نقش سینمای غرب در ناتوی فرهنگی ۱۳۹۰/۰۸/۱۴ - ۱۸۲ بازدید

سینمای غرب خصوصاً فیلم‌های هالیوودی همه در راستای اهداف و مطامع ناتوی فرهنگی و مستکبرین است؛ فیلم‌های سینمای نظیر “سوپرمن”، “مرد عنکبوتی”، ” جیمزباند”، “راکی”، “سرباز جهانی”، “هری پاتر”، “LOST”، “۳۰۰″، “اسکندر” و… از جمله محصولاتی است که در راستای زمینه‌سازی و پیشبرد اهداف ناتوی فرهنگی و استکبار جهانی قابل تبیین می باشد . نقش بسیاری از این فیلم‌ها مقدمه‌چینی در اذهان افکار عمومی جهان و داخل کشور آمریکا برای اهداف بعدی مستکبرین است به عنوان مثال در بخشی از سری “هری پاتر” یک ناکجاآباد جادویی به بشر معرفی می‌شود تا بشر را منحرف کند چرا که بازگشت بشریت به سمت دین را احساس می‌کند.

سینمای غرب خصوصاً فیلم‌های هالیوودی همه در راستای اهداف و مطامع ناتوی فرهنگی و مستکبرین است؛ فیلم‌های سینمای نظیر “سوپرمن”، “مرد عنکبوتی”، ” جیمزباند”، “راکی”، “سرباز جهانی”، “هری پاتر”، “LOST”، “۳۰۰″، “اسکندر” و… از جمله محصولاتی است که در راستای زمینه‌سازی و پیشبرد اهداف ناتوی فرهنگی و استکبار جهانی قابل تبیین می باشد . نقش بسیاری از این فیلم‌ها مقدمه‌چینی در اذهان افکار عمومی جهان و داخل کشور آمریکا برای اهداف بعدی مستکبرین است به عنوان مثال در بخشی از سری “هری پاتر” یک ناکجاآباد جادویی به بشر معرفی می‌شود تا بشر را منحرف کند چرا که بازگشت بشریت به سمت دین را احساس می‌کند. (لوح فشرده پرسمان، اداره مشاوره نهاد رهبری، کد: 1/100130804)

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.