نابودی اسرائیل ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳۶۱ بازدید

_ منظور حضرت اقا که فرمودند: اگر هر ایرانی یک سطل اب در اسرائیل بریزد اسرائیل نابود میشود چیست?۲_ بحث اراضی قدس که اسرائیل و امریکا بر ان تاکید دارند که پس بگیرند چیست?

۲۴ مرداد ۱۳۵۸ سخنرانی در جمع هیأتی از مقامات سوریه (منشأ ضعف و فساد در ممالک اسلامی)« که اگر مسلمین مجتمع بودند هرکدام یک سطل آب به اسرائیل می‌ریختند او را سیل می‌برد»صحیفه امام، ج ۹، ص ۲۷۲. در حقیقت تداوم سلطه گری اسرائیل غاصب نه به دلیل اقتدار این رژیم غاصب، بلکه به خاطر عدم اتحاد مسلمانان می باشد.مقام معظم رهبری در جدیدترین موضع خویش در زمینه رژیم صهیونیستی فرمودند : «شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت؛» در توضیح گفتنی است: اولا این فرمایشات همانگونه که از لحن سخنان بر می آید دعا و آرزوی قلبی مقام معظم رهبری است ثانیا مقام معظم رهبری به عنوان یک تحلیلگر بصیر و بینا که به مسائل مختلف مرتبط با موضوع فلسطین و رژیم صهیونیستی احاطه کامل دارند ، با در نظر گرفتن مجموعه شرایط و تحولات بین المللی و نیز اوضاع این رژیم چنین تحلیل می کنند که با توجه به این شرایط ، رژیم صهیونیستی امکان بقا و دوام تا ۲۵ سال آینده را ندارد و ثالثاً؛ این مساله ای است که حتی خود صهیونیست ها و متفکران یهودی نیز هر از چند گاهی به آن اعتراف می کنند به عنوان مثال روزنامه صهیونیستی مشهور معاریو چند سال قبل در این زمینه نوشت : « دولت اسرائیل ماموریت‌های خارجی خود را انجام می‌دهد. اقتصاد در وضع خوبی است. رشد اقتصادی داریم. انتخابات هم هر چند مدت یک بار (به طور کلی نه در موقع تعیین شده خود) انجام می‌شود. دولتی داریم و مخالفان هم هستند. نخست وزیر داریم. نهادهای امنیتی هم به بزرگ‌تر شدن ادامه می‌دهند. ولی همه اینها ظواهر امر است. در زیر، ما داریم از هم می‌پاشیم.»(جهان نیوز ، http://jahannews.com/vdch۶knzw۲۳n-id.tft۲.html ) اخیرا نیز هنری کیسینجر که از جمله صهیونیست های افراطی است در کتابی با عنوان «نظم جهانی» می‌گوید که امکان استمرار رژیم صهیونیستی وجود ندارد و ممکن است که اسرائیل تا سال ۲۰۲۵ از بین برود. (خبرگزاری فارس ، مصاحبه با حسین رویوران ، کارشناس مسائل منطقه ، http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=۱۳۹۴۰۶۲۵۰۰۱۵۱۰ ) .

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.