کتاب «کاوشی در معنویت‌های نوظهور» به چاپ چهارم رسید ۱۳۹۲/۶/۲۵ - ۱۶ بازدید

کتاب «کاوشی در معنویت‌های نوظهور» که از سوی نشر معارف وابسته به نهاد رهبری در دانشگاه‌ها منتشر شده است، با استقبال دانشجویان در کمتر از یک ماه به چاپ چهارم رسید.
kavoshi.jpgکتاب «کاوشی در معنویت‌های نوظهور» که از سوی نشر معارف وابسته به نهاد رهبری در دانشگاه‌ها منتشر شده است، با استقبال دانشجویان در کمتر از یک ماه به چاپ چهارم رسید.

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری فارس، کتاب «کاوشی در معنویت‌های نوظهور» به قلم حجت‌الاسلام حمزه شریفی‌دوست به بررسی ۱۰ جریان عرفانی فعال در ایران پرداخته است، توسط نشر معارف وابسته به نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به عنوان کتاب مرجع و منبع کمک درسی در حوزه عرفان‌های کاذب جهت عرضه در محیط‌های دانشجویی در ۵۱۲ صفحه تهیه شده است، حاوی بررسی پنج جریان عرفانی جدید است که تاکنون مورد بررسی و کاوش قرار نگرفته‌اند؛ یعنی جریان‌های مطرحی نظیر عرفان حلقه، شیطان پرستی، وین دایر، اکهارت توله، قانون جذب با نگاه آسیب شناسانه توسط مؤلف بررسی شده‌اند.

بر اساس این گزارش، کتاب «کاوشی در معنویت‌های نوظهور» در قطع رقعی با قیمت ۱۱۸۰۰۰ ریال عرضه شده است، علاقه‌مندان برای دریافت این کتاب می‌توانند با شماره‌ ۰۹۳۵۹۵۰۰۶۷۷ تماس حاصل کنند.

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد:

نظرات

 

در صورتی که قصد ثبت سوال دارید، می توانید از طریق این صفحه اقدام به ثبت سوال نمایید. در غیر اینصورت با استفاده از فرم زیر نظر خود را برای ما ارسال نمایید.