ویژگی‌های رابطه جنسی در دوران نامزدی ۱۳۹۳/۰۹/۱۴ - ۱۰۲۵۳۰ بازدید

پرسشگر گرامی، از این که مهمترین مسایل زندگی خود را با دقت و اهتمام پیگیری کرده، درصدد افزایش آگاهی هایتان هستید و در این راه به ما اعتماد نمودید، خوشحالیم.

همانگونه که می دانید، از نظر آموزه های دینی، همبستر شدن زن و شوهر و ارضای غریزه جنسی از این راه، عبادت محسوب می شود و حتی در روایتی آمده است اگر کسی عمل نزدیکی با همسرش را همراه با آداب و رسوم آن زود به زود انجام دهد به یکی از سنت های پیامبران (صل الله علیه و آله) عمل کرده است.

پرسشگر گرامی، از این که مهمترین مسایل زندگی خود را با دقت و اهتمام پیگیری کرده، درصدد افزایش آگاهی هایتان هستید و در این راه به ما اعتماد نمودید، خوشحالیم.

همانگونه که می دانید، از نظر آموزه های دینی، همبستر شدن زن و شوهر و ارضای غریزه جنسی از این راه، عبادت محسوب می شود و حتی در روایتی آمده است اگر کسی عمل نزدیکی با همسرش را همراه با آداب و رسوم آن زود به زود انجام دهد به یکی از سنت های پیامبران (صل الله علیه و آله) عمل کرده است.
بهره بردن جنسی از همسر، مراتبی دارد. هرچند پس از محرمیت دختر و پسر، شرعا زن و شوهر محسوب شده و امکان بهره‌گیری هرگونه لذتی را از یکدیگر دارند. بطور کلی دوره نامزدی، تعاملات عاطفی و عاشقانه از رنگ و بوی بیشتری برخوردار است هرچند مانعی برای روابط خفیف جنسی وجود ندارد. خوب است در آغاز این روابط عجله نکنید تا تصور ترجیح روابط جنسی بر عاطفی از شما نشود. در ادامه کمی بیشتر در این مورد با شما سخن خواهیم گفت.
از دیدگاه عرفی و فرهنگ عمومی بهتر است سکس و آمیزش کامل جنسی تا زمان ازدواج و شروع رسمی زندگی مشترک به تاخیر افتد. تجربه نیز نشان داده که این کار باعث تشدید علاقه زوجین نسبت به هم شده و از سوی دیگر انگیزه زوجین را در برداشتن موانع ازدواج و شروع زندگی مستقل تقویت می کند. ضمن اینکه عدم رعایت این آداب و نزدیکی جنسی، احتمال آبستنی را فراهم می آورد که انعکاس خبر آن در فامیل و کم شدن فاصله بین عروسی و تولد، خود موجب بروز مشکلات دیگری می گردد. گاه برخی خانواده ها به این علت مخالف این موضوع هستند که شاهد شکست بعضی از ازدواج ها در دوران عقد بوده اند لذا می خواهند در این صورت آسیب‌های وارد شده به دختر کاهش یابد.
در دوران نامزدی، زن و شوهر می توانند با بازی و ملاعبه از لذایذ جنسی نسبت به همدیگر برخوردار شوند و در انجام کار اصلی خیلی عجله نکنند و اگر بتوانند انجام عمل اصلی را به عروسی موکول کنند خیلی مناسب تر و بهتر است زیرا در هر مرحله ای از ازدواج لذتهای ویژه و خاص خود را دارد و دوران عقد و نامزدی بهتر است به بازی های عاشقانه و ملاعبه (لمس قسمت های حسی بدن، بوسیدن و عشق ورزیدن و ارتباط کلامی-عاطفی) اکتفا شود، یا با دست یکدیگر را ارضا کنید. که در این صورت استمنا محسوب نمی شود و کاملا حلال است. در این میان، همسرتان نیز از لذت این معاشقه بهره خواهند برد و مطمئن باشید مشکلی پیش نخواهد آمد.

دوره نامزدی (دوران عقد) موفق، سازنده یک زندگی موفق خواهد بود. این موفقیت را با آموختن مهارتهای زندگی و ارتقاء ارتباط عاطفی، تضمین نمایید.
منتظر مکاتبات بعدی شما هستیم.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

میهمان
سلام من دو هفته است که عقد کردم چند بار با آقامون رابطه جنسی داشتم ولی فقط یک بار ارضا شدم باید چه کاری کنم که ارضا بشم همسرم همه ی تلاششو می‌کنه اما فایده نداره
پرسمان
از آنجا که شما در دوران عقد هستید و طبیعتاً برای ارضای جنسی با محدودیت شدید روبرو هستید و به ناچار باید پرده بکارت خود را برای شب عروسی حفظ کنید، به احتمال خیلی زیاد ارضا نشدن شما به خاطر شدت استرس و اضطرابی است که شما متحمل می شوید و نیز شما رابطه جنسی کاملی باهم ندارید و این طبیعی است که شما به اوج لذت جنسی نرسید. اساساً بیشتر گیرنده های جنسی زنان در ناحیۀ كليتوريس آنها تجمع نموده است؛ بنابراین برای ارضای جنسی بهتر زن، لازم است این نواحی توسط شوهر به آرامی لمس گردد تا تحریک پذیری صورت گیرد. به هر حال می‌توانید از شوهرتان بخواهید قبل و یا هنگام برقراری رابطه جنسی از تحریک و لمس ناحیه کليتوريس بدن‌تان با دست یا آلت تناسلی‌اش غافل نشود تا رابطه لذت‌بخش و خوشایندی باهم داشته باشید و شما نیز بتوانید لذت ببرید، حالت ارگاسم را تجربه کنید و از لحاظ جنسی به ارضای کامل برسید.
میهمان
سلام. دختر ۳۰ ساله ام.. و هر خواستگاری که برام میاد رابطه ی جنسی برام خیلی هایلایت میشه و همه اش تو ذهنم رابطه میاد... هرچند نسبت به هر خواستگاری اینجوری نیستم. از کسی که خوشم بیاد اینجوری میشم... فقط میترسم ازدواجم بخاطر سکس باشه و بعد ازدواج بعد اینکه نیازم برطرف شد دیگه رغبتی بهشون نداشته باشم....
پرسمان
از آنجا که ازدواج شما مقداری به تأخیر افتاده و شما در اوج تمایلات جنسی قرار دارید؛ طبیعی است که نیاز جنسی برای ما پر رنگ تر جلوه کند؛ منتها برای اینکه ازدواج موفق و پایداری برای خودتان رقم بزنید؛ بهتر است از مشاورۀ پیش از ازدواج(Pmc) بهره بجویید و همسر آینده تان را با اصول همسرگزینی انتخاب کنید تا بعداً دچار پشیمانی نشوید.
میهمان
چرا من زیادی حس دارم
پرسمان
دانشجوی گرامی، ضمن سپاس از همراهی تان با پرسمان، گفتنی است که تشخیص کامل در این زمینه نیازمند اطلاعات بیشتری از شماست؛ زیرا تشخیص درست و کامل منوط به مصاحبه تشخیصی است که در آن علاوه بر رصد سبک زندگی فعلی افراد، اطلاعاتی از وضعیت خلق و خو و ... دریافت می گردد. در حقیقت برای سنجش میزان میل جنسی هیچ گونه سیستم محاسبه عددی وجود ندارد و این گونه ارزیابی در مردان به دلیل قوی بودن میل جنسی به صورت طبیعی مشکل است؛ زیرا مردان می‌توانند به سادگی با فکر کردن و یا خواب دیدن در مورد یک تجربه جنسی به اوج لذت جنسی برسند. به هر صورت، همان گونه که به دلیلی مقطعی نظیر بودن فرد در دوره نامزدی و عقدخواندگی، احساس کند شهوتش زیاد است، به همان اندازه نیز ممکن است پای دلایل فیزیکی مانند عدم تعادل هورمونی در مغز و یا فاکتورهای احساسی در میان باشد. در برخی موارد نیز ممکن است «اختلالات وسواسی» و یا «اختلالی خلقی» و یا مصرف برخی داروها دلیلی برای ایجاد میل جنسی بالا باشد. به همین دلیل باید برای تشخیص درست، اطلاعات شخصی وی مدنظر قرار گیرد.
میهمان
ببخشیدیه سوال داشتم من نامزدام شوهرم خیلی حساسه دیرجوابشومیدم فکرمیکنه باکسی دیگ دارم پیام میدم میخوایم عقدکنیم هی میگ دوماه یاسه ماه میگ بایدخودتوثابت کنی چکارکنم ک عوض شه اخلاقش توروخداکمکم کنید
پرسمان
کاربر گرامی مهمترين كار براي خلاص شدن شوهرتان از حساسیت و شکاکیت اين است كه به وي كمك نماييد رفتار و گفتار ديگران را «حمل بر صحت» نمايد؛ لذا بايد خيلي مراقب باشيد كه خود نيز ناخواسته به بدبيني وي دامن نزنيد. به همسرتان كمك نماييد تا تمرين كند كه ذهن خود را وادار كند رفتار ديگران را حمل بر درستي و خوبي كند و اگر جز اين عمل كرد و به ديگري گمان بد برد، خود را مؤاخذه كند. به خاطر داشته باشيد كه مثبت انديشي و حسن ظن، مستلزم يك تمرين جدي، مستمر و مداوم است و گرنه صرف اين كه فردي تصميم بگيرد نسبت به ديگران خوشبين باشد، به اصلاح و درمان بدبيني اش منجر نمي شود، بلكه بايد به طور جدي مراقب افكار و انديشه هاي روزانه خود نسبت به ديگران باشد. در نهایت باید بدانید که اگر گهگاهي اتفاق افتاده كه احساس كرديد همسرتان به شما در برخي از زمينه ها حساس و بدبين شده از خود بپرسيد كه آيا گفتار و رفتاري از جانب شما سرزده كه باعث بدگماني او شده است؟! شايد شما با رفتار خود، سوءظن و بدبيني او را تشديد مي كنيد؛ لذا از فن «گزارش دهي» براي كاهش بدبيني وي نسبت به خود استفاده نماييد. بدين نحو كه اگر به عنوان مثال احساس مي كنيد شوهرتان به شما شك دارد و نسبت به پیامک یا زنگ زدن بدبین شده است، به طور پيوسته به او گزارش دهيد كه الآن دارم با مادرم صحبت می کنم، دارم به خواهرم پیامک می دهم و ... . بالأخره نقطه كوري در روابط خود با همسرتان باقي نگذاريد كه وي به سوء ظن كشيده شود. موفق باشید.
میهمان
سلام من پنج ماه که عقدموقتم نامزدمم مردخوبه ولی من اصلا هیچ میلی ندارم که باهام هیچ تماسی داشته باشه ّبعدازپنج ماه تازه منو لمس کرده اونم صورتم من کلی دعواش کردم خودمم نمیدونم چمه احساس میکنم اصلا ازدوران متاهلی خوشم نمیا د ۲۱ سالمه سنمم کم نیست شمامیگدچیکارکنم تاعاشق بشم کل فکروذکرم شده درسم اونم کنکور هرکاری میکنم اونی که میخوام قبول نمیشم
پرسمان
با سلام و احترام خدمت شما پرسشگر محترم! وقتي عقد ازدواج خوانده شد, زن و شوهر بر هم حلال مي شوند و هرگونه استفاده و لذتي را مي تواند از هم ببرند. علي القاعده در اين مدت نيز زن و شوهر حقوقي برابر با دوران پس از زفاف دارند مگر آن كه از قبل شروط خاصي را قيد كرده و يا عرفا روال معيني معمول باشد به گونه اي كه حالت شرط ضمن عقد را پيدا كند. در هر صورت به لحاظ جواز ارتباط تفاوتی میان عقد موقت و دائم نیست و توصیه می کنیم اگر قرار است با همسرتان عقد دائم داشته باشید هرچه سریعتر آن را قطعی کنید تا تعهد میان شما افزایش یابد. ضمن اینکه درست است که به درس بسیار علاقه مندید و تلاش زیادی برای آن انجام می دهید ولی اولا ناامید نباشید و ثانیا برنامه ریزی کنید که هم به همسرتان و ارتباط عاطفی با او برسید و هم به درس و برنامه ریزی تحصیلی .باور کنید با یک مدیریت صحیح به نقاط موفقیت خوبی خواهید رسید. خوشبخت باشید.
میهمان
سلام من چندماهی هست که نامزدی کردم تا الان چند بار بار از مقعد با نامزدم سکس داشتم که تو این آخری وسط سکس دسشوییم اومد بیرون خیلی افتضاه شد همجامون کثیف شد اعتماد بنفس خودمو از دست دادم چیکار کنم چیرا اینجوری شد
پرسمان
ما به هيچ وجه رابطه مقعدي با همسر را به علت عوارض زيادي كه براي زوجين به همراه دارد توصيه نمي كنيم . چرا كه از نظر پزشكي اين نوع رابطه داراي آسيب هايي است. از جمله شل شدن اسفنگتر يا ماهيچه حلقوي اطراف مقعد مي شود و در آينده مي تواند به بي اختياري مدفوع زن بيانجامد. همچنين خراش هاي مخاط داخلي مقعد و انتهاي روده باعث عفونت اين ناحيه شده و براي زن ناگوار است. مهمترين عارضه اي كه مجامعت از طريق مقعد براي زن دارد اين است كه چون لذت حقيقي جنسي براي زن از طريق مقاربت از فرج و مجراي تناسلي حاصل مي شود نه از طريق مقعد، بنابراين زن دچار سرد مزاجي و بي ميلي جنسي شده و در آينده نزديك خود را موجودي مي يابد كه وسيله دفع شهوت شوهرش شده و خودش نبايد از اين عمل خدادادي لذتي ببرد. پس دیگر به این گونه رابطه تن ندهید، معاشقه و ناز و نوازش طرفين از روشهاي ارضا ءكننده‌ به شمار مي آيد به گونه اي كه بدون دخول آلت در واژن یا مقعد نيز مي توان به اوج لذّت جنسي رسيد. ملاعبه نيز تحريك همسر از طريق لمس و مالش بدن ، در آغوش گرفتن، دلنشين، نازك حرف زدن با يكديگر و گفتن حرف هاي عاشقانه و بوسه و نوازش بر يكديگر احساس طرف مقابل را نسبت به هم افزايش مي دهد. پس با اين شيوه مي توانيد نياز جنسي بالاي شوهرتان را تامين كنید و از این طریق بدون دخول در واژن یا مقعد ارضا شود.
میهمان
سلام ما ۱ ماهی هست ک صیغه موقت ۳ ماهه بینمون خونده شده و رابطه داشتیم ولی نه دخول از.... میخواستم ببینم ممکنه ک دوسم نداشته باشه و فکر ارضا خودش باشه خیلی فکرم مشغوله بهش میگم اسممون ت شناسنامه هم‌نیست ولی میگه ت برگه ک هست میخوای اسمم بنویسم ت شناسنامت خیلی نگرانم دوستان خواهش میکنن کمک کنین...ممنون
پرسمان
پرسشگر گرامي، از اينكه اين مركز را به عنوان مرجع سوالات خود انتخاب كرده ايد از شما تشكر مي كنيم. شما گفتيد كه در دوران عقد موقت يا همان صيغه محرميت هستيد. اين دوره، دوره اي است كه افراد خود را مهيا براي عقد دائم مي كنند و البته شناخت شان را نسبت به هم افزايش مي دهند. بغل كردن و بوسيدن و اين گونه رابطه ها از نظر شرعي مشكلي ندارد، زيرا شما رسما در اين دوره همسر يكديگر هستيد. البته بايد تلاش كنيد كه در اين دوره شناخت تان را نسبت به ويژگي هاي مهم فرد مقابل نيز بالا ببريد. در مورد رابطه جنسي در اين دوره، چون هنوز عقد قطعي و رسمي و دائمي، نيست بهتر است كه به بعد از عقد رسمي موكول شود. براي باقي ماندن در كنار هم، نيازمند پيوند روحي، رواني و احساسي هستيد. در صورتيكه بگذاريد عشق و علاقه باعث كشش گردد، روح شما سريعاً آماده مي‌گردد. در اينصورت شما و همسرتان هميشه در يك آرامش روحي قرار داريد و زندگي مشترك برايتان دلنشين است. در مورد این دغدغه که در این دوران احتمال دارد شما را دوست نداشته باشد بايد گفت که چون هنوز به آن شناخت کافي در در مورد همديگر نرسيده ايد و اين امر به تدريج در ادامه زندگي شکل مي گيرد يک امر طبيعي است که با گذشت زمان به شناخت مي رسيد و حس علاقه در شما شکل مي گيرد دقت داشته باشيد که يكي از اموري كه در زندگي مشترك نقش حساسي دارد، « دوران نامزدي» است . اگر با اين دوران ، با ظرافت و ماهرانه برخورد شود و به وظايف مخصوص آن عمل شود، مي تواند در بالندگي و پرباري و استحكام دوران هاي بعدي ، تأثيرعميقي داشته باشد. سخن عاميانه اي بين مردم هست كه مي گويد : «يك روز دوران نامزدي ، بهتر از يك سال دوران بعد از عروسي است !» اين سخن ، هر چند مبالغه آميز است، اما حقيقت مهمي را بيان مي كند ؛ واقعاً دوران نامزدي از جهاتي مهم تر و شيرين تر و پُر بارتر و لذت بخش تر و سازنده تر از دوران پس از عروسي است و مي توان در اين دوران ، شالوده و پايه هاي زندگي آينده را بنا نهاد . موفق باشید.
میهمان
دردوران نامزادی اگه از پشت به نامزدت نزدیگی کنی گناهست؟
میهمان
باسلام. من.الان نزدیک به دوسالی هست نامزدی دارم هی عروسیمون عقب میوفتاد خدانیاره شعوت مرد رو.سه باررفتم خونشون فقط باهاش تماس دستی داشتم تااینکه اومدم محل کارم ازطریق گوشی باهم سکس حرف میزدیم چهارهفته همین کارومیکردیم تااینکه زمانش مشخص شدبرم مرخصی جدی میگم دختره فقط فقط میگفت به خاطرتو که ناراحت نشی پنج روزخونشون بودم .روزی سه مرتبه ازجلومیزدم شب هاهم یواشکی میومداتاقم تاچهارساعت بغلم لخت شده بوددختره زودارضامیشد ولی اصلااب رونریختم داخل .هم ازجلوزدم وهم ازعقب چه ناله ای میکرد ..بخداالان خیلی پشیمانم توزندگیمون مشکلی پیش بیاد.خداییش دختره منوباهزارکیلوطلاعوض نمیکنه ..توای دوسال همه اش هرروز بهم زنگ میزنه ...
پرسمان
تردیدی در این نیست که از لحاظ قانونی و شرعی دختر و پسری که باهم عقد شرعی می‌خوانند و به هم محرم و زن و شوهر می‌گردند، می‌توانند از همان لحظه جاری شدن خطبه عقد نزدیکترین روابط زناشویی و جنسی را به طور کامل با هم داشته باشند و از وجود هم لذت ببرند، ولی باید توجه داشت که در حال حاضر از لحاظ عرفی و در منظر برخی خانواده‌ها، برقراری روابط زناشویی پیش از عروسی رسمی، مقبولیت لازم را ندارد؛ به همین خاطر به دختران و پسران توصیه می‌کنیم که تا آنجایی که امکان دارد به این سنت و اعتقاد گذشتگان و پیشینیان و خانواده‌ها احترام بگذارند و اگر خواستار روابط جنسی به صورت کامل هستند، در درجه اول سعی کنند عروسی را جلو بیندازند و ثانیاً آن را کاملاً مخفی داشته و از حاملگی ناخواسته جلوگیری به عمل آورند و یا این که روابط زناشویی خود را در سطح ابتدای قرار دهند و مراحل اصلی و نهایی و ازاله بکارت را برای بعد از عروسی رسمی مؤکول کنند. اگر عروسی تان عقب می افتد، توصیه می شود به حداقل ها بسنده کنید و با برگزاری مراسم ساده و کم هزینه زمینه شروع زندگی مشترک تان را فراهم آورید تا بیش از این از ناحیۀ ارضای غریزۀ جنسی تحت فشار قرار نگیرید.
میهمان
سلام آقای دکتر...من شش ماهی هس که عقد کردم موقع نزدیکی ارضانمیشم ولی شوهرم میشه میترسم واسم لطمه بزنه
پرسمان
از آنجا که شما در دوران عقد هستید و طبیعتاً برای ارضای جنسی با محدودیت شدید روبرو هستید و به ناچار باید پرده بکارت خود را برای شب عرسی حفظ کنید، به احتمال خیلی زیاد ارضا نشدن شما به خاطر شدت استرس و اضطرابی است که شما متحمل می شوید. در خصوص مشکل شما توصیه می شود با همکاری و همفکری با شوهرتان سعی کنید عروسی را جلو بیندازید تا مانعی برای نزدیکی برای شما وجود نداشته باشد و بتوانید با خاطری آسوده با شوهرتان نزدیکی کنید و نیازهای غریزی و جنسی تان به خوبی ارضا کنید. برای لذت بردن از معاشقه با شوهرتان می توانید از وی بخواهید که نقاط حساس بدن تان را لمس کند. این را در نظر داشته باشید که همان طور که در مردان، ناحیه سر آلت تناسلی و حشفه نسبت به قسمت‌های دیگر آلت تناسلی از حساسیت بسیار فوق العاده‌ای برخوردار است و لمس آن نقطه باعث تحریک شدید مردان می‌شود و موجب انزال می‌گردد، در زنان نیز ناحیه کليتوريس(Clitoris) و چوچولو حساس‌ترين نقطه دستگاه تناسلی زنان به حساب می‌آید. کلیتوریس در زن حکم آلت مرد را دارد و حتی گاهی حالت نعوظ (سفتی) پیدا می‌کند و مقداری متورم و سفت می‌شود؛ بنابراین ملامسه مختصر آن تحریک شدیدی به زن می‌دهد و در رساندن او به اوج لذت جنسی و ارضای او نقش اساسی دارد. از این روی به مردان توصیه می‌شود که به هنگام آمیزش از لمس این نقطه از بدن همسرشان غافل نشوند تا در رساندن وی به ارگاسم یاری رسانند.
میهمان
سلام من ۲هفته نامزد کردیم من اشتیاق فراوانی دارم به ارضا شدن دارم اما همسرم اصلا به من حسی نداره فقط من رابغل می‌کنه نمی بوسه آیا این رابطه باعث کسالت توی زندگیمون میشه .
پرسمان
پرسشگر گرامي چون شما دوران عقد هستيد و شناختی کامل از همدیگر ندارید به مرور زمان توجه همسرتان به شما بیشتر می شود و به شما به ارضای کامل در این زمینه می رسید. همچنین به این نکته هم دقت داشته باشيد كه عدم توجّه همسران نسبت به يكديگر در این دوران الزاماً ناشي از عدم عشق و علاقه و ... نيست، بلكه گاه تنها و تنها به دليل عدم مهارت است. زيرا اگر به نيكي بنگريد شايد به جرأت بتوان گفت برخي افراد با اين كه سال ها در كنار خانواده خود زندگي كرده اند، ولي بيگانه از دنياي جنس مخالف هستند و تنها افراد كمي هستند كه از طريق مطالعه، مشاوره و ... در اين زمينه آموزشي ديده و با چند ويژگي اساسي جنس مخالف آشنا هستند. اين مشکل و بسياری از مشکلات دوران عقد يا پس از آن را می توان با کمی صبر و تحمل از سر گذراند. لذا توصيه ما اين است که به جای توجه به نکات منفی همسرتان، به نقاط مثبت ايشان بنگريد. مطمئنا همسرتان دارای نقاط مثبتی هست که در نظرتان برجسته باشد و او را به خاطر برخورداری از آن ها، دوست بداريد.
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : https://www.porseman.com/search
** درج سوال به وسیله ربات پرسمان در سروش و ایتا : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : https://www.porseman.com/search
** درج سوال به وسیله ربات پرسمان در سروش و ایتا : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
@#۱۳۵۲ سلام من در دوران نامزدی هستم میخاستی بدونم چگونه باید با همسرم رابطه جنسی داشته باشم
میهمان
بچگیامون دختر همسایمون به من یاد داد که با آلتم بازی کنم و زیر فشار آب بگیرم همه این ها یه سرگرمی بود و من بهش عادت کرده بود بدون اطلاع از موضوعات جنسی الان شکل آلتم بدفرم شده و من به خاطر همین موضوع با وجود داشتن میل جنسی وتمایل به ازدواج از تن دادن به ازدواج پرهیز میکنم وبه خاطر ترس از آبرو وترد شدن
هیچ جایی عنوان نکردم چه باید بکنم
میهمان
سلام.
پاسخ را در لینک زیر مشاهده نمایید :
رابطه جنسی از مقعد
میهمان
سلام.من سه ماهه نامزد کردم، تا الان با همسرم فقط همبستر شدم و هیچکاری نکردم.بعد از مدتی چند بار با لمش کردنش خودم رو ارضا کردم .میخاستم بدون اشکال نداره تو این دوران از مقعد دخول انجام شه؟
با تشکر
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
من حدودا چهار ماه با ینفر جهت آشنایی صحبت میکنم از قبل از ایشون خوشم میومد اوایل خیلی حسه خوبی داشتم(من تا حالا عاشق نشدم ) ولی الان حسم ندارم راهنمایی کنید مرسی.
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام من ۱۵سالم و دوست پسر دارم خیلی حس رسم چیکار کنم
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
من عاشق سکسم ودوست دارم روزی ۲۰بار سکس کنم چون شهوت بالایی دارم ولی متاسفانه همسرم زیاد تمایلی نداره
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان : @porsemanbot
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام من ۲۰ سالمه و نامزد کردم با یه آقای غیرتی و دوست داره هرچه زود تر باهم سکس داشته باشیم تا به اصطلاح اون ماله خودش شم آیا رابطه برقرار کنیم
میهمان
مخاطب گرامی، قبل از جاری شدن صیغه عقد، شما به یکدیگر نامحرم هستید و این نوع روابط از لحاظ شرعی اشکال دارد و گناه است. برچسب نامزد بودن (بدون عقد) هیچ رابطه محرمیتی بین شما و نامزدتان برقرار نمی کند.
میهمان
با عرض سلام و خسته نباشید
من چهار ماه میشه نامزد شدم،
اما متاسفانه نامزدم اینجا نیست و المان هست ما بعضی اوقات با هم رابطه تلفونی داریم یعنی اون از من تقاضا عکس میکنه، اوایل قبول نمیکردم اما این اواخر هر چی میخواهد انجام میدهم و از طریق تلفون و صحبت کردن همدیگر را تقریبا ارضا میکنیم و از این رابطه خیلی احساس رضایت داریم اما من بعضی اوقات نگران میشم که ایا این رابطه ها گناه نداره ؟؟ چون ما هنوز عقد نکردیم و رسم ما این هست که وقتی داماد بیاد نکاح میکنیم
میشه لطفا در این مورد کمی معلومات بدهید؟؟؟
میهمان
منونامزدم حدود۴ماهه که عقدکردیم مازیاد بیرون میریم مادرم ناراضیه نامزدمم دوست داره باهاش برم بیرون چیکارکنم نه میخوام دل مامانمو بشکنم نه میخوام دل نامزدمو خودمم دوست دارم باهاش برم بیرون چون عادت کردم توروخدا راهنماییم کنید

مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://www.moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ربات سروش، بله و گپ پرسمان : @porsemanbot
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام . من حدود ۳ ماه هست که نامزد کردم. من دوبار عشق بازی داشتم باهاش ولی دخول صورت نگرفته . ولی توی این دوبار اصلا من دلم نمیخواست توی دوران نامزدی این اتفاق ها بیوفته ‌ خیلی پشیمونم. اصلا هیچ حسی نداشتم فقط اون ارضا شد .میترسم در آینده سرد بشه و من هیچ وقت لذت نبرم. چکار کنم. لطفا منو راهنمایی کنید
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
با سلام . با یک آقایی عقد کردم ، با خواست خودم هم دکتر زنان رفتم و معاینه شدم تا نامه داشته باشم که دوشیزه ام که گواهی داشته باشم . و دکتر هم رفتم و دکتر تایید کرد کاملا دختر خانم و سالم هستم . بنا به اعتقادات و عقایدم چه قبل از عقد و چه بعد از عقد به اقا گوشزد کرده بودم که طبق عقاید من ، یک دختر در دوران نامزدی باید در خانه پدر خود دختر باشد و زن بودن برای بعد عروسی ست و او ظاهرا قبول کرد اما در دوران عقد چند بار زیاده روی کرد که من با خشم و تهدید به جدایی تونستم کنترل ش کنم ( یعنی بهش گفتم اگر به من دخول کنه پس نیت ش خیر نیست و قصدش عروسی نیست که صبوری نداره البته قصدم فقط کنترل او بود برای عدم زیاده روی) . اما قسمت جوری بود که مدتی بعد حقایق تلخ و زشتی از خودش و خانواده ش و بدنامی شون فهمیدم و دارم جدا میشم اما همش دارم به اون شبی فکر می کنم که یکبار در دوران عقد بسیار وحشیانه و غافلگیرانه قصد دخول داشت که بسیار دردم گرفت اما نذاشتم و البته خونی هم نیومده بود .. وحشت دارم از دکتر رفتن و می ترسم بگوید خراشیدگی إیجاد شده یا إزاله شده .. خواهشاً کمک کنید و جواب سوالم را بدهید . ایا اون درد بدی که حس کردم دوشیزگی ام را برده ؟ ( البته درسته همسرم بود اما واقعا برایم زور دارد و حس نفرت و خشم بی نهایتی رو برام میاره اگر بفهمم دوشیزگی ام رفته به خاطر یک عقد مزخرف دو ماهه با کسی که فهمیدم کلاهبردار بوده اند)
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
من حدودا دو ماه است نامزم کردم آیا میتوان زن را بدون دخول ارضا کرد؟ و آیا امکان دارد رابطه ی حسی محدودی که با او دارم باعث تحریک او شده و او را به سمت خودارضایی ببرد؟ چکار کنم که از این اتفاق جلوگیری شود؟
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام
چگونه میتوان خانم هارا بدون دخول ارضا کرد؟
چگونه میتوان از طریق سینه ها ارضا کرد؟

از مشاوره تان متشکریم.
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام، من با پسری ۶ ماه جهت اشنایی در ارتباط بودم،قرار هست ۲هفته دیگه برای خواستگاری اقدام کنن، از بایت اینکه قصد ازدواج داره مطمئن هستم، توی این مدت اصرار زیادی برای گرفتن دست و بوسیدن داشت، به عشق و دوست داشتن چنین ادمی میشه اعتماد کرد یا نه؟؟
میهمان
مخاطب گرامی، از حسن توجه تان به این مرکز سپاسگزاریم. برای اینکه امکان پاسخ به دغدغه هایتان فراهم شود، باید از راه های ارتباطی زیر کمک بگیرید و آنها را مطرح نمایید تا محققان به آنها پاسخ دهند و برایتان ارسال نمایند :
** درج سوال در همین سایت : http://moshavereh.porsemani.ir/soal
** درج سوال به وسیله پیامک : ۳۰۰۰۱۶۱۹
** درج سوال در سایت پرسمان : http://www.porseman.org/q/newq.aspx
** درج سوال به وسیله ایمیل : info@porseman.org
* توجه : اگر سوال تان را در سایت درج می کنید، شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیل تان را حتماً وارد کنید تا امکان ارسال پاسخ به شما فراهم گردد.
میهمان
سلام،من وهمسرم باهم سکس داشتیم وبعدازدخول متوجه شدم پریودم آیا برای من مشکلی پیش میاد؟ اینم بگم تو یک ماه دوبار پریود شدم

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق صفحه جستجو اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.