، حس برده زن بودن، زن ذلیلی شدید و یا احساس غلام زرخرید بودن برای زن (Mistress & slave ) که در بعضی افراد وجود دارد، ممکن است یک حس ذاتی و یا اکتسابی باشد و شدت آن نیز در افراد متفاوت است؛ از بله قربان گویی خیلی از زیردستان گرفته تا همین رابطه زن بردگی؛ و ممکن است کسی این تمایل را داشته باشد اما بصورت پنهانی و محیط آشکار کننده این تمایل در وی باشد.
هر انسانی دارای عیب و نقص است. مشکلات و مسائل روحی و روانی متعدد هستند. یکی ممکن است وسواس داشته باشد. دیگری حسد و برخی میل به حقارت و آزار دیدن، از طرفی هم ممکن است این حس، یک حس قوی و متفاوت باشد. چه از منظر ارباب بودن و چه از منظر برده بودن. حال باید بیندیشیم که اگر ما انسانها دارای اراده و اختیار باشیم والبته در پی ‌شکوفا کردن استعدادهای درونی خودمان، این دو حس قدرتمند و یا دیگر حواس را با درایت و تدبیر در خدمت اهداف عالی و روحانی مان قرارمی دهیم. حس قدرت طلبی و سیادت از آن جهت که بتوان بر جامعه کلان تاثیرات مثبت و عظیمی نهاد و یک خیل عظیم را با قدرت و نفوذ به جهت مثبتی هدایت کرد و حس بردگی از آن جهت که این حس را تنها در برابر حق جل جلاله بکار گرفت و شکوفا ساخت.
شرافت و ارزش انسان در اسلام حاکی از آن است که انسان ‌ها هرکدام می توانند شخصیت وارزشی بس عظیم داشته باشند و در برابر هیچ کس جز خدا زانوی بردگی و بندگی بر زمین نزنند. انحراف از این ویژگی و گردن نهادن به بردگی انسانی مثل خود، به معنی از دست دادن سلامت روان است حال با توجه به این گفتار، آیا از دست دادن شرافت انسانی در Mistress & slave نمی تواند یک اختلال روحی و روانی به حساب آید؟
احترام گذاشتن به انسان ها واجب است، اما تاحدی که به تملق و بردگی و بندگی نکشد و سجده و زانوزدن جز برای خدا صورت نگیرد. اسلام بسیار به آبروی مومن حساس است وحتی درمورد خرد کردن شخصیت خود دربرابر دیگران هشدار می دهد.
توجه داشته باشید که اگر عملی نابهنجار فزونی یافت و به فرمایش شما در فیس بوک ها یا جاهای دیگر رواج پیدا کرد به معنای آن نیست که آن عمل عادی و پذیرفته شده است. گفته اند شخصی وارد روستایی شد و دید که همه دارند تن خود را می خارانند و کم کم شک کرد و گفت شاید من مشکل دارم که خود را نمی خارانم و در همان روستا به طبیب مراجعه کرد و گفت من مرض نخاراندن گرفته ام!
رفتار و اعمال انسان باید بسیار هدفمند باشند چراکه ما انسانها در برابر ثانیه به ثانیه زندگی مان مسئول هستیم. حال باخود بیندیشید که از تحقیر شدن دربرابر غیر خدا چه هدفی جستجو می شود؟! البته در مورد این موضوع همانطورکه خودشما نیز اشاره فرمودید تحقیقات روان شناختی اندکی صورت گرفته است. شاید به دلیل آنکه با صراحت نمی توان این موضوع را پی‌گیری کرد و اظهارداشتن این مشکل برای افراد، بسیار سخت است و همانطور که می دانید یکی از ویژگی های طرح تحقیق اینست که نباید در تحقیق به چهارچوب های فرد و جامعه تعرض صورت گیرد.
تنها درمان روان شناختی که برای این افراد می توان در نظرگرفت، انزجار درمانی است. در درمان انزجاری که در جلسات متعدد درمانی صورت می پذیرد از تداعی استفاده می شود یعنی شیء و یا رفتار انحرافی مورد علاقه به صورت واقعی یا خیالی با محرکی ناخوشایند (مثل شوک الکتریکی) یا با تصور موقعیتی ناخوشایند همراه می گردد و بدین ترتیب سیستم روانی و ارگانیکی شخص می آموزد که دیگر علاقه ای به آن رفتار انحرافی نشان ندهد و از آن متنفر باشد.
میسترس اسلیو در زیر مجموعه بیماری مازوخیسم قرارمی گیرد و با فتیشیسم (یادگارپرستی) ارتباط نزدیک دارد. که درمورد این دو انحراف جنسی به شما توضیح خواهم داد.

مازوخیسم (Mazochism) :
بیماری مازوخیسم نوعی بیماری روانی است که در آن فرد علاقه شدیدی به تحقیر شدن توسط جنس مخالف را دارد . این بیماری در هر دو جنس وجود دارد اما در در مردان به مراتب بیشتر از بانوان یافت می شود . مازوخیسم بیماری ای نیست که با شرایط خاص و یا محیط خاصی به وجود بیاید . این بیماری از بدو تولد بیمار با او همراه بوده و تا کنون نیز به جز انزجار درمانی، درمان دیگری برای آن یافت نشده و فقط گاهی قابل کنترل به وسیله دارو اعلام شده است. این بیماری که از آن اصطلاحا با عنوان slave و یا برده نام برده می شود در مقابل خود mistress و یا ارباب را دارد. در بسیاری کشورهای دنیا ارباب هایی هستند که برده ها را برای مدتی می پذیرند و در آن مدت هر دو نیاز خود را ارضا می نمایند . ارباب یک فرد سالم است و طبیعی است که از اینکه شخصی به پای وی بیفتد و پایش را ببوسد و یا ته مانده غذای او را بخورد و یا حتی به روی او آب دهان بیندازد لذت می برد . برده ها طبق توافقنامه ای به صورت ساعتی و یا برای مدت طولانی تر در اختیار ارباب هستند و در آن توافق نامه ذکر می شود که چه نوع کارهایی با برده صورت گیرد و پس از تمام شدن مدت آن این رابطه به پایان می رسد. البته در ایران میسترسی غیر قانونی است و به طور رسمی وجود ندارد.
در توجیه Mistress & slave گفته شده اسلیوها روح ضعیف وکوچکی دارند و ارباب ها روح بزرگ وقوی! وطبق قانون ارواح، روح های ضعیف به سمت روح های قوی جذب می شوند. علت اینکه اسلیوها علاقه دارند برده باشند این است که قدرت مقاومت دربرابر روح های بزرگ راندارند! اما اینگونه دلیل تراشی ها، غیر علمی و غیر قابل اثبات است و با نگرش اسلام به انسان تعارض کامل دارد.

یادگارپرستی (Sexual Fetishism) :
حالتی روانشناختی است که در آن یک شیء بی جان (بت) (Fetish) سبب برانگیختگی و ارضای جنسی می‌شود. این حالت مثالی است از انحراف جنسی که معمولا از نظر قانون جرم محسوب نمی‌شود. بیشتر افراد مبتلا به این اختلال، فعالیت‌های مذکور را در تنهایی انجام می‌دهند. هر چند در بعضی موارد برای بدست آوردن اشیای مورد نظر خود (غالبا لباس‌های زیر،چکمه یا کفش مستعمل که بوی تند عرق پا می دهد) مرتکب جرم دزدی هم می‌شوند. اکثر قریب به اتفاق فتیشیست ها مرد هستند و اشیایی که انتخاب می‌کنند بسیار متفاوتند؛ از اشیاء شهوت انگیز (مثل لباس‌های زیر زنانه، خصوصا آنها که پوشیده و کثیف شده و هنوز شسته نشده) گرفته تا اشیایی که ظاهرا کمتر رنگ و بوی جنسی دارند. یادگار پرستی اغلب در نوجوانی آغاز می‌شود. این افراد به اشیای پلاستیکی تمایل زیادی دارند. برخی از این یادگارپرستان تنها پس از پوشیدن لباس‌های پلاستیکی به تحریک جنسی می‌رسند. برخی دیگر به هنگام برقراری رابطه جنسی، لباس‌های پلاستیکی می‌پوشند (یا شریک جنسی خود را وادار به پوشیدن آنها می‌کنند) زیرا تنها از این طریق است که می‌توانند به برانگیختگی جنسی برسند. یادگار پرستی یکی از پیچیده ترین و گیج کننده ترین انواع رفتار جنسی است. حالتی مزمن دارد و در برخی موارد جمع‌آوری اشیای مورد نظر به فعالیت عمده زندگی فرد تبدیل می‌شود. هیچ کس نتوانسته‌است به نحو مقتضی علاقه افراد یادگارپرست به اشیای گوناگون را تبیین کند. اگر چه نظریه‌های مختلفی در این زمینه وجود دارد که دامنه‌ای از تاکید بر انگیزش ناهشیار تا فرض وجود نقصی خاص در مکانیزم‌های عصبی (مثل آنچه در افراد مبتلا به صرع مشاهده می‌شود) را شامل می‌شوند، اما علل این رفتار جنسی غیر معمول همچنان ناشناخته‌است. یادگارپرستان اغلب در پی درمان بر نمی‌آیند. در یک بیمارستان بزرگ در لندن، تنها 60 مورد از این اختلال در طول بیست سال تشخیص داده شد (چاکلی و پاول،1983). از این تعداد حدود سی درصد شان توسط دادگاه ارجاع داده شده بودند. حدود یک سوم بیماران به دلیل اضطراب در مورد رفتارهای یادگار پرستانه خود برای درمان مراجعه کرده بودند. حدود بیست درصد نیز به دلایل دیگر آمده بودند و شیء مورد علاقه شان پس از شروع درمان شناسایی شد.
زوج درمانگران تا زمانی که این عمل معارضه ای با کارکردهای زندگی زناشویی پیدا نکرده متعرض آن نمی شوند ولی اگر این حس بقدری شدید شود که این کار کردها را بخطر اندازد و یا خانواده را با بحران مواجه سازد برای درمان آن با توسل به راهکارهایی اقدام می کنند.
موفق باشید. باز هم با ما مکاتبه کنید.

نویسنده : غلامرضا مهرانفر

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام من ۱۹ سالم پسری رو دوست دارم که بعد ۵ سال امده میگه میخواد برده من باشه سعی کردم کنترول کنمش اما شدید تر میشه رابطم رو مثل یه اراب کردم باش اما بد تر میشه قلاده میخواد قفس میخواد چی کار کنم من دوستش دارم هر واری حاظرم بکنم براش
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، با توجه به گزارشی که از ایشان ارائه داده اید، ایشان دارای اختلال روانی است و نیازمند پیگیریهای درمانی است، و اگر شما سرنوشت خودتان را به او گره بزنید همراه او در این گرداب خواهید افتاد. ضمنا برقراری روابط خارج از چهار چوب عرف و شرع آسیبهای بسیاری در پی دارد که می توانید آنها را در سایت مطالعه فرمایید.
میهمان
واقعا براتون متاسفم بااین نوشته به ظاهر روانشناسیتون...چه خوشتون بیاد جه بدتون بیاد همه طرز فکرتون به روانشناسی شدید نیاز داره
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی از حسن نیت و ارتباط صمیمی شما تشکر می کنیم، از اینکه صادقانه ایرادت ما را بیان می کنید نهایت سپاس و تشکر را داریم . ولی بیان نکردید که از کدام قسمت مطالب ما انتقاد دارید؟
خوشحال می شویم در این زمینه صحبت کنید. ما به شما اطمینان می دهیم تا هر وقت که لازم باشد همراه و مشاور شما خواهیم بود. موفق باشید. منتظر مکاتبه بعدی شما کماکان هستیم.
میهمان
سلام من اول خیلی حس برده بودنم زیاد بود در اون حد که زن هر کاری بخواد روم انجام بده ولی الان نه فقط به لیس علاقه دارم که واقعا میخوام حل بشه و ترک کنم عمل زشتمو و سایتو. کجا شک الکتریکی میدن برای درمان ?
پرسمان
سلام علیکم، با سلام. پرسشگر گرامی، باید به یکی از مراکز مشاوره و رواندرمانی مراجعه نمایید تا از تکنیک انزجار درمانی که یک تکنیک رفتاری است و بوسیله دستگاه الکترو شوک اجرا می شود برای ترک این عادت استفاده نمایید. انزجار درمانی یکی از تکنیکهای مؤثر رفتار درمانی است و در رابطه با درمان مشکلات مختلف رفتاری مثل ابتلاء به اختلال میسترس، و برخی عادتهای نابهنجار رفتاری دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد، صورت معمول این تکنیک بوسیله دستگاه الکترو شوک که در مراکز مشاوره و رواندرمانی موجود است صورت می گیرد بدین صورت که مثلا به شخصی که مبتلاء به آن است گفته می‌شود مراحل آن را تصور کند و در هر مرحله شوک قوی تری از مرحله قبل به او داده می شود و وقتی به مرحله آخر رسید شوکی بسیار قوی در حد ۴۰ ولت به او داده می شود، این عمل در طی چند جلسه بسته به شدت ابتلاء تکرار می شود، این باعث می شود که سیستم ارگانیکی فرد دیگر اورا در تکرار عمل همراهی نکند. و بتدریج این عادت خاموش شود. موفق باشید
میهمان
سلام امىرعلى هستم ۱۴سالمه مى خوهم عن خور باشم واقعا نىاز به مىسترس دارم و گرنه مىمىرم لطفا کمک کنىد
پرسمان
سلام علیکم، میسترس اسلیو (برده و ارباب) نوعی ناهنجاری جنسی است که نیاز به درمان زیر نظر درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها دارد. شما نیز بهتر است قبل از هر چیز با مراجعه به مراکز مشاوره ای در درمان خویشتن بکوشید تا به زندگی عادی برگردید.
توجه داشته باشید که خداوند انسان را موجودی کاملاً آزاد آفریده است و از روح وجودی خویش بر وی دمیده است تا او رنگ و بوی خدایی پیدا کند؛ بنابراین این موجود خدایی تنها باید در برابر وجود ذی‌وجود پروردگار هستی سر تعظیم فرود آورد و عبد و بنده او گردد. این شاهکار آفرینش هرگز نباید بنده یا به عبارتی برده انسانی مثل خودش گردد و در برابر وی خودش را ذلیل و حقیر نشان دهد و کرامت ذاتی خویش را زیر پا نهد.
انسان موجودی شریف، محترم و با کرامت است و حفظ کرامت ذاتی و کرامت اکتسابی او که در سایه رعایت تقوا و کسب کمالات اخلاقی حاصل می‌شود همگی باید در همه کنش‌ها و واکنش‌هایش مورد توجه قرار بگیرد.
میهمان
عاللللی بود
میهمان
سلام. من یک نوجون هستم راستش در جامعه ی ما رفتن به روان پرشک و مشاور چندان درست نیست یعنی وقتی میری همه یجوری نگات می کنن انگار مریضی داری گرچه که مشاوره فقط برای اینکه یه هم صحبت خوب پیدا کنی متاسفم برای مردم و این جامعه ولی خب ما نوجون ها هم مجبوریم . با این طرز فکر قدیمی بزرگ بشیم 😠
من به تازگی در اینستا پست هایی که مربوط به بی دی اس ام هست را دنبال می کنم دلم نمیخواد گناه کنم یکی هم در اینستا است به نام ارباب ... مطلب هایش به شدت تحریک کننده است و من را تحریک می کند.... من باید چیکار کنم ؟؟؟
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام؛ پرسشگر گرامی ابتدا باید همین الان تصمیم بگیرید مطالب پست های اینستا در این مربوط را نباید دنبال کنید تا شما را تحریک کنند. پس اگر می خواهید به گناه کشیده نشوید باید اینکار را قطع کنید.. این را هم بدانید که اساساً خیلی از بیماریها جسمی و روانی درمان قطعی دارد و بسیاری از اختلالات جنسی از جمله این بیماری نیز درمان پذیر است، پس در وهله اول شما باید پیگیر درمان این بیماری باشید. شما باید افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار در مورد برده و ارباب بودن فکر نکنید، در این راستا باز هم تکرار می کنیم که باید از شبکه های اجتماعی و سایت های که شما را وسوسه و تحریک این کار می کنند به طور کلی خارج شوید و دیگر سمتشان نروید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید. موفق باشید.
میهمان
ولی به این سادگی که شما میگید نیس نمیشه که به این راحتی ازین چیزا گذشت شما که میگی برم پیش سکس تراپیستو این چیزا نمیشه که اگه بحام برم یباید بابابام برم که اصلا نمیتونم به اون بگم این موضوع رو چون خوشم نمیاد که بابام ازین موضوع خبر دار شع
تازه من گفته بودم درباره ادرار هم بمن کمک کنید که دوس دارم خانمها روی صورتو دهنم بشاشن یکم.کاملتر کمکم کنید
باتشکر
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام و احترام؛
پرسشگر گرامی همانطور که در مکاتبه قبلی بیان کردیم این ناهنجاری جنسی نیاز به درمان زیر نظر درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها دارد. اگر شما نمی توانید نزد سکس تراپیست بروید باید به راهکارهایی که در مکاتبه قبلی بیان کردیم به دقت توجه داشته باشید تا مشکل شما حل شود. این را هم بدانید که تنها درمان روان شناختی که برای این افراد می توان درنظرگرفت، انزجاردرمانی است. در درمان انزجاری که در جلسات متعدد درمانی صورت می پذیرد از تداعی استفاده می شود یعنی شیء و یا رفتار انحرافی مورد علاقه به صورت واقعی یا خیالی با محرکی ناخوشایند (مثل شوک الکتریکی) یا با تصور موقعیتی ناخوشآیند همراه می گردد. و بدین ترتیب سیستم روانی و ارگانیکی شخص می آموزد که دیگر علاقه ای به آن رفتار انحرافی نشان ندهد و از آن متنفر باشد. همچنین شما باید افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار در مورد برده و ارباب بودن فکر نکنید، در این راستا باید از شبکه های اجتماعی و سایت های که شما را وسوسه و تحریک این کار می کنند به طور کلی خارج شوید و دیگر سمتشان نروید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید برای دریافت توضیحات مفصل تر به این لینک می توانید مراجعه کنید:https://b۲n.ir/۱۴۷۴۲۶
میهمان
سلام من پسری ۱۴ساله هسم من از بچگی دلم میخاس که چنتا خانوم مغرور منو بدزدن ومنو مجبور کنن که برده اونها بشم و آنها منو مجبور کنن که پاشونو بو کنم و ببوسم من چنتا خاله دارم که اختلاف سنی آنها بامن نزدیکه وقتی بچه بودیم باهم بازیهای زیادی میکردیم من در همه بازیها از آنها درخاس میکردم که بازی طوری باشه که آنها منو بدزدن و مجبورم کنن که بردشون باشم و پاشونو ببوسم کلا در یه بازی توانستم به اندازه کافی لذت ببرم اکثرا آنها ازین کار خوششان نمیامد ولی چون خالم دلمو شکستع بود به او گفتم فقط در اینصورت میبخشمت که بامن این باتزیو بکنی اونم قبول کرد اونروز بهترین روز عمرم بود چون برده شده بودم و پابوسی میکردم وتحقیر شده بودم ازآنجا که تونواده مذهبی داریم نتوانستم موصوع را با کسی درمیان بگذارم تا یه سال پیش فک میکردم که در دنیا فقط خودم این حسو دارم که نمیدونم چگونه وارد سایت های اینجوری شدم وفهمیدم فقط من اینجوری نیسم یکی از خاله هام که بامن اختلاف سنی کمی داره چن وقت پیش پیله شده بود که برایش مشکلم را بگویم چون به او گفتم مشکلی دارم واو پیله شد که بگویم الان میخاهم به او بگویم روابط برده ومیسترس چگونه است واز او بخاهم که بامن این رابطه را داشته باشد اما میترسم که او به بقیه بگوید که من این حسو دارم
من ببرای اینکه به میسترس نمیتونم برسم مجبورم خود ارضایی کنم به همین علت میخام تا خالم میسترس من بشه و به من سخت گیری کنه و کتکم بزنه تا حدی که ازجام بلند نشم میخام اینکارو بکنه تا ازین رابطه بدم بیاد از قبلنا فقط میخاسم که پابوسی کنم ولی چن وقتی دلم میخاد ادرار خانم ها رو بخورم از شما اول از خدا دوم از شما میخام که کمکم کنید چون دارم دیوونه میشم چون میسترس پیدا نمیکنم خود ارضایی میکنم تا ارضا شوم من کلا ۱۳-۱۴ سالمه دلم نمیخاد تو این سن انقه مشکل داشته باشم واز خدا دور بشم از شما میخام کمکم کنید تا راه چاره پیدا کنم
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام و احترام؛
پرسشگر گرامی لیس زدن و بوسیدن پای خانم ها و به طور کلی میسترس اسلیو (برده و ارباب) نوعی ناهنجاری جنسی است که نیاز به درمان زیر نظر درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها دارد. اساساً خیلی از بیماریها جسمی و روانی درمان قطعی دارد و بسیاری از اختلالات جنسی از جمله این بیماری نیز درمان پذیر است، پس در وهله اول شما باید پیگیر درمان این بیماری باشید. با توجه به اینکه کنترل فکر در درمان این بیماری نقشی اساسی دارد، بهترین شیوه برای درمان این اختلال کنترل حواس برای جلوگیری از ورود افکار و خیالات جدید به ذهن و همچنین کنترل فکر برای جلوگیری از تداوم چنین افکاری می باشد . بنابراین در لینک ذیل راهکارهایی را برای درمان به شما ارائه می دهیم. بدانید که اجرای دقیق راهکارهای ذیل در عین سادگی، بسیار کاراست. پس حتما به این لینک مراجعه کنید:
https://b۲n.ir/۱۴۷۴۲۶
میهمان
سلام خسته نباشید خدا اگه خدا نمیخواست من همچین حسی داشته باشم پس چرا بهم داد؟؟؟؟من از بچگی همیشه حس سلطه داشتم و ی سیاهچال برا عروسکام و حسی گاهی اونقدر زیر پام فشارشون میدادم ک له میشدن و همیشه تو نت سرچ میکرد زن ذلیل و از عکسا و پابوسی ها خیلی خیلی لذت میبردم ولی هنوز نمیدونستم این حس چیه تا تو ۱۳ یا ۱۴ سالگی تو ی چت رومی یکی اومد اربابم میشی من ک نمیدونستم چیه گفتم یعنی چی اقا میگف من سگم و تو ارباب و ... من ک هنگ بودم ی عالمه ارشادش کردم ک انسان ازاده و..... من از نظر مذهبی خیلی خیلی خیلی مقیدم ولی با این حرف این ته دلم خوشم اومد و خب تحقیق کردم و اوایل برده ساعتی داشتم تا الان ک ۱۸ سالمه و خب تعداد بردهام از دستم دررفته و الان هم ی دایمی دارم ی حس عذاب وجدان با لذت دارم ک نمیزاره از هردوطرف لذت ببرم از ی طرف ایندم و اون دنیا از ی طرف این حس ک ۱۸ ساله تو مغزمه و هیجوره درنمیره خیلی ناراحتم ولی شرایط رفتن ب پیش روانپزشک و یا هرکسی رو ندارم چون شهرما خیلی کوچیکه فقط ناراحتم ک نمیتونم این حسمو نابود کنم چون تار پودم شده دیگه نمیدونم چی بگم اگه خدا دوسم داشت این حس رو از اول بم نمیداد ولی خداروبازم شکر ک اسلیو نشدم اینا رو گفتم ک بدونید بعضی از ماهم از خدامون نیس ک اینجوری باشیم من ۱۸ ساله اینجوریم و دیگه میدونم درمان بشو نیسم
فقط برام دعا کنید حداقل محدود کنم بردهامو تا الان ک ۶ ماهه همه رو پس زدم جز یکی هوف
بازم متشکر
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام و سپاس از اینکه پرسمان را برای پاسخ و راهنمایی برگزیده اید و با آرزوی داشتن سالی سرشار از تندرستی و شادکامی برایتان، پرسشگر گرامی، اسم رمز سقوط از مقام انسانی و تقرب به حضرت دوست و افتادن به سراشیبی سقوط که انتهای آن دوزخ است، چیزی جز پیروی بی چون و چرا از غرایز حیوانی نیست، این غرایز بخاطر وجود مصالحی از جمله حفاظت از خود و بقای نسل در سرشت ما گذاشته شده است اما آنها فقط تولید کننده ی انرژی روانی هستند و کور می باشند مثل موتور ماشین که فقط تولید انرزی می کند و اگر فرمان و راننده نباشد ماشین را به ته دره سقوط می دهد، در انسانها نیز همین است یعنی غریزه فقط تولید انرژی می کند و چون کور است و شعور ندارد خداوند دین و عقل را همانند فرمان و راننده قرار داده که این نیرو را کانالیزه کنند تا بشر را بسوی هلاکت سوق ندهند.
این غرایز قابل حذف نیستند بلکه فقط باید با عقل و دین که رسولان باطنی و ظاهری هستند آنها را مهار کنید و کاری که انجام می دهید روش خوبی برای مهار است اما برای تعمیق بیشتر می تانید از تکنیکهای زیر نیز سود ببرید.
۱- هرگز خود را در معرض فضاهایی که شما را به این ورطه می کشانند نروید بطور مثال از فضاهای مجازی که چنین رنگ و بویی دارد دوری کنید.
۲- خودتان را به فعالیتهای اجتماعی مفید که در مسیر رشد است مشغول کنید.
۳- برای آمدن افکاری در ربطه با میسترس اند اسلیو به ذهنتان وقت تعیین کنید مثلا روز پنج شنبه ۵ تا ۵/۵ و هر وقت در طول هفته چنین افکاری به ذهنتان امدند به انها بگویید بروند و زمان مقرر بیایند و وقتی زمان مقرر فرارسید می توانید نیم ساعت به این افکار اختصاص دهید و وقتی وقت تمام شد این افکار باید به دستور شما بروند و در زمان بعدی بیایند، به تدریج فاصله را زیاد و زمان را کم کنید تا کم کم به صفر برسد.
لطفا درصورت داشت سوالی جدید و یا بروز ابهام در مورد پاسخ تقدیمی با ما مکاتبه کنید.
میهمان
سلام این احساسات گدراست.من هم داشتم و به تدریج کم رنگ و ناپدید میشه
میهمان
تو رو خدا کسی ک این مشکلو داره چ ارباب چ برده فرقی نمیکنه بنظر من ، بره تحت درمان و خوب بشه تا کی میخواد کسی رو تحقیر کنه یا برده کسی باشه و اطاعت کنه مگه زندگی فقط همینه چطور حالتون از این حس بهم نمیخوره بخدا من از وقتی فهمیدم حال روحیم بهم ریخته از همه میترسم حتی از رفتارم با دوتا بچم ک زیر پنج سالن هر دوشون میترسم بابا بخودتون بیاین اراده کنین با توکل به خدا و درمان خوب بشین شما نه تنها به خودتون بلکه به ی جامعه دارین آسیب میزنین وقتی عکسای برده و ارباباشونو تو اینترنت دیدم حالم از همه بهم خورد آخه بوی پا شد خوشی لعنت به کسی ک اینو رواج داد لعنت تو رو خدا تو سایت بذارین حرفای دلمو حداقل ببینن کسایی ک مشکل دارن شاید به خودشون اومدن
میهمان
تو رو خدا ی فکری به حال این بیماریتون کنین من از دیشب ک همچین چیزی رو فهمیدم خواب ندارم از ترس دلم واسه بچه هام میسوزه ک قراره تو همچین نسلی زندگی کنن من خودم مواظب رفتارشون هستم ولی فردا ک برن مدرسه چی؟ لعنت به همچین حسی چرا آخه چرا آدم خودشو اینجور خار و ذلیل کنه خداییش هیچ وقت اینقدر ناراحت نشدم
میهمان
بهم کمک کنید از این حس متنفرم میخوام رها بشم من فیلم پورن نگاه می کردم و هنوز تاثیرش هست چه کارکنم
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، ابتدا کلامی حکیمانه از امام صادق علیه السلام نقل می کنم که فرمود: من تعجب می کنم از انسانی که در انتخاب غذای جسم خود دقت بسیار می کند(که آلوده نباشد و به او ضرر نرساند) اما در انتخاب غذای روح که بسیار مهم تر از غذای جسم است دقت نمی کند(هر چیزی را می بیند و می خواند و...).
نکته ی بعدی اینکه اگر تقاضای راهکارهای عینی و عملی دارید باید منظورتان را به صورت شفاف برای ما بنویسد، یعنی بنویسید که:
مرادتان از تاثیرات آزار دهنده ی دیدن فیلمهای پرنو چیست؟
آیا افکار و تصاویری خاص بصورت اجباری وارد ذهنتان شده و آزارتان می دهد؟
آیا دچار اعتیاد به خودارضایی و استمناء شده اید؟
آیا باز به اینگونه فیلمها و تصاویر نگاه می کنید؟
طول مدتی که این فیلمها را نگاه می کردید چقدر بوده و آیا همراه آن دچار خودارضایی نیز می شدید؟ روحیه مذهبی و اعتقادات مذهبی تان تا چه حدی است؟
آیا اطلاعاتی در مورد آسیبهای روحی روانی، جسمی، جنسی، و اجتماعی خودارضایی دارید؟
آیا از لطمات روحی و روانی که دیدن فیلمهای هرزه نگاری شده به شما می زند مطلعید؟
لطفا به سوالات بالا پاسخ داده و برای ما ارسال دارید تا بررسی شود و راهکارهای عملی برای برون رفت از مشکل تقدیم گردد.
میهمان
من علاقه شدید به لیس زدن و بوسیدن و بو کردن پا خانم ها دارم باید چه کنم???
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی لیس زدن و بوسیدن پای خانم ها و به طور کلی میسترس اسلیو (برده و ارباب) نوعی ناهنجاری جنسی است که نیاز به درمان زیر نظر درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها دارد. اساساً خیلی از بیماریها جسمی و روانی درمان قطعی دارد و بسیاری از اختلالات جنسی از جمله این بیماری نیز درمان پذیر است، پس در وهله اول شما باید پیگیر درمان این بیماری باشید. توجه داشته باشید که خداوند انسان را موجودی کاملاً آزاد آفریده است و از روح وجودی خویش بر وی دمیده است تا او رنگ و بوی خدایی پیدا کند؛ بنابراین این موجود خدایی تنها باید در برابر وجود ذی‌وجود پروردگار هستی سر تعظیم فرود آورد و عبد و بنده او گردد. این شاهکار آفرینش هرگز نباید بنده یا به عبارتی برده انسانی مثل خودش گردد و در برابر وی خودش را ذلیل و حقیر نشان دهد و کرامت ذاتی خویش را زیر پا نهد. انسان موجودی شریف، محترم و با کرامت است و حفظ کرامت ذاتی و کرامت اکتسابی او که در سایه رعایت تقوا و کسب کمالات اخلاقی حاصل می‌شود همگی باید در همه کنش‌ها و واکنش‌هایش مورد توجه قرار بگیرد.
پرسشگر گرامی شما باید افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار در مورد برده و ارباب بودن فکر نکنید، در این راستا باید از شبکه های اجتماعی و سایت های که شما را وسوسه و تحریک این کار می کنند به طور کلی خارج شوید و دیگر سمتشان نروید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید. برای دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید: http://yon.ir/۶kEM۶
میهمان
کسانی که دچار این مشکل هستن فقط از خدای خودشون کمک بخوان وبجای اینکه بخواهند برده دیگران باشندسعی کنند برده و بنده خدا باشند
میهمان
خدا همه مریضا رو شفا بده.انسان بهترین مخلوق خداست اونوقت چرا یکی باید خودش رو انقدر حقیر ببینه که حاضر باشه برده یکی بشه.خدا انشاالله به همه کمک کنه
میهمان
سلام من ۱۶ سالم هست و ازدواج کردم.هم خودم هم همسرم به ارباب و اسلیو یودن علاقه شیدید داریم.ینی من به برده بودن همسرم به ارباب بودن.هیچ مشکلی هم از این نظر نداریم.کاملا ارضا میشیم و حس خوبی داریم.میخوام بدونم این حس اشکالی داره؟؟ینی واقعا بیماریه و باید درمان بشه؟؟چون من واقعا علاقه دارم که مورد تحقیر همسرم و حرکاتی که مربوط به برده بودن هست انجام بدم.همسرم هم از اینکه موقعه رابطمون تحقیرم کنه و کارای که میطلبه انجامبدم لذت میبره.حتی اصلا دست بزن نداره ولی موقعه رابطه بعضی وقتا به حدی میرسه که تمام صورت و بدنم کبود میشه بعد رابطه ازم معذرت خواهی میکنه که همچین اتفاقی برام افتاده.لطفا اگه بیماریه درمانشو بهم بگید
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی، شرافت وارزش انسان در اسلام حاکی ازآن است که انسان‌ها هرکدام می توانند شخصیت وارزشی بس عظیم داشته باشند و دربرابر هیچ کس جز خدا زانوی بردگی وبندگی بر زمین نزنند. و انحراف از این ویژگی و گردن نهادن به بردگی انسانی مثل خود، به معنی از دست دادن سلامت روان است حال با توجه به این گفتار، آیا از دست دادن شرافت انسانی در Mistress slave نمی تواند یک اختلال روحی و روانی بحساب آید؟ احترام گذاشتن به انسان ها واجب است، اما تاحدی که به تملق و بردگی و بندگی نکشد و سجده وزانوزدن جزبرای خداصورت نگیرد. اسلام بسیاربه آبروی مومن حساس است وحتی درمورد خرد کردن شخصیت خود دربرابر دیگران هشدار می دهد. طبق نگرش اسلامی که گرایش فطری انسان نیز چنین است رفتارواعمال انسان باید هدفمند باشند تا او را یه اوج قلل رفیع انسانی و لقاء پروردگار برساند لذا ماانسانها دربرابر ثانیه به ثانیه ی زندگی مان مسئول هستیم.حال باخودبیندیشیدکه ازتحقیرشدن دربرابر غیرخدا چه هدفی جستجومی شود؟!
پرسشگر گرامی اگر این خواسته ها به روابط بین زوجی شما آسیب می رساند باید نسبت به درمان آنها اقدام کنید. و تنها درمان روان شناختی که برای این افراد می توان درنظرگرفت، انزجاردرمانی است. در درمان انزجاری که در جلسات متعدد درمانی صورت می پذیرد از تداعی استفاده می شود یعنی شیء و یا رفتار انحرافی مورد علاقه به صورت واقعی یا خیالی با محرکی ناخوشایند (مثل شوک الکتریکی) یا با تصور موقعیتی ناخوشآیند همراه می گردد. و بدین ترتیب سیستم روانی و ارگانیکی شخص می آموزد که دیگر علاقه ای به آن رفتار انحرافی نشان ندهد و از آن متنفر باشد.
اما اگر این مشکلات آسیبی به روابط بین زوجی شما نمی‌زند، زوج درمانگران تا زمانی که این عمل معارضه ای با کارکردهای زندگی زناشویی پیدا نکرده متعرض آن نمی شوند، ولی اگر این حس بقدری شدید شود که این کار کردها را بخطر اندازد و یا خانواده را با بحران مواجه سازد برای درمان آن با توسل به راهکارهایی که ذکر شد اقدام می نمایند. موفق باشید.
میهمان
سلام من ۲ ساله ازدواج کردم اما به دلایلی مفعولم و حتی لباس زنونه میپوشم چی کنم که خوب بشم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی زوج درمانگران تا زمانی که این عمل معارضه ای با کارکردهای زندگی زناشویی پیدا نکرده متعرض آن نمی شوند، ولی اگر این حس بقدری شدید شود که این کار کردها را بخطر اندازد و یا خانواده را با بحران مواجه سازد برای درمان آن با توسل به راهکارهایی که ذکر شد اقدام می نمایند. پس اگر این خواسته ها به روابط زناشویی شما آسیب می رساند باید نسبت به درمان آنها اقدام کنید. و تنها درمان روان شناختی که برای این افراد می توان درنظرگرفت، انزجاردرمانی است. در درمان انزجاری که در جلسات متعدد درمانی صورت می پذیرد از تداعی استفاده می شود یعنی شیء و یا رفتار انحرافی مورد علاقه به صورت واقعی یا خیالی با محرکی ناخوشایند (مثل شوک الکتریکی) یا با تصور موقعیتی ناخوشآیند همراه می گردد. و بدین ترتیب سیستم روانی و ارگانیکی شخص می آموزد که دیگر علاقه ای به آن رفتار انحرافی نشان ندهد و از آن متنفر باشد.
همچنین برای دریافت توضیحات مفصل تر به این لینک می توانید مراجعه کنید: http://yon.ir/erM۱t
میهمان
سوال داشتم ازتون درباره راه درمان گرایش به ارباب وبرده یکی ازعزیزامون مبتلاس😔
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر محترم درمان روان شناختی که برای این افراد می توان درنظرگرفت، انزجاردرمانی است. در درمان انزجاری که توسط یک روانشناس بالینی در جلسات متعدد درمانی صورت می پذیرد از تداعی استفاده می شود یعنی شیء و یا رفتار انحرافی مورد علاقه به صورت واقعی یا خیالی با محرکی ناخوشایند (مثل شوک الکتریکی) یا با تصور موقعیتی ناخوشآیند همراه می گردد. و بدین ترتیب سیستم روانی و ارگانیکی شخص می آموزد که دیگر علاقه ای به آن رفتار انحرافی نشان ندهد و از آن متنفر باشد.
همچنین بهترین شیوه برای درمان این اختلال کنترل حواس برای جلوگیری از ورود افکار و خیالات جدید به ذهن و همچنین کنترل فکر برای جلوگیری از تداوم چنین افکاری می باشد.
پرسشگر گرامی برای دریافت توضیحات بیشتر به این لینک مراجعه کنید: http://yon.ir/BAMwA
میهمان
میخواستم بدونم چجوری میتونم ارباب خانم پیدا کنم من هرشب فیلم اسلیو و برده نگاه میکنم ولی خیلی دوست دارم در واقعیت تجربش کنم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی بجای اینکه به دنبال پیدا کردن این طور زنی برای خود باشید، سعی کنید تماشای این فیلم ها متوقف کنید و این افکار را از خود دور کنید. وگرنه صدمات فراوان به زندگی آینده شما زده خواهد شد. با توجه به این که شخصیت اسلیو بردگی است و شخصیت میسترس ارباب بودن، در رابطه زناشویی که بین زوج‌ها وجود دارد مشکل ایجاد می کند؛ زیرا میسترس ها از آزار رساندن به مردان لذت می‌برند و امکان دارد که با همسرشان نیز رفتارهای مشابه با رفتارهایی که با برده‌ها داشته‌اند را تکرار کنند. اسلیو ها نیز چون به مازوخیسم مبتلا هستند و به بردگی و آزار و اذیت شدن توسط دیگران خو گرفته‌اند، تمایل دارند زنی که با آن‌ها ازدواج می‌کند به آزار و اذیت روحی و جسمانی آن‌ها بپردازد و از زنانی که نمی‌توانند این گونه رفتار کنند راضی نخواهند بود.
بسته به این که درجه سادیسم و مازوخیسم در میسترس و اسلیو چه اندازه است و تاکنون آن‌ها برده یا اربابی داشته‌اند یا خیر، باید تحت نظر روانشناس قرار بگیرند و سپس نسبت به ازدواج آن‌ها با فردی سالم تصمیم گیری شود. در هر حال افرادی که وارد رابطه زناشویی با کسانی که به ناهنجاری‌های جنسی و روانی مبتلا هستند و تاکنون تحت درمان قرار نگرفته‌اند می‌شوند، به احتمال زیاد نمی‌توانند یک رابطه آرام و لذت‌بخش را با شریک زندگی‌شان چه در طول روز و چه هنگام رابطه جنسی تجربه کنند. موفق باشید.
میهمان
من پسری ۳۰ ساله هستم که از سن ۱۵ سالگی حسه ارباب بودنو درک کردم و به حسم پی بردم.اولا که من نمیدونم چرا تو سایتای ایرانی یه جوری توضیح دادن که انگار فقط پسرا برده هستن و دخترا ارباب و هیچ پسری گرایش ارباب بودن نداره و هیچ دختری گرایش برده بودن نداره و همین مسئله برای امثال من که مسترس و ارباب هستن بسیار بسیار آزار دهندس و یکی فقط یکی از دلایلی که من از بچگی ارباب شدم همین مسئلس که فکر میکنن دخترا فرشته های الهی هستن و به خاطر زیباییشون مردا باید زیر پاهاشون جون بدن.دوما من احتیاج به کمک دارم من اعتقاد به خدا دارم و تا الان سمت هیچ زنا و زنا محسنه ای نرفتم و نامحرمم انداممو ندیده در صورتی که تو شبکه مجازی ۱۰۰ تا برده دختر داشتم ولی اونا اعتماد نمیکردن که بیان و فقط برده مجازی بودن ،ولی حدود ۷ یا ۸ تاشون بهم اعتماد کردن و مشتاق حضوری بودن ولی من به خاطر اینکه گناه نکنم و ارتباط با نامحرم نداشته باشم حضوری قبول نکردم و منی که از سن ۱۵ سالگی حسه ارباب بودن دارم و الان ۳۰ سالمه تا به امروز با هیچ دختر یا زنه نامحرمی ارتباط نداشتم و دارم دیوانه میشم حتی تو مجازی هم وقتی برده هام بردگی میکردن و وقتی میگفتن به جای صندلی روی صورتشون بشینم یا پاهامو بلیسن یا شورتمو بکنن تو دهنشون با چه قدرتی من حضوری قبول نکردم و خودمو کنترل کردم که حضوری نیان نمیدونم حتی دخترای بردم التماس میکردن که حتی توالتم بشن فقط میدونم جلو خودمو برای دوری از گناه گرفتم ولی فشاری که رومه کاملا داغون،خونه نشین و افسردم کرده چون زن بیوه ای که حس برده بودن داشته باشه تا صیغه بخونیم و محرم بشیم پیدا نکردم و قصد زن گرفتنم ندارم و تو مجازیم عین ۱۰۰ تا برده ای که داشتم همه دخترای ۱۶ تا ۲۷ یا ۳۰ سال هستن که مجبور شدم اکانتای تمام شبکه های مجازیمو دیلیت کنم چون واقعا تحملش برام سخت بود و با التماسایی که دخترای برده بهم میکردن که فقط اجازه بدم صندلیم بشن یا زیر پاییم باشن یا ....کارم به گناه و حضوری کشیده میشد و الان کاملا تحت فشارم و باز دارم تحریک میشم که شبکه های مجازیمو راه بندازم خواهشا کمکم کنید خودمو تخلیه کنم وگرنه دیوانه میشم این رابطه باید تخلیه بشه و نگه داشتنش باعث هزارتا مشکل روحی و روانی میشه و از تمام دخترا بدم اومده مخصوصا اونایی که میان میگن ما میسترسیم و یا میگن پسره میگه من میخوام بردت باشم قبول کنم یا نه؟ و یه جوری رفتار شده انگار همه پسرا بردن و همه دخترا ارباب در صورتی که کاملا برعکس این موضوع برای من اثبات شده که برده های دختر بیشتر هستن ولی اعتماد به مسترا نمیکنن چون از تجاوز بهشون میترسن کمکم کنید خواهشا۶ شمارمه و آیدی تلگرامم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی میسترس اسلیو (برده و ارباب) نوعی ناهنجاری جنسی است که نیاز به درمان زیر نظر درمانگران اختلالات جنسی و سکس تراپیست ها دارد. اساساً خیلی از بیماریها جسمی و روانی درمان قطعی دارد و بسیاری از اختلالات جنسی از جمله این بیماری نیز درمان پذیر است، پس در وهله اول شما باید پیگیر درمان این بیماری باشید. توجه داشته باشید که خداوند انسان را موجودی کاملاً آزاد آفریده است و از روح وجودی خویش بر وی دمیده است تا او رنگ و بوی خدایی پیدا کند؛ بنابراین این موجود خدایی تنها باید در برابر وجود ذی‌وجود پروردگار هستی سر تعظیم فرود آورد و عبد و بنده او گردد. این شاهکار آفرینش هرگز نباید بنده یا به عبارتی برده انسانی مثل خودش گردد و در برابر وی خودش را ذلیل و حقیر نشان دهد و کرامت ذاتی خویش را زیر پا نهد. انسان موجودی شریف، محترم و با کرامت است و حفظ کرامت ذاتی و کرامت اکتسابی او که در سایه رعایت تقوا و کسب کمالات اخلاقی حاصل می‌شود همگی باید در همه کنش‌ها و واکنش‌هایش مورد توجه قرار بگیرد.
پرسشگر گرامی شما باید افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار در مورد برده و ارباب بودن فکر نکنید، در این راستا باید از شبکه های اجتماعی و سایت های که شما را وسوسه و تحریک این کار می کنند به طور کلی خارج شوید و دیگر سمتشان نروید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید. برای دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید: http://yon.ir/۶kEM۶
میهمان
من هم دوس دارم برده زنان بشم
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی این حس شما از جمله اختلالات و انحرافات جنسی است که در آن رسیدن فرد به اوج لذت جنسی با رابطه معمول جنسی ایجاد نمی‌شود بلکه آزار رساندن یا آزار دیدن، بخش روانی لذت جنسی را تأمین می‌کند. و آسیب ها و مضرات زیادی را برای زندگی آینده شما به همراه خواهد داشت. پس این افکار را از خود دور کنید. این را هم باید بدانید که شخصیت بردگی، در رابطه زناشویی که بین زوج‌ها وجود دارد مشکل ایجاد می کند؛ زیرا اسلیو ها چون به مازوخیسم مبتلا هستند و به بردگی و آزار و اذیت شدن توسط دیگران خو گرفته‌اند، تمایل دارند زنی که با آن‌ها ازدواج می‌کند به آزار و اذیت روحی و جسمانی آن‌ها بپردازد و از زنانی که نمی‌توانند این گونه رفتار کنند راضی نخواهند بود و حتی منجر به طلاق و فروپاشی زندگی زناشویی می شود. موفق باشید.
میهمان
سلام من از بچگی حس بردگی برای خانمها داشتم و الان که ۱۹ سالمه بیشتر هم شده از تحقیر و توهین توسط خانم ها لذت میبرم دوست دارم به خانم ها خدمت کنم و اون ها به من دستور بدن
پرسمان
سلام علیکم، پرسشگر گرامی این حس شما از جمله اختلالات و انحرافات جنسی است که در آن رسیدن فرد به اوج لذت جنسی با رابطه معمول جنسی ایجاد نمی‌شود بلکه آزار رساندن یا آزار دیدن، بخش روانی لذت جنسی را تأمین می‌کند. و آسیب ها و مضرات زیادی را برای زندگی آینده شما به همراه خواهد داشت. پس این افکار را از خود دور کنید. این را هم باید بدانید که شخصیت بردگی، در رابطه زناشویی آینده که بین زوج‌ها وجود دارد مشکل ایجاد می کند؛ زیرا اسلیو ها چون به مازوخیسم مبتلا هستند و به بردگی و آزار و اذیت شدن توسط دیگران خو گرفته‌اند، تمایل دارند زنی که با آن‌ها ازدواج می‌کند به آزار و اذیت روحی و جسمانی آن‌ها بپردازد و از زنانی که نمی‌توانند این گونه رفتار کنند راضی نخواهند بود و حتی منجر به طلاق و فروپاشی زندگی زناشویی می شود.
پرسشگر گرامی شما باید افکار خود را کنترل کنید. سعی کنید به افکار در مورد برده و ارباب بودن فکر نکنید، در این راستا باید از شبکه های اجتماعی و سایت های که شما را وسوسه و تحریک این کار می کنند به طور کلی خارج شوید و دیگر سمتشان نروید. هیچگاه در ذهنتان به این افکار بال و پر ندهید و آن را برای خود نیارایید. برای این کار، تلاش کنید تنها نمانید، چون این گونه افکار بیشتر در هنگام تنهایی به سراغ انسان می‌آید. اگر این افکار، به طور ناخواسته به سراغتان آمد، آن را قطع کنید، از جای خود برخیزید و به میان دوستان یا اهل خانواده بروید و تا زمانی که این افکار کاملا از ذهنتان خارج نشده، جمع دوستان یا خانواده را ترک نکنید. برای دریافت توضیحات بیشتر در این زمینه به این لینک مراجعه کنید: http://yon.ir/۶kEM۶
موفق باشید.
میهمان
سلام به نظر من کسی توی این راه هست خوش بیشتر مقصر هست چون دنبال رفته اگه دنبالش نمیرفت کارش به اینجا نمیرسید من ی فرمول برام کار کرد امید وارم برای شما هم کار کنه نگاه کنیم این فرمول این طوریه با نیت خالص به خدا میگی من از این گناه دوری میکنم ینی تلاش میکنم دور بشم فقط تلاش با تمام وجودم خدیا تو هم میل به این کارو از دلم من بیرون کن این فرمول برای من کار کرد ینی نتیجه داد امید وارم برای شما هم نتیجه بده
میهمان
من اقا هستم و ۳۰ سالمه ... شدیدا علاقه به ارباب بودن دارم و دوست دارم یه برده داشته باشم ... واقعا رو مخم اثر گذاشته ... شدیدا علاقه به تحقیر کردن دارم و دوست دارم طرفمو له کنم ... چند نفری هم بودن که نتونستن طاقت بیارن .. امیدوارم زودتر حالم خوب شه ... اگر کسی هم این حسو داشت و دوست داره باهم تبادل نظر کنیم
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، تمایل به ارباب بودن و حس برتری نسبت به افراد، و علاقه به تحقیر و له کردن دیگران نشانه ای است که در هرسه اختلال شخصیت خودشیفته، اختلال شخصیت سادیستیک( که Mistress از زیر شاخه های آن است) و اختلال شخصیت پارانویا به نحوی وجود دارد لذا شما باید به یک روانشناس بالینی با تجربه مراجعه کنید تا با توجه به سایر نشانه ها و علائمی که در مصاحبه ی بالینی از شما استخراج می کند، مشکل اصلی شما را تشخیص و استراتژی درمانی برای برون رفت از آن را ترسیم کند و تکنیکهای لازم را برای تمرین و ممارست جهت برون رفت تجویز نماید.
میهمان
من دخترم از بچگی علاقه زیادی به بسته شدن داشتم تا اینکه بزرگتر شدم به رابطه خشن علاقه پیدا کردم الان ۱۸سالمه مشکل من اینه که الان تو تخیلاتم دوست دارم برده یک خانم باشم و اون منو تو قفس زندانی کنه و قلاده ببنده گردنم و من براش مثله حیوون خونگی باشم یا مثل اسب افسار ببنده گردنم و گاری هم ببنده بهم و خودشم سوار گاری شه و من مثل اسب بارکش اونو هرجا میخواد ببرم
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، روان تحلیل گران می گویند چنین اختلالاتی ریشه در عدم عبور به سلامت از وهله های رشدی دوران کودکی دارد، و بسته به نوع وهله ی رشدی که شخص در عبور به سلامت از آن دچار مشکل شده، شخص در بزرگسالی دچار مشکلات مختلف روانی می شود، روانتحلیل گران می گویند که شیرازه ی شخصیت هر فرد در ۶ سال اول زندگی به خصوص ۳ سال اول بسته می شود. و بر بقیه ی عمر شخص سایه می افکند. بر این اساس اگر مشکل فوق در شما به به حد آزار دهنده رسیده است لازم است برای پیگیرهای درمانی به یک روانشناس روان تحلیل گر مراجعه نمایید. در سامانه نیز مطالب مختلفی در خصوص این اختلال درج شده که می توانید مطالعه فرمایید.
میهمان
من یه دخترم علاقه زیادی بسته شدن دارم وتو فانتزیام دوست دارم برده یه خانم باشم اما تو واقعیت برام خیلی سخته
پرسمان
سلام علیکم، با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، روان تحلیل گران می گویند چنین اختلالاتی ریشه در عدم عبور به سلامت از وهله های رشدی دوران کودکی دارد، و بسته به نوع وهله ی رشدی که شخص در عبور به سلامت از آن دچار مشکل شده، شخص در بزرگسالی دچار مشکلات مختلف روانی می شود، روانتحلیل گران می گویند که شیرازه ی شخصیت هر فرد در ۶ سال اول زندگی به خصوص ۳ سال اول بسته می شود. و بر بقیه ی عمر شخص سایه می افکند. بر این اساس اگر مشکل فوق در شما به به حد آزار دهنده رسیده است لازم است برای پیگیرهای درمانی به یک روانشناس روان تحلیل گر مراجعه نمایید. در سامانه نیز مطالب مختلفی در خصوص این اختلال درج شده که می توانید مطالعه فرمایید.
میهمان
خدایا بهمون رحم کن لحظه ای مارو ب حال خودمون نزار واقعا متاسف میشه ادم این چیزارو میبینه
میهمان
سلام یه اقای ۴۰ساله پیله ما شده هی میگه بردتم وحرف از بوی پا ولیسیدن میزنه روانیم کرده بابا اینا رو مطرح میکنید دوروز دیگه منم فک میکنم بو جورابو دوس دارم بعدشم من دلم میخواد با هرکی باشم باید باشم نه نمیشه اینم بیماری نیس توهمات شماست که مطرح میکنید بعد یه ادم ساده سرچ میکنه میگه ما مریضیم تو اینترنت برو ببین بسه دیگه
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : https://www.porseman.com/search
** درج سوال به وسیله ربات پرسمان در سروش و ایتا : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : https://www.porseman.com/search
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : https://www.porseman.com/search
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
وای خیلی بده من با یه آقایی آشنا شدم از من میخواست که اربابش باشم از کلمات بانو و ارباب هی استفاده میکرد هنوزم نمیتونم هضم کنم یه آدم با موقعیت اجتماعی و شغلی عالی کسی که از هر نظر تامینه یه عالمه آدم زیر دستش کار میکنن چرا باید انقدر خودشو خورد کنه خیلی ناراحتم حالم بده دلم میخواست کمکش کنم حتی بهش گفتم که پیش دکتر بره ولی خودش این حالتو دوست داشت هر موقع یادش میفتم عصبی میشم اشکم در میاد.نمیدونم چکار کنم.
میهمان
سلام
نامزدی دارم ۲۷ ساله، بتازگی متوجه شدم که ایشون یک اکانت میسترس در تلگرام داشته و چند تا برده مجازی هم در اختیار داشته. البته از رابطه های غیر مجازی و واقعیش خبری ندارم.
یک دختر چرا باید همچین حسی داشته باشه؟ آیا این تو شخصیتشه؟

لطفا کمکم کنید ما قرار ازدواج گذاشته بودیم.
میهمان
سلام من یه دختر۱۴ساله ام احساس خیلی شدید به بردگی دارم وازتحقیر شدن توسط دیگران لذت میبرم وکسایی که بهم درد میرن رو دوست دارم.اکثر اوقات با درد کشیدن آروم میشم.دست خودم نیست و نمیتونم این حس رو کنترل کنم.لطفا کمکم کنید
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان: @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
من یه پسر ۱۹ سالم . من به پدر بزرگم که یه پیرمرده همیشه خدمت کردم خدا انشالله سایه اش رو از سرم کم نکنه . بگذارید رک بگم من یه پسر پولدار هستم اما خب خانم بازی بلد نیستم . وضع مالیمون خوبه اما حتی دخترا با ماشین گرون قیمت هم میرم بهم نگاه نمیکنن
میگید من چی کار کنم . فوت فتیش دارم . والا بلا اگر دست خودم بود اصلا دوس نداشتم فوت فتیش داشته باشم . در همین عید یکی از اقوام کاری با من کرد باعث تحریک من شد . نمیدونم از قصد کرد یا حواسش نبود دوس ندارم قضاوت کنم . خانم های تپل و قد بلند مثل میخ میرن تو مغز من . احساس میکنم یه فرد تنها هستم . فیلم پورن میبینم و دوست هم ندارم که ترک کنم . چون تنها راه ارضا شدن منه . برده نیستم اما دوس دارم گاهی اوقات مطیع باشم . من مشروب نمیخورم و کار گناهی به جز نگاه به فیلم پورن نمیکنم . اگر راهی هست من حاضر به امتحانشم . بد جور در فشارم
میهمان
که من ازش شدیدا خوشم میاد دوس داره که برده من باشه و. هی میپرسه که چه حسی داری متخصص مملکت و به این روز انداختی؟ من فقط ازش خوشم میاد و. دلم نمیخواد. ارتباطم قطع شه ولی احساس میکننم داره علایق منو عوض میکنه همه فک میکنن خیلی مغروره و. بهش احترام میذارن ولی از من میخواد. تحقیرش کنم واقعا چیکار. کنم؟ ممیخوام عاشقم باشه نه برده

سلام علیکم
از حسن اعتماد شما خرسندیم, لطفا سوال خود را از طریق یکی از راه های زیر با ما در میان بگذارید:
پیامک ۳۰۰۰۱۶۱۹
http://www.porseman.org/q
ربات @porsemanbot
میهمان
ازتون خواهش میکنم اینکونه مطالب رو مورد بحث قرار ندید چون حتی دانا ترین و باتجربه ترین روانشناس ها نمیتونن واضح دلیلی برای این نوع حس بیارن... این کار فقط به بیماری دامن میزنه.... مرسی
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان: @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.