نزدیکی از پشت ۱۳۹۳/۰۲/۱۳ - ۲۹۱۹۸۴ بازدید

سلام من با نامزدم سکس از پشت دارم امکان دارد پرده پاره بشه ولی هیچ درد خونریزی نداشتم یه بار هم انگشتمو داخل واژن کردم دسم ب ی مانع صافی خورد بازم درد خونریزی نداشتم آیا اون پرده بود لطفا کمکم کنید من ایمیل ندارم

خواهر محترم!
سوال شما نشانگر ذهنی منطقی است که به تطبیق رفتارها با چارچوبهای دینی، منطقی و روانشناختی اهمیت می‌دهد. امیدواریم راهنمای خوبی برای تصمیم گیری شما در این موضوع مهم باشیم.
 در پاسخ باید عرض کنیم پارگی پرده بکارت از طریق مقعد غیر ممکن است و بهتر انگشت یا چیز دیگری در واژن وارد نکنید چون ممکن است موجب آسیب به پرده بکارت گردد .
اما بطور کلی داشتن رابطه از طریق مقعد دارای عوارض فراوانی است که در ذیل به آنها می پردازیم .
۱. مهمترین عارضه ای که مجامعت از طریق مقعد برای زن دارد این است که چون لذت حقیقی جنسی برای زن از طریق مقاربت از فرج و مجرای تناسلی حاصل می شود نه از طریق مقعد، بنابراین زن دچار سرد مزاجی و بی میلی جنسی شده و در آینده نزدیک خود را موجودی می یابد که وسیله دفع شهوت شوهرش شده و خودش نباید از این عمل خدادادی لذتی ببرد.
۲. از آنجا که ساختمان مقعد طوری است که ظرفیت پذیرش آلت مرد را ندارد (برخلاف واژن یا فرج که خاصیت ارتجاعی و لغزنده دارد) و هر لحظه امکان آسیب دیدگی ماهیچه حلقوی (اسفنگتر) دهانه مقعد و حتی پارگی ان وجود دارد. درنتیجه زن گرفتار درجاتی از بی اختیاری مدفوع شده و نیازمند جراحی و عوارض بعدی می شود. چون مرد در حال لذت جنسی فقط به فکر دفع شهوت خود است و حرکات بدون کنترل او هر لحظه می تواند به زن آسیب فیزیکی وارد کند.
۳. مقعد محل ذخیره فضولات دستگاه گوارش (مدفوع) است که حاوی میکروبها فراوانی است. در اثر مالش و دخول آلت مرد این میکروبها می توانند وارد دستگاه تناسلی مرد شده خود و او را به عفونتهای خاصی مبتلا سازند. در حالی که مقاربت از راه واژن یا فرج چنین عوارضی به همراه ندارد.
۴. مخاط مقعد بسیار ظریف و نازک است و احتمال پارگی و انتقال ویروس از طریق آن به داخل خون زیاد است و حتی یکی از علل شیوع برخی بیماری‌های مقاربتی در غرب از طریق جنسی، همجنسگرایی و مقاربت از طریق مقعد است.
۵. از آنجا که دهانه مقعد دارای ماهیچه ای حلقوی است، مانند یک کش محکم دور آلت مرد را گرفته و در لحظه خروج منی مانند یک سد عمل می کند. و در اثر این عمل احتمال پس زدن منی به عقب و فشار به کیسه های منی و غده پروستات و عوارض ناشی از آن خیلی زیاد است.
۶. و نکته آخر اینکه از جمله عوارض مقاربت از راه مقعد ابتلای مرد به زود انزالی در آینده است. در نتیجه نمی تواند آنگونه که باید از همبستری با همسرش لذت ببرد و بنابراین دچار سرد مزاجی شده و مشکلات روحی پیدا خواهد کرد.
۷. با توجه به این که، سیستم فیزیولوژیکی زن این چنین است که لذّت حادّ و حقیقی جنسی را معمولاً از همان مجرای طبیعی و خدادادیاش (قُبُل) احساس میکند؛ از این رو با مجامعت از همان طریق طبیعی، رابطه ای دو طرفه برقرار شده و دو طرف به نحو رضایت مندی از یکدیگر لذّت میبرند؛ اما نزدیکی از «دُبُر» نمیتوان صد در صد، برآورده کننده ی حاجت روحی و جنسی زن باشد. در ادامه ی این فرآیند، زن با عدم اشباع و ارضاء میل جنسی برخورد کرده و نوعی روان پریشی در ابعادِ عصب و عاطفه پیدا میکند (حالت نورزی).. خاصه این که او در این حالت، فقط ابزاری جهت لذت بری یکسویه ی مرد قرار گرفته و نمیتواند عکس العمل مناسب آن هم با جهت گیری لذت بری متقابلِ جنسی داشته باشد.
۸. در ادامه ی روند قبل، مرد همچنان به پر کردن ظرفیت جنسی خود مشغول شده و در عرض چند لحظه کوتاه به حدّ بالای کام گیری (اُرگاسمِ فعّال) میرسد و سریعاً حجم بالای شهوت را با بیرون ریختن منی، تخلیه میکند. امّا طرف مقابل، به دلیل ویژگی دیر فعّالی جنسی، هنوز در تکاپوست تا به نحوی خود را هماهنگ با مرد کرده و دستِ کم به همان اندازه که او لذّت برده، غریزه را پاسخ دهد. ولی هنوز در نیمه راه است که مرد با ریخته شدنِ سریع (و بلکه ناخواسته ی) منی به بیرون، به مرحله سرد حسیّ جنسی وارد شده و نمیتواند پاسخگوی خوبی به واکنشِ جنسی زن (که هم اینک گرمِ رابطه سازی است) باشد. در نتیجه این زن است که ناکام میماند و لذا همچنان برداشتِ زن و سهم جنسی اش کمتر از مرد خواهد بود (پس، در عین رضایت، کراهت هم باقی است. چون دیگر دل زن به این حالات خوش و آرامی نمی گیرد و به هر حال، درصدی - حتی اندک - از ضربه های روحی به سیستم عصب و اُرگانیسم زن وارد می‌شود).
۹. چون دخول از قسمتِ دُبُر، توأم با محدودیّت های فیزیولوژیک مرد و زن است؛ از این رو، نیاز به شدّت و سختی از سوی مرد و لزوم اثرپذیری منفعلانه ی زن بوده و این فشار به مقعد زن، عصب های تناسلی مرد را تحریک کرده و موجب فعالیت کیسه ی منی و در آخر، انزال زودرسِ منیِ مرد میشود. مشکلِ بعدی، از هیجان افتادنِ مرد، سستی عضلات، دوگانگی مزاجِ جنسی و حتّی سردمزاجی مرد است. به عبارتی، فقط زن آسیب پذیر نخواهد بود. مرد در دراز مدت و در اثر استمرار این حالات، به نوعی حساسیّت های عصب های آلت جنسی مبتلا شده و نسبت به زودانزالی منی، ناتوان شده و ادامه ی این زودانزالی، میتواند نوعی سردمزاجی در مرد پدید آورد.
خوب است در پایان این بخش، سخنی لطیف از امام احساس و عقل بخوانیم: از امام صادق (علیه السلام) درباره آمیزش از مقعد پرسیدند. حضرت در نهایت زیبایی فرمودند: «همسرت، عروسک و عشق زندگی توست؛ پس او را با این کار اذیت مکن». (وسائل الشیعه، ج۲۰،ص۱۴۳)
موفق و سربلند باشید .

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام ایا کسی که با دوست دخترش رابطه از پشت داشته باشد و منی بین سورخ پشتی و واژن خالی شود امکان بارداری وجود دارد یا ن البته دختر هنوز پرده اش زده نشده یعنی وقتی دختر پرده اش زده نشده و از پشت انجام بدی و منی برسه ب واژن بارداری دارد یا ندارد
پرسمان
اگر به هیچ وجه منی وارد واژن نشود احتمال بارداری نیست. ولی اگر منی وارد واژن شود ولو زن بکارت داشته باشد احتمال بارداری هست.
میهمان
سلام‌من‌دختری‌۱۸ساله‌هستم‌چندین‌بار‌خودارضایی‌مقعدی‌داشتم‌واشیا‌های‌کلفت‌و‌‌اسیب‌زننده‌وارد‌مقعد‌خودم‌کردم‌‌ودچار‌درد‌و‌خون‌ریزی هم‌میشدم‌‌ولی‌تاحالا‌اصلا‌دستم‌به‌واژنم‌نخوردع‌‌وهیچ‌دردو‌خون‌ریزی از واژن‌نداشتم‌حالا‌میخام‌ازدواج‌کنم‌خیلی‌میترسم‌که‌شاید‌بکارتم‌پاره‌شده‌واین که‌‌‌ایا‌شوهرم‌میفهمه‌که‌مقعدم‌دچار‌تغییر‌شدع‌چون‌یکم‌شل‌‌شدع‌چیکار کنم‌تورو‌خدا‌جواب‌بدین😢
پرسمان
اگر چیزی وارد واژن خود نکرده باشید بکارت شما سالم است و نگران نباشید. در مورد شلی مقعد نیز باید گفت همسرتان نمی تواند از ظاهر به عملکرد شما پی ببرد مگر این که خودتان خود را لو بدهید. برای برطرف رشدن شلی مقعد تمرینات کگل را انجام دهید . نحوه انجام این تمرینات در اینترنت آمده است.
میهمان
سلام من ۱۵سالمه تا پارسال خود ارضایی میکردم چیزی وارد واژنم نکردم دردو خونریزیم نداشتم الا دارم ازدواج میکنم خیلی میترسم که دختر نباشم
پرسمان
تا زمانی که چیزی مستقیماً با پرده بکارت برخورد نکند، امکان پارگی آن وجود ندارد، بنابراین اگر انگشتان دست و یا هر وسیله دیگری با پرده بکارت تان مستقیماً برخورد نکند، امکان پارگی و آسیب دیدگی آن وجود ندارد و جای نگرانی نیست.
میهمان
من خودارضایی از جلو رو داشتم و خون از جلو اومد احتمال پاره شدن پرده ی بکارت و جود داره تو رو خدا جواب بدین خیلی میترسم الان سه هفته دیگه می خوام نامزد کنم توروخدا جواب بدین
پرسمان
خود ارضایی میتواند باعث آسیب به بکارت شود زیرا در خود ارضایی ، انسان در اوج لذت جنسی اراده و حالت عادی خود را از دست می دهد و فقط به فکر تحریک بیشتر و لذت بیشتر است و به همین دلیل در اوج ناباوری به خود آسیب وارد می کند. چه بسیار افرادی که در اثر خود ارضایی دچار آسیب پرده بکارت شده و پشیمان شده اند. اما پشیمانی هیچ سودی برای آنها نداشته است. زیرا اتفاق ناخواسته و ناگهانی است و انسان را غافلگیر میکند.توصیه ما این است که اولا از سرنوشت دیگران عبرت بگیرید و به بخت خود پا نزنید و دیگر این عمل حرام را مرتکب نشوید ثانیا برای این که خیالتان راحت شود به متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه پرده از وضعیت آن شما را با خبر کنند.
میهمان
سلام من چند روز از پریودی میگذره برج قبلی هم همین تاریخا نزدیکی از پشت داشتم با این وجود ک من دستم جلوم بود مواظب بودم ابم جلوم نره و جلوم یوقتی اتفاقی ......ولی بازم میترسم شاید اتفاقی افتاده باش با این وجود ک رلم هم مطمئن ک ابش عقب ریخته ولی میتترسیم یوقتی خدای نکرده باردار باشیم
پرسمان
در صورتی که منی وارد واژن نشده باشد احتمال حاملگی صفر است . نگران نباشید.
میهمان
سلام اگر از روی شلوار ضربه بزنند بکارت امکان هست اسیب ببینه یا نشون بده دهانه واژن اسیب خورده وقتی پزشک ببینه
پرسمان
معمولاً پردة بکارت در عمق چند سانتیمتری دهانه مهبل و واژن واقع شده و بدون فشار مستقیم بدان پاره نمی شود؛ اگر رابطه به طور سطحي بوده و به عمق واژن نرسد پرده بكارت آسيب نمي بيند. به هر حال، اگر دخول کاملی نداشته اید و هیچ گونه درد و خونریزی ای در خود مشاهده نکرده اید، بعید به نظر می رسد که پردة بکارت شما آسیب دیده باشد.
میهمان
سلام من دوس پسرم خیلی اصرار میکنه که از پشت رابطه داشته باشیم سوال من اینه امکان داره موقع ازدواچ معلوم بشه لطفا جواب بدین خیلی نگرانم و نمیدونم چیکار کنم
پرسمان
از لحاظ پزشکی آسیب های متعددی برای سکس مقعدی بیان کرده اند. همچنین بیمارهای عفونی، ویروسی از طریق مقعد راحت تر منتقل می‌شوند. چون درون مقعد حاوی باکتری های زیادی می‌باشد که انتقال ویروس ها از راه مقعد راحت تر انجام می‌گیرد و باعث عفونت و سرایت بیماری به بخش های دیگر بدن فرد می گردد. از سوی دیگر احتمال انتقال و سرایت بیماری های مقاربتی نظیر ایدز، سیفلیس، سوزاک و... به بدن فرد سالم وجود دارد. ضمن اینکه این رفتار پرخطر بین دختر و پسری که بین آنها عقد شرعی خوانده نشده انجام گیرد، گناه بسیار بزرگی است و از نظر احكام الهي و مجازات اسلامی، مجازات چنین کاری در صورت عدم توبه و اثبات آن طبق موازين شرعي، صد ضربه شلاق و در مواردی قتل و اعدام است.
میهمان
ایا رابطه با دوس پسر از پشت باعث مشکل میشه
پرسمان
به طور کلی، لمس بدن نامحرمان بدون عقد شرعی و قانونی کاری گناه و حرام است که اگر این ارتباط به رابطه جنسی؛ یعنی فرو بردن آلت تناسلی در جلو(مهبل) و یا عقب(مقعد) طرف مقابل منجر شود حکم زنا را دارد که مجازات هایی برای آن در نظر گرفته شده است. علاوه بر این تمامی آسیب ها و عوارض ناخوشایند سکس مقعدی برای طرفین ایجاد خواهد شد و راه گریزی از آن نیست.
میهمان
سلام من نامزد دارم ونامزدم ازم از پشت میخاد آیا بدم راهنما کنید توروخدا؟
پرسمان
آمیزش جنسی مقعدی در اسلام کراهت شدید دارد و در صورت عدم رضایت زن حرام است؛ از لحاظ پزشکی هم آسیب های متعددی برای آن ذکر می کنند. دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. این آسیب دیدگی برای فاعل و مفعول هر دو وجود دارد به هر حال، در صورت تمایل و علاقه همسران به برقراری چنین رابطه ای آنها می توانند با تنوع بخشیدن به سکس از راه طبیعی(فرج یا واژن) موفق به این کار بشوند؛ به طور مثال یکی از روشهای مقاربت طبیعی آن است که زن در حالتی قرار گیرد که مرد روی پشت او قرار گیرد، اما دخول را به فرج زن انجام دهد، که این کار می تواند تا حدودی به همسران القای سکس مقعدی نماید و از نیاز همسران به مقاربت از راه مقعد بکاهد.
میهمان
سلام من با نامزدم از پشت طوری که احساس می کردم رابطه از دخول و واژن خواستم بدونم ممکن از پشت هم رابطه به راحتی بشه سکس از طریق واژن بشه نه مقعد
پرسمان
اگرچه آمیزش جنسی مقعدی در اسلام کراهت شدید دارد و در صورت عدم رضایت زن حرام است؛ اما در صورت تمایل و علاقه همسران به برقراری چنین رابطه ای آنها می توانند با تنوع بخشیدن به سکس از راه طبیعی(فرج یا واژن) موفق به این کار بشوند؛ به طور مثال یکی از روشهای مقاربت طبیعی آن است که زن در حالتی قرار گیرد که مرد روی پشت او قرار گیرد، اما دخول را به فرج زن انجام دهد، که این کار می تواند تا حدودی به همسران القای سکس مقعدی نماید و از نیاز همسران به مقاربت از راه مقعد بکاهد.
میهمان
سلام من دختری ۳۴ ساله هستم شرایط ازدواج برام پیش نیومده حتی یک بار نانزدیم بهم خورده .شما که این همه از گناه و احکام و دین گفتین منه دختر برای کنترل احساساتم چکار کنم؟
پرسمان
اگر شما دختر جوانی هستید که خواستگار ندارید؛ باید توجه داشت برای کنترل غریزه جنسی و مهار فشار تمایلات جنسی بهترین راه برای دخترانی همچون شما که زمینه ازدواج ندارند، خویشتنداری جنسی، تقویت خودمهارگری و خودکنترلی به منظور حفظ و حراست خویشتن از انحرافات و آسیب های اخلاقی و اجتماعی است. همچنین با والایش انرژی های جنسی و بردن آن به سمت فعالیت های هنری، فكری، ورزشی، اجتماعی و معنوی و در پیش گرفتن رژیم غذایی مناسب (با مراجعه به کتاب های طب سنتی و تغذیه)، از آسیب های جسمی و روحی خود مانع شوند؛ علاوه بر این باید از تمركز بیش از حد بر نیاز جنسی (به عنوان مثال نظربازی، دیدن عکس ها و فیلم های محرک، گفتگو دربارة مسائل جنسی، جک های جنسی و...) كه به شعله ور شدن آتش نیاز می انجامد، بپرهیزند و بكوشند كه با خودگویی های منطقی و آرام كننده و انس با عبادت و تلاوت قرآن و یادکرد مداوم پاداش های الهی و درس گرفتن از زندگی افرادی که همین شرایط را با صبوری و پاکدامنی پشت سر گذاشته و می گذارند، موقعیت پیش آمده را به عنوان واقعیتی كه باید با آن سازگار شوند، بپذیرند و با آن سازگار شوند. همچنین توصیه می شود با استفاده بهینه از اوقات فراغت و ایجاد مشغولیت های ذهنی و فکری مختلف، مجالی برای اندیشیدن در خصوص مسائل جنسی برای خودشان نگذارند. همچنین شما می توانید با آراستن به فضائل خوب اخلاقی همچون عفت و حیا و نیز رعایت هنجارهای شرعی و عرفی به تلاش های فعالانه خود برای جذب خواستگار اقدام کنید و با سپردن به افراد مورد اطمینان به صورت غیرمستقیم زمینه خواستگاری و ازدواج تان را فراهم آورید. البته حضور پررنگ در اجتماع، مجالس و محافل زنان، شرکت فعالانه در مناسب های فرهنگی و هنری عملاً باعث می شود که شما بیشتر دیده شوید و زمینه ازدواج تان فراهم گردد. طبیعتاً دختری که به ویژگی ها و خصوصیات خوب اخلاقی آراسته است، در زمینه های مختلف مهارت و دانش داشته باشد و به قول معروف: «از هر انگشتش هنری می بارد»، در ارتباط با همجنسان روابط عمومی بالایی دارد، از عبوسی و گرفتگی چهره پرهیز می کند، با رعایت عفاف و حجاب در اجتماع ظاهر می شود، خواستگاران زیادی دارد و افراد تمایل دارند که با این چنین دختری ازدواج کنند. همچنین هیچ ایرادی ندارد که به افراد موثق و مورد اطمینان از دوستان و آشنایان در محل تحصیل، محل کار و محل زندگی تان بسپارید که اگر پسر خوب و مجردی را سراغ دارند که با شما همخوانی و تناسب دارد به صورت غیرمستقیم به خانواده شما معرفی کنند تا زمینه خواستگاری و ازدواج به وجود آید. تا قبل از ازدواج بهتر است با ایجاد مشغولیت های کاری، علمی، ذوقی و هنری، ارتباط دوستانه با دوستان همراه و صمیمی عملاً مجالی برای اندیشیدن به مسائل حاشیه ای و شهوت انگیز برای شما نخواهد گذاشت. ورزش را جزء فعالیت های اصلی خود قرار دهید و یکی از رشته های ورزشی متناسب با علاقه و سلیقه خود انتخاب کنید و روزانه و مستمر آن را دنبال کنید. ورزش ضمن تخلیۀ انرژی های منفی شما به بهبود وضعیت روحی و روانی شما کمک می کند و شور و نشاط مضاعفی به زندگی تان می بخشد.
میهمان
سلام من دختر ۱۲ ساله هستم فیلم فقط دیدم به مشکلی بر خورد میکنم؟نگرانم اگه جواب بدین ممنون میشم
پرسمان
شکی در این نیست که شما دختر نوجوانی هستید که نباید اجازه دهید روح پاک و لطیف تان با گناه آلوده گردد. به طور كلي، ديدن فيلم ها و تصاوير مستهجن جنسي جايز نيست و اگر شما به اين كار عادت كرده ايد بايد جلوي آن گرفته شود. در قدم اول بايد منبع آن يعني رايانه و استفاده از اينترنت و فضاي مجازي را براي خود محدود كنيد و اجازه ندهيد شور و نشاط جواني شما به راه هاي انحراف آميز كشده شود و بيهوده از بين برود. اگر انسان براي خودش عزت و ارزش قائل باشد به اين سادگي حاضر نيست آن را به ذلت بكشاند. چنين فردي از كشيده شدن به وادي شهوات و ارتكاب گناهان و آلوده شدن به انحرافات جنسي خودداري مي‌كند.
میهمان
سلام آیا رابطه از پشت با دوست پسر موجب مشکل میشه یا ن
پرسمان
شکی در این نیست که برخی از رفتارهای جنسی همسران مثل سکس مقعدی در شرع مقدس اسلام، کراهت شدیده دارد و برخی از علما بر اساس روایات وارده، آن را حتی در بین همسران که به یکدیگر حلال هستند، حرام می دانند. با این اوصاف این گونه روابط آسیب زا در بین دختر و پسر نامحرم قطعاً گناهی آشکار است و آسیب های خاص خودش را دارد. شما نیز بهتر است از این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین که دنیا و آخرت تان را جمگی به باد فنا می دهد، بپرهیزید.
میهمان
سلام من دختری هستم ۱۶سالمه دیروز یک فیلم تحریک کننده دیدم و از پشت خود ارضایی کردم و از جلو خون ریزی کرد . ازتون خواهش میکنم من چشمام داره کور میشه از بس گریه کردم ازتون خواهش میکنم جواب بدید کمکم کنید من ب خاطر این موضوع افسردگی گرفتم
پرسمان
اولا احتمال دارد خونریزی ناشی از پریود باشد. اگر خونریزی در حد خون پریود نیست در صورتی که دست یا شیئی وارد واژن خود نکرده اید ناراحت نباشید شاید از جای دیگر باشد. ولی اگر به هر شکل چیزی وارد واژن کرده اید حتی از عقب ، احتمال پارگی پرده هست. برای اینکه خیالتان راحت شود به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا با یک معاینه ساده خیالتان راحت شود و از نگرانی نجات یابید.
میهمان
چرا موقه سکس از پشت خون ریزی میکنم و درد زیاد داره چکارکنم
پرسمان
اساساً دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. این آسیب دیدگی برای فاعل و مفعول هر دو وجود دارد؛ البته برای مفعول آسیب دیدگی بیشتر است و شدت آسیب دیدگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی مردانه وارد شده، بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف، خونریزی و زخم متغیر است. گاهی سرایت برخی بیماری ها خصوصاً بیماری های آمیزشی بر شدت آسیب دیدگی می افزاید؛ بنابراین در قدم اول باید سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید و هرگز چنین تجربه ای نداشته باشید تا از پیدایش مشکلات دیگر پیشگیری به عمل آورید. به هر حال، اگر خونریزی از مقعد جزئی باشد به مرور برطرف می شود، اما اگر خونریزی زیاد باشد برای درمان آن باید به پزشک متخصص مراجعه کنید.
میهمان
سلام من دوماه عقد کردم ۱۷سالمه شوهرم عاشق سکسه میخواد مقعدی کنه نمی تونه یا نمیشه واسه همین لاپایی میره دیروز اتفاقی ابش ریخت رو واژنم سریع با دس مال خشک کردم وو رفتم دسشویی ایا احتمال بار داری با بکارت وجود داره
پرسمان
خیر. برای بارداری لازم است الت داخل واژن شود و منی با جهش داخل واژن ریخته شود.
میهمان
سلام ایارابطه ازعقب وریختن آبه مردداخل باسن باعث بزرگ شدن باسن میشود؟؟؟
پرسمان
از لحاظ پزشکی هیچ ارتباط و رابطه ای بین رابطه جنسی مقعدی با چاقی و یا بزرگ شدن باسن و پهلو زن وجود ندارد؛ البته برخی افراد برای عادی سازی رابطه جنسی مقعدی هیچ بدشان نمی آید که مسائل بی ربط را به هم ربط بدهند و با تبلیغات کاذب افراد ناآگاه را به رابطه جنسی مقعدی تشویق نمایند.
میهمان
سلام ببخشید من چند بار رابطه مقعدی داشتم یه بار بعد ارضا شدن نامزدم من چن قطره خونریزی کردم امکان داره پرده بکارتم پاره شده باشه توروخدا جواب بدین نگرانم
پرسمان
اساساً پارگی پرده بکارت از راه مقعد وجود ندارد؛ مگر اینکه آلت تناسلی مردانه به خاطر فشار و یا هیچان ناشی از رابطه جنسی از دریچه مقعد سُر بخورد و وارد مهبل و واژن گردد که در این صورت احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد. ضمن اینکه بین دریچۀ مقعد با دریچه مهبل فاصله وجود دارد. پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست. شما بهتر از هرکس دیگری به حال خودتان آگاه هستید و می توانید تشخیص دهید که خونریزی که داشته اید از دریچۀ مقعدتان بوده و یا از دریچه مهبل؛ اگر خونی از دریچه مهبل تان خارج نشده جای هیچ گونه نگرانی نیست. اگر هم از ناحیۀ جلو خونریزی داشته اید در صورتی که مطمئن هستید چیزی داخل نشده است؛ این مسئله نیاز به بررسی دارد و بدون معاینه پزشک متخصص زنان و زایمان نمی توان اظهارنظر نمود.
میهمان
باسلام من پسری۲۰ساله هستم ووقتی میخوام خودارضاای کنم ابم خیلی زودمیادبایدچکارکنم راهنمایم کنین ممنون
پرسمان
از آنجا که در خودارضایی تحریک فیزیکی بالایی وجود دارد و نقاط حساس بدن شدیداً درگیر می شود، بسیاری از مبتلایان به خودارضایی دچار زودانزالی می شوند. متأسفانه یکی از عوارض پدیده خودارضایی، زودانزالی است که طبیعتاً این مسئله بر کمیت و کیفیت روابط جنسی آنان در آینده نیز تأثیر منفی می گذارد و گاهی باعث نارضایتی جنسی همسران می شود؛ بنابراین بهترین و مؤثرترین اقدام برای حل مشکل، ترک کامل خودارضایی است.
میهمان
سلام خوبین خسته نباشین من تو عقدم و همسرم با استفاده از کاندوم از جلو رابطه برقرار کردیم ایا ولی خونی مشاهده نکردم ایا باعث پارگی بکارت شده
پرسمان
اگرچه عموماً پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت همراه با درد و مقدار کمی خونریزی خفیف در حد چند قطره و بیشتر است؛ اما خونریزی پرده بکارت بستگی به نوع پرده و ضخامت آن دارد؛ در برخی از انواع پرده بکارت پارگی و آسیب دیدگی بدون درد و خونریزی می باشد. تقریباً پنجاه درصد پارگی پرده بکارت بدون خونریزی است. برخی دیگر از انواع پرده بکارت با آمیزش جنسی از بین نمی رود. مثلاً در پردۀ بکارت حلقوی، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند و از سوراخ وسط آن آلت تناسلی عبور می کند. اساساً خاصیت پرده های حلقوی این است که این نوع پرده بکارت معمولاً به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل اتساع و ارتجاع است و به هنگام دخول آلت تناسلی مردانه پاره نمی شود و یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ درد و خونریزی ندارد و مانعی برای آمیزش جنسی نیست.
میهمان
سلام من با پسری که قصد ازدواج با او را داشتم سکس مقعدی داشتم ولی متاسفانه رابطه ی ما بهم خورد،میخوام بدونم اگه شکایت کنم امکان داره که باهاش ازدواج کنم؟
پرسمان
اگر شما با میل و رضایت خودتان با طرف مقابل تان رابطۀ جنسی مقعدی برقرار کرده اید، طبیعتاً اثبات آن در دادگاه و محاکم قضایی فایده ای برای شما ندارد؛ حتی اگر به شما تجاوز جنسی شده باشد بر فرض اثبات آن باز نمی توان طرف مقابل تان را با زور به ازدواج با خودتان مجبور کنید. اساساً چنین ازدواج های محکوم به شکست خواهد بود؛ چون از اهداف متعالی ازدواج ها فاصله دارد. برای ازدواج درست ابتدا باید در انتخاب همسر از راهش اقدام کرد و هرگز از طریق روابط دختر و پسر و آشنایی قبل از ازدواج در صدد انتخاب همسر نبود. با همة تغییر و تحولی که در عرصه‌های مختلف ایجاد شده است به نظر می‌رسد، انتخاب همسر و همسرگزینی برای ازدواج به همان شیوه سنتی که امروزه در کشورمان مرسوم است بهترین و مؤثرترین شیوه همسرگزینی است؛ چرا که آسیب و مشکلات کمتری به همراه دارد. همچنین باید برای انتخاب همسر معیارها و ملاک های ازدواج توجه نمود؛ چرا که اصولاً ازدواج بزرگ‏ترين و مهم‏ترين حادثه زندگي انسان است و موفقيت يا شكست در آن سرنوشت ساز خواهد بود و در شادکامی و ناکامی انسان نقش دارد؛ از این روی با توجه به اهميت ازدواج و نقش آن در سرنوشت انسان، اسلام انسانها را به بصيرت و شناخت دقيق فرا خوانده است. اسلام هرگز راضي نيست دختر و پسر بي گدار به آب زنند و چشم بسته عمل نمايند.
میهمان
سلام ببخشید من با نامزدم از پشت رابطه داشتیم الان چن روزه پریودم عقب افتاده یعنی احتمال بارداری وجود داری؟
پرسمان
اگر زنی رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود و یا نشود؛ طبیعتاً احتمال بارداری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد. باید توجه داشت که اسپرم مرد در داخل مایع منی در حال جنب و جوشش و حرکت است و وقتی در داخل مهبل و یا دهانه آن ریخته می‌شود، خود رحم نیز حالت مکش و جذب‌کنندگی دارد و اسپرم را به طرف رحم می‌کشد تا آن را به تخمک رسانده و انعقاد نطفه صورت گیرد؛ بنابراین اگر مایع منی در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند، احتمال بارداری وجود دارد، مگر اینکه زود شسته شود، در مورد شما احتمال بارداری بسیار بعید به نظر می رسد. اگرچه تأخیر و یا بی‌نظمی در جریان قاعدگی و عادت ماهانه به تنهایی نمی‌تواند دلیل بر حاملگی و بارداری باشد؛ چرا که این گونه امور از چیزهایی است که بسیاری از زنان تحت تأثیر عوامل مختلف حتی با رفتن به مسافرت، فشار و استرس زیاد، آن را در خود مشاهده می‌کنند. یکی از راه های ساده تشخیص حاملگی و بارداری، استفاده از نوار تست حاملگی(Baby Check) که در داروخانه‌ها یافت می‌شود، است، البته باید بگوییم که بارداری در این نوع تست نیز قطعی و حتمی نیست. این تست از علایم احتمالی حاملگی است. البته با انجام یک آزمایش ساده که با گرفتن نمونة خون و مشاهدة وضعیت هورمونی به دست می‌آید ظرف یکی دو ساعت می‌توان از حاملگی و عدم حاملگی مطمئن گردید.
میهمان
من دوس دارم از مقعد نزدیکی داشته باشم اونم دچار ادار میشه ایا راهی هست که دچار ادرار نشم.
پرسمان
اساساً دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. شدت آسیب دیدگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی مردانه وارد شده است، بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف و زخم متغیر است. گاهی سرایت برخی بیماری ها خصوصاً بیماریهای آمیزشی بر شدت آسیب دیدگی می افزاید؛ بنابراین باید سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید. توصیه می‌شود در یک محیط آرام و صمیمانه با شوهرتان صحبت کنید و آسیب های رابطه مقعدی و مشکلات این گونه روابط و حرام شرعی بودن برخی از انواع آن را گوشزد کنید و او را به گونه ای مجاب نمایید. البته در کنار آن می‌توانید در روابط جنسی طبیعی و مهبلی خود با همسرتان تنوع ایجاد کنید و روش های مختلف آمیزش مهبلی را امتحان کنید تا همسرتان مجبور نشوید به خاطر تکراری بودن رابطه جنسی و یا هر علت دیگری به روابط نامتعارف مقعدی روی بیاورید و به آن علاقمند گردد.
میهمان
سلام من دوسال ک رابطه مقعدی دارم و آخرین بار ۴ماه پیش بوده که اونکارو کردم الان میخوام ازدواج کنم آیا همسرم متوجه این موضوع میشه خاهش میکنم کمکم کنین
پرسمان
رابطه جنسی از راه مقعد زمانی مشکل زاست که آسیب دیدگی آن چنان زیاد و مشهود باشد که با یک معاینه ساده قابل رؤیت و تشخیص باشد. مثلاً وجود پارگی، خونریزی، بیرون زدگی دریچه مقعد، بواسیر و... در غیر این صورت قابل تشخیص نیست. البته اگر مدت زیادی از رابطه مقعدی بگذرد و مشکل خاصی هم وجود نداشته باشد، طبیعتاً نمی توان تشخیص داد که رابطه ای در گذشته صورت گرفته یا نه.
میهمان
با عرض سلام من دختری ۱۷ ساله هستم تازه نامزد کردم بعد یک بار رابطه از مقعد داشتم بعد خیلی دیر ارضا میشم نگران هستم چی کنم ک این اتفاق زود تر بشه
پرسمان
معمولاً زنان علاقه ای به رابطه جنسی مقعدی ندارند؛ علت آن نیز کاملاً مشخص است چون در ناحیه مقعد تقریباً گیرنده جنسی وجود ندارد و زنان از این رابطه نه تنها لذتی نمی برند؛ بلکه به شدت احساس درد می کنند. البته برخی از زنان ممکن است تحت تأثیر فیلم های مستهجن و مبتذل قرار گرفته باشند و احساس کاذبی در آنها در خصوص سکس مقعدی شکل گرفته باشد و تمایل به این کار داشته باشند و یا به خاطر ترس از بارداری و ترس از پارگی پرده بکارت تن به رابطه مقعدی دهند. البته به شما کاملاً حق می دهیم که از عدم ارضای نیاز جنسی خویش شکوه کنید و آزرده و رنجور گردید و تقاضای بهبود شرایط را داشته باشید. این حق شماست که از لحاظ نیازهای غریزی و جنسی به ارضای کامل برسید و توسط شوهرتان بهترین روابط زناشویی را تجربه کنید و از بودن در کنار وی لذت ببرید. البته از آنجا که شما در دوران عقد هستید و نمی خواهید دخول کاملی داشته باشید، طبیعی است که نتوانید به خوبی ارضا شوید. این اطمینان وجود دارد که شما بعد از عروسی و برقراری رابطه کامل با شوهرتان به خوبی ارضا شوید؛ بنابراین حساسیت شما در این خصوص وجهی ندارد. این را هم در نظر داشته باشید که همان طور که در مردان، ناحیه سر آلت تناسلی و حشفه نسبت به قسمت های دیگر آلت تناسلی از حساسیت بسیار فوق العاده ای برخوردار بوده و تجمع گیرنده های جنسی در آن بیشتر است و لمس آن نقطه باعث تحریک شدید مردان می شود و موجب انزال می گردد، در زنان نیز ناحیه کليتوريس(Clitoris) و چوچولو حساس ترين نقطه دستگاه تناسلی زنان به حساب می آید. کلیتوریس در زن حکم آلت مرد را دارد و حتی گاهی حالت نعوظ (سفتی) پیدا می کند و مقداری متورم و سفت می شود؛ بنابراین ملامسه مختصرآن تحریک شدیدی به زن می دهد و در رساندن او به اوج لذت جنسی و ارضای او نقش اساسی دارد. از این روی به مردان توصیه می شود که به هنگام آمیزش از لمس این نقطه از بدن همسرشان غافل نشوند تا در رساندن وی به ارگاسم یاری رسانند. البته برای اینکه این قضیه برای شما دردناک نباشد توصیه می شود از شوهرتان بخواهید که برای تان وقت بگذارد و به آرامی و لطافت ناحیه کليتوريس شما را لمس کند و برای راحتی کار از نرم کننده ها و لیزکننده های بهداشتی همچون ژل «لیبروکانت» که از ترکیبات آب ساخته شده و چربی ندارد و برای این منظور بسیار مناسب است و هیچ ضرر و آسیبی را متوجه طرفین نمی کند، استفاده کند. در هنگام لمس ناحیه کليتوريس به شوهرتان بگویید که دقیقاً چکار کند و چگونه بدن تان را لمس کند تا خوشایند شما بوده و شما لذت بیشتری ببرید. مطمئن باشید شوهرتان با دانستن این مطلب شما را بهتر درک خواهد کرد و در ارضای کامل شما خواهد کوشید. همان طور که عرض شد، اکثر خانم ها از طريق تحريک چوچوله يا تحريك دهانه واژن است که به ارگاسم مي رسند و اين هيچ اشکالي ندارد. مهم نيست که ارگاسم از چه طريق اتفاق بيفتد، آنچه اهميت دارد اتفاق افتادن آن است. بنابراین معمولاً زنان بیشتر از این ناحیه تحریک می شوند و کسب لذت جنسی می کنند. تحریک این ناحیه با دست یا آلت تناسلی بیش از دخول در مهبل لذت بخش و تحریک کننده است و اگر می بینید برخی از زنان از دخول واژینال و مهبلی نیز لذت می برند، بیشتر به خاطر این است که حین دخول و حرکات رفت و برگشت آلت تناسلی، بیخ آلت تناسلی مرد این ناحیه را لمس می کند و باعث تحریک شدید آن می گردد. از این روی اگر هنگام روابط جنسی با همسرتان به خوبی ارضا نمی شوید و به ارگاسم نمی رسید، می توانید از همسرتان بخواهید در هنگام روابط زناشویی بیشتر به تحریک کليتوريس و دهانه واژن تان بپردازد و ضمن اینکه دخول مهبلی انجام می دهد و یا حتی بدون انجام دخول از تحریک و لمس این ناحیه بدن تان با دست یا آلت تناسلی اش غافل نشود تا رابطه لذت بخش و خوشایندی باهم داشته باشید و شما نیز بتوانید حالت ارگاسم را تجربه کنید و به ارضای کامل برسید. طولانی کردن معاشقه قبل از آمیزش و آماده سازی شما برای این منظور تأثیر شگرفی در ارضا جنسی شما دارد.
میهمان
سلام من از مقعد سکس داشتم و وقتی دستمال کشیدم کمی خون اومد أیا پردم پاره شده تورو خدا جواب بدین میترسم
پرسمان
اگر آلت مرد وارد سوراخ مقعد شده باشد احتمالا خونریزی مربوط به ان است ولی متاسفانه بعضی مواقع آلت مرد از پشت وارد واژن زن می شود در این صورت حتما پرده اسیب می بیند. بنابر این لازم است به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید تا با معاینه، سلامت یا عدم سلامت پرده را با شما اعلام نمایند.
میهمان
با سلام من با نامزدم رابطه مقعد داشتیم و همان روزش خونریزی داشتم احتمال پاره شدن بکارت هست اخه خون از جلو میومد ؟؟
پرسمان
اساساً پارگی پرده بکارت از راه مقعد وجود ندارد؛ مگر اینکه آلت تناسلی مردانه به خاطر فشار و یا هیچان ناشی از رابطه جنسی از دریچه مقعد سُر بخورد و وارد مهبل و واژن گردد که در این صورت احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد. ضمن اینکه بین دریچۀ مقعد با دریچه مهبل فاصله وجود دارد. پارگی پرده بکارت زمانی رخ می دهد که جسم خارجی و یا چیزی مستقیماً درون واژن و مهبل تان فرو برود و فرد بعد از آن احساس درد و خونریزی در خود مشاهده بکند، در غیر این صورت احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت تان وجود ندارد و جایی برای نگرانی نیست. شما بهتر از هرکس دیگری به حال خودتان آگاه هستید و می توانید تشخیص دهید که خونریزی که داشته اید از دریچۀ مقعدتان بوده و یا از دریچه مهبل؛ اگر خونی از دریچه مهبل تان خارج نشده جای هیچ گونه نگرانی نیست. اگر هم از ناحیۀ جلو خونریزی داشته اید در صورتی که مطمئن هستید چیزی داخل نشده است؛ این مسئله نیاز به بررسی دارد و بدون معاینه پزشک متخصص زنان و زایمان نمی توان اظهارنظر نمود.
میهمان
سلام رابطه معقدی مکرر چه عوارضی داره اگه منی داخل معقد بریزه بعد هم برای چند ساعتی داخلش بمونه چه عوارضی داره آیا منی باعث بزرگی باسن میشه
پرسمان
عوارض رابطه مقعدی عبارتند از پارگی عروق داخل مقعد، گشاد شدن ماهیچه حلقوی مقعد و احتمال نارسایی مقعد و نشت مدفوع در آینده، بروز انواع عفونت های راست روده و روده بزرگ برای زن ، عفونت ادراری مرد و ... ماندن منی داخل مقعد عارضه ای ایجاد نمیکند.
میهمان
سلام من نامزد هستم چن باری ازم از معقد خواسته و بعد اون رابطه رو از جلو پیش برده ولی حین رابطه هیچ خونی از من نیومد و چن ساعت بعد سر بلند کردن وسیله ازم خون اومد.بعد اون هم از جلو رابطه داشتیم.میخام بدونم اون خون پارگیه پرده بکارت هس.
بکارتم پاره شده یا ن
پرسمان
باتوجه به اینکه شما در هنگام برقراری رابطه جنسی مهبلی مقداری درد و خونریزی داشته اید احتمال پارگی و آسیب دیدگی پرده بکارت وجود دارد و به احتمال زیاد پرده بکارت تان با برقراری رابطه جنسی مهبلی از بین رفته است.
میهمان
سلام من با نامزدم از پشت رابطه دارم بعد ۶ماه پشتم میسوزد چیکار کنم؟؟؟
پرسمان
اگر در رابطه جنسی که از ناحیه مقعد برقرار کرده اید دچار سوزش و درد از این ناحیه شده اید، طبیعی است که مجرای مقعدتان مقداری آسیب ببیند و به دنبال آن دچار سوزش، درد و یا حتی خونریزی بشوید. اساساً دریچه خروجی مقعد برای روابط جنسی ساخته نشده است و افرادی که به این نوع رابطه پرخطر روی می آورند باعث آسیب دیدگی آن می گردند. شدت آسیب دیدگی به مقدار فشاری است که به دریچه خروجی مقعد برای دخول آلت تناسلی مردانه وارد شده است، بستگی دارد که از یک خراش کوچک تا ایجاد شکاف و زخم متغیر است. گاهی سرایت برخی بیماری ها خصوصاً بیماریهای آمیزشی و پیدایش عفونت ها بر شدت آسیب دیدگی می افزاید؛ بنابراین در قدم اول باید سعی کنید هرگز در این گونه مواجهه های آسیب زا و خطرآفرین قرار نگیرید و اگر الآن دچار آسیب شده اید و چندین ماه تداوم داشته است بهتر است موضوع را با پزشک متخصص کلیه و مجاری ادرار و دیگر متخصصان مطرح کنید تا مشکل برطرف گردد و از پیدایش مشکلات دیگر پیشگیری به عمل آید.
میهمان
ببخشیدرابطه مقعدی باعث خونریزی میشه؟
پرسمان
در بعضی موارد به علت پارگی عروق جدار مقعد و گاهی نیز به علت پاره شدن ماهیچه حلقوی مقعد خونریزی زخ می دهد.
میهمان
در اسلام فقه اهلسنت، نزدیکی از مقعد از گناهان بزرگ زناشویی محسوب میشه که درصورت عمدی بودن موجب طلاق شده و زن درصورت اصرار مرد بر این عمل شنیع درخواست طلاق نماید
میهمان
من دختری هستم ۲۰ساله و قبلا خودارضایی میکردم ازبچگی ورابطه مقعد بانامزدم داشتم ایا افسردگی وبیماری پانیک من به علت این است
پرسمان
با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، اختلال پانیک یکی از نابهنجاریها در روانشناسی بالینی است، و عبارت است از وجود دوره ای از حملات غیرمنتظره و عود کننده پانیک(وحشت زدگی یا ترس شدید)، که ابتدا و انتهای مشخصی دارد و لااقل به دنبال یکی از این حملات علایمی نظیر : نگرانی دائم از وقوع حمله ای دیگر ، نگرانی از نتایج ضمنی حمله یا عواقب آن، پیدایش تغییر چشمگیری در رفتار به دلیل حملات مزبور به وجود می آید وبطور موقت فعالیتهای عادی فرد را مختل می سازد. شروع آن معمولاً ناگهانی و بدنبال یک عامل محیطی آزاردهنده یا دلهره آور است. من نمی دانم که این اختلال توسط متخصص تشخیص داده شده یا نه، ولی به هر حال باید عرض نمایم که دو موردی را که اشاره فرمودید نمی‌تواند بطور مستقیم علتی برای پانیک باشد، اما افسردگی می تواند بطور مستقیم مربوط به خودارضایی شود چه آنکه به هر حال باید عرض نمایم که انزال در مردان و ارگاسم(رسیدن به اوج لذت جنسی) در زنان فرآیندی روانی- ارگانیکی و یا به عبارتی عاطفی- ارگانیکی است. توضیح اینکه ارضاء کامل و آرامش آورغریزه‌ی جنسی هنگامی به وقوع می پیوندد که شخص در دو جنبه جسمی و عاطفی نسبت به پاسخ دهی به آن اقدام نماید، به دیگر سخن وقتی نیاز جنسی به عنوان یک انرژی غریزی بخاطر عوامل بیرونی و یا درونی(بیرونی مثل دیدن صحنه های محرک و درونی مثل تخیلات تحریک کننده) در شخص براه می افتد و در درون شخص ایجاد ناآرامی می‌کند و خواستار پاسخ شخص به آنست است، شخص باید در دو طیف به موازات هم نسبت به ارضاء آن اقدام نماید1 - جنبه جسمی که با آمدن منی در مرد و ارگاسم در زن به وقوع می پیوندد2- جنبه روانی و عاطفی که لازمه آن شرکت همسر در فرآیند ارضاء است. فقط در این صورت است که ارضاء غریزه ی جنسی به صورت کامل انجام می شود وآرامشی وصف ناپذیر در شخص حکم فرما می‌گردد و انرژی طوفان ساز اطفاء می شود. متاسفانه بسیاری ازجنبه دوم غفلت می‌کنند و به غلط تصور می‌کنند که با تحریک آلت تناسلی و ارضاء جسمانی تمام پروسه‌ی ارضاء تکمیل می‌شود و غریزه جنسی پاسخ کامل خود را می گیرد و حال آنکه اگر این تصور درست بود شخص باید بعد از خود ارضایی احساس آرامش کامل می نمود در حالی که بنا به شهادت بسیاری از کسانی که دست به خود ارضایی می زنند، بعد از ارضاء مصنوعی دچار افسردگی و اضطراب می شوند و این بخاطر اینست که غریزه ی جنسی هنوز جواب کامل نگرفته و انرژی روانی حاصل از نیاز جنسی به طور کامل خاموش نشده است، و لذا هنوز این انرژی درسیستم روانی به عنوان یک انرژی طغیان گر و طوفان ساز می چرخد و روح و روان ما را به هم می ریزد و به همین جهت است که روانشناسان مطرح ومن جمله فرید از خود ارضایی به عنوان یک عامل مشکل ساز و مختل کننده سیستم روانی(نورستنیا) یاد می کنند و اسلام نیز از آن به عنوان یک گناه بزرگ یاد می‌کند، بیاد داشته باشید که حرامها و حلال های اسلام همه بر اساس یک مصلحت و مفسده برای روح و روان و جسم انسان شکل گرفته اند، مصالح و مفاسدی که دانشمندان و روانشناسان بعد از هزارو چهارصد سال به برخی از آنها پی برده اند.
میهمان
سلام من پسری ۲۵ هستم عاشق سکس از پشت هستم ب نظر از کاندوم استفاده کنم مشکلی نداره خواهشن جوابم بدین
پرسمان
با عرض سلام حضور پرسشگر گرامی، سکس مقعدی دارای عواض متعددی است و استفاده از کاندوم نمی تواند تمام آن آسیبها را پوشش دهد، این نوع عمل جنسی در اسلام دارای کراهت شدید است و اگر زن راضی به آن نباشد حرام است. امام صادق علیه السلام در سوالی که از ایشان می شود می فرمایند ما اهل بیت هرگز این کار را انجام نمی دهیم. به هر حال اگرهمچنان اصرار بر این عمل مکروه شدید(نه حرام) دارید می‌توانید با در نظر گرفتن جوانب بهداشتی به صورتی که این عمل بصورت عادت در نیاید مثلا دو ماه یکبار این کا را انجام دهید. از نظر اسلام زن و شوهر می توانند هرگونه لذتی را از هم ببرند و نزدیکی از راه مقعد با همسر به شرط رعایت تمهیدات بهداشتی و رضایت بدون اکراه همسر اشکال شرعی ندارد، اما باید توجه نمایید که این رفتار جنسی به یک رویه تبدیل نشود، زیرا می تواند خطراتی از جمله سردی کانون گرم خانواده را در پی داشته باشد و به گرایشات انحرافی دامن زند. جوانب بهداشتی مثل، شستشوی درون مقعدی، استفاده از بیحس کننده ی موضعی،. مثل اسپری های بیحس کننده است بشرطی که بصورت عمقی تزریق شوند،. رعایت دخول بسیار تدریجی با استفاده از روش «زن در بالا) می تواند در عدم عکس العمل بازتابی (رفلکسی) و غیر ارادی ماهیچه های مقعد و ران تاثیر بسزایی داشته باشد و بازی کردن با نقاط تحریک پذیر همسر و به اصطلاح ملاعبه قبل از دخول می‌تواند تاثیر زیادی در آرامش و آمادگی ایشان و عدم انقباض ماهیچه های فوق داشته باشد. البته رعایت نکات زیر می تواند مقداری از شدت آسیب های احتمالی بکاهد.1- هیچگاه اجازه ندهید این کار بصورت عادتی برای شما و همسرتان در آید زیرا خطر انحراف از سکس نرمال وجود دارد.2- همسرتان همیشه بلافاصله بعد از انزال سریعا به دستشویی رفته و منی را خارج ساخته و مقعد را با تزریق آب کاملا شستشو دهد. 3- همسرتان سعی کند با حرکات تحریک پذیر باعث انزال شما قبل از دخول شود تا نیازی به دخول نباشد.
میهمان
من نامزدم چند باری از پشت بهم چسبونده و میگ ک ابش و نریخته داخلم اما من پریودم یک روز است ک عقب افتاده است خیلی میترسم لطفا کمک کنید
پرسمان
اگر مرد با همسرش رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و آب منی مرد در داخل مقعد ریخته شود؛ طبیعتاً احتمال بارداری وجود ندارد، مگر اینکه مایع منی مرد به دهانه واژن سرازیر شود. البته از آنجا که بین مقعد و دهانه واژن و مهبل زنان فاصله چندانی وجود ندارد، در صورت سرازیر شدن مایع منی مرد به دهانه واژن، امکان بارداری وجود دارد. باید توجه داشت که اسپرم مرد در داخل مایع منی در حال جنب و جوشش و حرکت است و وقتی در داخل مهبل و یا دهانه آن ریخته می‌شود، خود رحم نیز حالت مکش و جذب‌کنندگی دارد و اسپرم را به طرف رحم می‌کشد تا آن را به تخمک رسانده و انعقاد نطفه صورت گیرد؛ بنابراین اگر مایع منی در اطراف ناحیه تناسلی و دهانه مهبل ریخته شود و مدتی در آنجا بماند، احتمال بارداری وجود دارد، مگر اینکه زود شسته شود. البته تأخیر و یا بی‌نظمی در جریان قاعدگی و عادت ماهانه به تنهایی نمی‌تواند دلیل بر حاملگی و بارداری باشد؛ چرا که این گونه امور از چیزهایی است که بسیاری از زنان تحت تأثیر عوامل مختلف حتی با رفتن به مسافرت، فشار و استرس زیاد، آن را در خود مشاهده می‌کنند.
میهمان
آیا در موقع ازدواج و موقع معاینه پرده بکارت توسط دکتر ممکن است رابطه مقعدی مشخص شود؟؟
پرسمان
اساساً در معاینه قبل ازدواج برای سلامت پرده بکارت، معاینه ای روی دریچه مقعد انجام نمی گیرد و پزشک متخصص زنان فقط پرده بکارت را معاینه می کند و سلامت آن را گواهی می نماید. حتی اگر برای پزشک متخصص شواهدی یافت شود که دختر مورد نظر قبلاً سکس مقعدی داشته است، هرگز مُجاز به گزارش و افشای آن نیست.
میهمان
سلام من دختری ۱۸ ساله هستم و با پسری دوست شدم که ۲۵ سالشه و ۲ بار رابطه از پشت داشتم و خیلی خیلی درد کشیدم و ایشون ارضا شدن ولی من نه خیلی هم بعدش درد دارم خیلی میترسم راهنماییم کنید
میهمان
سلام من یک خانم خانه دارهستم ۳۳سال دارم همسرم از مقعدخیلی دوست دارد من هم اجازه میدهم ومن هم ارزا مشوم ببخشیدمن رو راهنمای کنید
پرسمان
پرسشگر گرامی! با توجه به عوارض جسمی و آسیب‌های روحی و روانی مداومت بر این نوع عمل جنسی نامتعارف و غیرطبیعی لازم است که شما و همسرتان به تدریج رویه خود را از این رفتار پر خطر به سوی رفتار جنسی طبیعی و سالم سوق دهید. شما می توانید با تنوع بخشیدن به سکس از راه طبیعی(فرج یا واژن) موفق به این کار بشوید به طور مثال یکی از روشهای مقاربت طبیعی آن است که زن در حالتی قرار گیرد که مرد روی پشت او قرار گیرد اما دخول را به فرج زن انجام دهد، که این کار می تواند تا حدودی از نیاز مرد به مقاربت از راه مقعد بکاهد. روش دیگر این است که تنبیهی برای خود مشخص کنید که هر وقت دخول از راه مقعد را مرتکب شدید این تنبیه را بلافاصله انجام دهید. همچنین سعي نماييد از تکنيک‌هاي انزجار درماني و شرطي‌زدايي استفاده کنيد. لذت سکس مقعدی را با يک امر منزجر کننده ذهني مانند تصور صحنه تهوع‌آور يا خوردن داروي بسیار تلخ (يا با بستن کش به مچ دست‌تان و کشيدن و رها کردن آن و ايجاد درد) پيوند بزنيد و با آن تداعي نماييد تا به تدريج از اين گونه روابط آسیب زا فاصله بگيريد. در پایان، بهتر است به درمانگران اختلالات جنسی و سکس‌تراپیست ها مراجعه کنید تا شیوه های مختلف مقاربتی لذت بخش و طبیعی را به شما ارائه نمایند و راهنمایی های لازم را در این خصوص به شما بدهند.
میهمان
سلام من دختر ۱۹ سالمه من نامزاد هستم و نامزادم از من خواست که از راه پشت نزدیکی کنیم و منم قبول کردم و تقریبا در یک ماه ۶ بار از پشت نزدیکی کردیم و یک روز در جریان نزدیکی از راه پشت خون آمدم اونقد زیاد نه کم بود و سوال من اینکه آیا در این حالت پرده بکارتم پاره شده یا آسیب دیده یا نه لطفا جواب مطمئن بدین نگرانم
میهمان
سلام ببخشید من قبلا بعد از رابطه مقعدی،هیچ دردی نداشتم،ولی الان هردفعه دچار سوزش میشم وتا چند روزم ادامه داره؟میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه!!

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.