نماز حاجت آیت الله بهجت ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۶۶۱ بازدید

با عرض سلام لطفا سند و صحت نمازی که ابت الله بهجت برای حاجت در روز پنج شنبه توصیه کردن رو برام توضیح بدین....ممنونم

شیوه خواندن نماز حاجت هر پنج شنبه به توصیه آیت الله بهجت برگرفته از کتاب جمال‌الاسبوع سیدبن‌طاووس: چهار رکعت (دو نماز دورکعتی) در رکعت اول بعد از حمد ۱۱ بار سورۀ توحید در رکعت دوم بعد از حمد ۲۱ بار سورۀ توحید در رکعت سوم بعد از حمد ۳۱ بار سورۀ توحید در رکعت چهارم بعد از حمد ۴۱ بار سورۀ توحید بعد از سلام نماز دوم ۵۱ بار سورۀ توحید ۵۱ بار «اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّد» را بخواند و سپس به سجده برود و ۱۰۰ بار «یاالله» بگوید و هرچه می‌خواهد از خدا درخواست کند. پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله فرمود: اگر از خدا بخواهد که کوهی را نابود کند کوه نابود می‌شود؛ نزول باران را بخواهد به‌یقین باران نازل می‌شود؛ همانا هیچ‌چیز مانع میان او و خداوند نیست؛ خداوند متعال بر کسی که این نماز را بخواند و حاجتش را از خدا نخواهد غضب می‌کند.
برگرفته از کتاب بهجت الدعا، ص۳۸۰

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
خوده ایشان با این نماز مخترع و مکتشف و انیشتن نشدن و بدرد علم جهانی نخوردن ک شما بشی یا بخوری ! برو درست رو بخون یا سخت کار کن
پرسمان
سلام علیکم، دوست گرامی. اشتباه نکنید آیت الله بهجت یک دانشمند و مخترع نبود که به درد علم جهانی بخورد. ایشان یک عالم دینی و یک عارف واصل و چراغ راهی برای سالکین الی الله بود و هم به درد خودش خود و هم جامعه و امروزه به عنوان الگو و راهنمای انسان های طالب کمال مطرح است و بسیاری از طالبان هدایت از روح ایشان هدایت می جویند و وصول می یابند. موفق باشید.

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.