نیاز جنسی مرد متأهل ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۹۴ بازدید

سلام
بنده متاهل هستم ولی امکان نزدیکی با همسر وجود نداره
بدلیل فشار جنسی چند روزی هست کمردرد و بیضه درد دارم
آیا با این شرایط امکان خودارضایی هست؟

پرسشگر گرامی!
مشکلی که برای شما ایجاد شده هر علتی داشته باشد در هر صورت شما مجاز به خودارضایی و روی آوردن به گناه نیستید. انجام خودارضایی چه کم و چه زیاد در هر صورت عملی حرام و گناه است و آسیب های زیادی را متوجه فرد می کند. حتی اگر در ظاهر آسیبی را نشان ندهد، اما مطمئناً در ادامه باعث اعتیاد به خودارضایی و انجام مکرر آن در فواصل زمانی کوتاه شده و آسیب های بیشماری را متوجه فرد خواهد کرد.
برای حل مشکل شما می توانید با دست و بدن همسرتان خودتان را ارضا کنید. اگر کسی توسط دست یا بدن همسرش باعث رسیدن به اوج لذت جنسی و ارضای خود گردد، در این فرض دچار خودارضایی حرام نشده است، بلکه این کار نوعی خودارضایی و استمنای حلال است که در برخی موارد که امکان مقاربت جنسی همسران به هر دلیلی وجود ندارد و همسران از لحاظ تمایلات جنسی شدیداً در مضیقه و فشار هستند گاهی توصیه می شود.
اگر هم به هر دلیلی به همسرتان دسترسی ندارید به ناچار باید نیاز جنسی خویش را والایش کنید و خویشتنداری جنسی بورزید تا بیش از این اذیت نشوید و نیز محرومیت های جنسی و شدت نیاز جنسی خدای ناکرده شما را به سوی گناه و بی عفتی سوق ندهد. با والایش انرژی های جنسی و بردن آن به سمت فعالیت های هنری، فکری، ورزشی، اجتماعی و معنوی و در پیش گرفتن رژیم غذایی مناسب (با مراجعه به کتاب های طب سنتی و تغذیه)، از آسیب های جسمی و روحی خود مانع شوید؛ علاوه بر این باید از تمرکز بیش از حد بر نیاز جنسی (به عنوان مثال نظربازی، دیدن عکس ها و فیلم های محرک، گفتگو دربارة مسائل جنسی، جک های جنسی و...) که به شعله ور شدن آتش نیاز می انجامد، بپرهیزید و بکوشید که با خودگویی های منطقی و آرام کننده و انس با عبادت و تلاوت قرآن و یادکرد مداوم پاداش های الهی و درس گرفتن از زندگی افرادی که همین شرایط را با صبوری و پاکدامنی پشت سر گذاشته و می گذارند، موقعیت پیش آمده را به عنوان واقعیتی که باید با آن سازگار شوید، بپذیرید و با آن سازگار شوید.
کمر درد و درد بیضه عمدتاً به خاطر تحریک جنسی و خودتحریکی زیاد است که باعث می شود فعل و انفعالات زیادی در بدن صورت بگیرد و هورمون های جنسی ترشح کرده و غدد جنسی شروع به فعالیت کند که اگر شما انرژی جنسی تان را والایش کنید و از محرِّک های جنسی دوری کنید این مشکل برطرف خواهد شد.
اگر این راهکار نیز برای تان عملیاتی نیست نهایتاً می توانید از ازدواج موقت استفاده کنید برای رهایی از تش های جنسی و دوری از گناه استفاده کنید.

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.
حاصل جمع را در کادر وارد کنید