وهابیت و موسوم حج ۱۳۹۰/۴/۳۱ - ۴۵ بازدید

شگردهای تبلیغی وهابی ها در موسم حج چیست؟

یکی از شگردهای تبلیغی وهابیان استفاده فراوان از موسم حج است موسمی که در آن صدها هزار حاجی مسلمان از اطراف عالم جمع می شوند. وهابیان از این موقعیت به خوبی در نشر افکار خود سوء استفاده می کنند .مبلغین را بین حجاج به زبان های مختلف می فرستند و بابحث علمی و اهدای کتاب و دعوت به مراکز علمی شان به تبلیغ مذهب منحرف خود می پردازند.حتی اخیرا مشاهده شده است که در بین حجاج ایرانی کتاب های فارسی بر ضد شیعه را در تیراژ بسیار بالا به طور رایگان توزیع می کنند کتاب هایی که بسیار مرموزانه نوشته شده و در صدد تثبیت عقاید خود و تخریب عقاید شیعه و مذاهب دیگر اسلامی است.
لازم به ذکر است که عقاید پوچ وهابیان نه تنها به شیعیان تاثیر نمی گذارد بلکه سایر مذاهب اهل سنت نیز از عقاید و عملکرد آن ها بیزار هستندو نمونه شکست آنان را در ایجاد گروه انحرافی طالبان و القاعده و فرجام آنان می توان دریافت.........فقط در ایام حج سال ۱۳۸۱ ده میلیون و ۶۸۵ هزار جلد کتاب به ۲۰ زبان زنده دنیا توسط دولت سعودی در میان زائران خانه خدا توزیع شده است.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.